Zaloguj się, aby obserwować  
YOLOfddsfd

Szymon Majewski Show

395 postów w tym temacie

Mnie osobiście się podobała wczorajsza parodia Wojtka Wierzejskiego :) Ciągłe nawijanie o homoseksualistach i nawiązywania wszystko do statystyk homo było dobre :) Świetnie go przedstawili ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2006 o 15:01, olki77 napisał:

Za kogo tym razem się przebrał Szymon ? I kto byl w rozmowach w tłoku ?


Za Zorro ;] Całkiem niezłe było :)
A w Rozmowach w Tłoku:
- Jarosław Kaczyński (a raczej bliźniacy Kaczyńscy xD)
- Wojciech Wierzejski (motyw z dzikami... świetne xD)
- Jerzy Urban
- Renata Beger

Ale i tak dla mnie najlepszy był prezent dla Lisa ;]
PS. Jesteście z WSI czy z wsi? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny odcinek. więcej takich gości jak Tomasz Lis. Rozmowy w Tłoku jak zawsze najlepsze w całym programie.
Prawi i Sprawiedliwi: Misja Zorro trochę nieciekawa, najlepsza misja Lary Croft.Ciekawe co w następnym odcinku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać do mnie poczucie Szymona już nie bardzo trafia. Już kolejny pod rząd odcinek, który wogóle mnie nie rozśmieszył. Żarty na początku to chyba wogóle przestanę oglądać, a i goście coraz mniej ciekawi. Co do rozmów w tłoku to moim zdaniem były one najsłabsze w całej tej nowej edycji. Rozmowy były krótkie i oprócz dzików i opinii o programie Wierzejskiego nie było w nich nic śmiesznego... Zastanawiam się co wogóle w tym gronie robił Urban, bo jakoś nie kojarze żeby powiedział coś ciekawego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2006 o 14:43, orm222 napisał:

czy wie ktoś kto dzisiaj będzie gościem??

Z tego co widziałem to dzisiaj wyjątkowo będzie trzech gości, gdyż będzie Kabaret Ani Mru Mru i Edyta Herbuś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj kolejny odcinek szymon majewski show . tym razem gośćmi beda Edyta Herbuś i Kabaret Ani Mru Mru. Ja tam uwielbiam ten program. Jest zabawny i śmeszny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wczoraj był jeden z najlepszych odcinków według mnie a szczególnie Janosik i "Rozmowy w Tłoku"! Dawno się tak nie uśmiałem jak wczoraj!! Panie Majewski WIĘCEJ TAKICH ODCINKÓW A POPULARNOŚĆ PROGRAMU bĘDZIE STALE ROSNĄĆ CHOĆ JEST I TAK NA WYSOKIM POZIOMIE (przepraszam za wielkie litery jak komuś przeszkadzały ale musiałem wyraźić to z siebie:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczorajszy odcinek- standardowo śmieszny ;) Nie jakiś nadzwyczajny, ale też niezły :)
Misja Janosika, która przełożona została z odcinka sprzed dwóch tygodni całkiem fajna, rozmowy w tłoku i szafa Lesiaka na początku też ;) ...Ale najlepszy był motyw w Końca Nie Widać jak ta babcia ze sztuczną szczęka zaczęła przeklinać kobietę, która źle wypowiadała się o LPR XD Dawno się tak nie uśmiałem...
Tylko wg. mnie Szymon tym razem przesadził z wydurnianiem się w środkowej części... no ale można mu wybaczyć, jak był w towarzystwie Wójcików z Ani Mru Mru to było logiczne że mu odwali ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2006 o 17:19, rybens napisał:

Janosik jest spoko, ale bardziej mi się podobało jak pokazali Tuska na wakacjach :)


To też było cool podebrane z reklamy hehehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś tu cicho jak na poniedziałkowy wieczór... ;)
A więc: dzisiejszy odcinek taki nawet dobry, ogólnie lepszy niż poprzedni (chociaż tamtej przeklinającej staruszki nic nie pobije XD), rozmowy w tłoku tak jak zawsze gdy jest Zyta- super ;) Goście fajni (no.. Mandaryna tylko na ozdobę, ale Makłowicz lepiej niż myślałem ;P)
No i Czerwony Kapturek i babcia- Smoleń to mnie zwaliło z nóg ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować