Zaloguj się, aby obserwować  
YOLOfddsfd

Szymon Majewski Show

395 postów w tym temacie

nie znam nazwiska tego faceta który nasladuje Tuska , Lepera i czasami Cimoszewicza jest powalajacy , cała reszta przy nim blednie , facet po prostu jest najlepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gość rzeczywiście jest dobry, a nazywa się Michał Zieliński, zapomniałeś o najważniejszym- on naśladuje naszych Braci Podobnych ;D A dawniej jeszcze Marcinkiewicza (tu też był świetny) i Giertycha ;)
Mnie się jeszcze podoba ta aktorka (chyba Aldona Jankowska- coś te nazwiska ciężko się pamięta... a szkoda), co gra Zytę i Hojnarską :) Aha, i to podobno ona (nie zauważyłem...) grała Rydzyka XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2006 o 10:19, tosz napisał:

> > ta od Dody też jest dobra
> eee mnie wkurza czasami ...
ale tylko czasami

nawet nie tylko co mnie wkurza, ale czasami po prostu nie pasuje jej gra do postaci, ktora udaje... ale Dode robi swietnie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W ostatnim odcinku najbardziej podobała mi się akcja z "animatorem zabawy bezalkocholowej" czy jakoś tak. Ciekawi mnie tylko czy ci faceci byli podstawienii? No i niezły był też Czerwony Kapturek! Komuchomory :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach



Mi się podoba, tylko ostatnio zaczął zchodzić na psy, dajmy na to np. w poprzednim odcinku swoim "ryjem" jak to Szymon nazwał jechał sobie po podłodze... i to ma być śmieszne?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2006 o 11:45, Full Wypas napisał:

Mi się podoba, tylko ostatnio zaczął zchodzić na psy, dajmy na to np. w poprzednim odcinku
swoim "ryjem" jak to Szymon nazwał jechał sobie po podłodze... i to ma być śmieszne?!


I tu - niestety - muszę się zgodzić. To fakt, że program Majewskiego jest niczym ostatni bastion satyryczny w naszym jakże ciekawym kraju; jednak mimo wszystko "wygłupy" (bo tak trzeba to nazwać) Pana Szymka od czasu do czasu sięgają co najwyżej poziomu podstawówki. "Końca nie widać", "Rozmowy w tłoku" i wszelkie filmiki typu ostatni "Czerwony kapturek" są bezbłędne. Gorzej jest z prowadzącym, bo ja - choć może to byc tylko moje subiektywne odczucie - uważam, że chwilami zwyczajnie sili się on na bycie permanentnie śmiesznym. Wychodzi mu to różnie. Zresztą ja wcale od niego tego nie wymagam. Przykro mi jednak patrzec jak w sumie inteligentny facet pod publiczkę wyciera swoją twarzą podłogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, wiedziałem że tu wszyscy będą o świeczce ;D Rzeczywiście, to było genialne :) Powtórki są w soboty, chyba sobie nagram ;) W ogóle dawno takiego fajnego odcinka nie było, od początku do końca, szkoda że tym razem nie było Prawych I Sprawiedliwych, no ale i tak wg. mnie najlepszy z tej edycji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2006 o 22:47, knopfler napisał:

Oj ten żart jest już strasznie stary. Mój wujek już go z 10 lat temu opowiadał. Nic nowego.

Bajor mówił, że to stare, Ty słyszałeś, ale niektórzy nie... poza tym żarty nawet stare, jeżeli dobre to zawsze śmieszą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2006 o 22:49, Cieniek napisał:

szkoda że tym razem nie było Prawych I Sprawiedliwych, no ale i tak wg. mnie najlepszy z tej edycji :)

Popieram ;]

knopfler --> A co do świeczki... pewnie wiele osób (me too) nie znało tego dowcipu więc się spodobał po prostu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2006 o 22:54, TTBoS napisał:

ale chyba sa jeszcze powturki w TV prawda ?? czy sie myle


Są, są w weekend. Sobota, tak około południa, z tego co pamiętam. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować