Zaloguj się, aby obserwować  
YOLOfddsfd

Szymon Majewski Show

395 postów w tym temacie

Dnia 30.10.2006 o 22:54, TTBoS napisał:

kurcze a ja zapomnaiłem ogladnac ;/ ale chyba sa jeszcze powturki w TV prawda ?? czy sie myle ?;/

Obejrzyj bo naprawde warto ;] Ja też będe patrzył (2 raz) :D

BTW powtórki... są o 12:55 w sobotę chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2006 o 23:02, BrowcioPL napisał:

BTW powtórki... są o 12:55 w sobotę chyba


hehe lukne sobie na telegazete i bede wiedział co i jak :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczorajszy program ... krótko mówiąc ś w i e t n y. Wrato jednak pomyśleć dlaczego? Wg mnie 50% (albo i więcej) sukcesu to goście. Koroniewska i Bajor, kto by pomyślał, a tu zrobił się "szoł" jakich mało! Dowcip Michała Bajora zwalił mnie z nóg - tak opowiadać wice potrafią tylko aktorzy. Koroniewska też miała duży wpływ na bardzo sympatyczną i wyluzowana atmosferę. Zwieńczeniem całości był dla mnie teleturniej "Końca nie widać", tu brak mi juz komplementów. Jak to mówił kiedyś pewien mój nauczyciel: Ryłem jak dzika świnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zastanawia mnie czy jego działalność jest tak bezkarna ? czy ma na te wygłupy pozwolenie z góry ? czy co ?
bo niedawno jakiś bezdomny coś tam powiedział na naszego prezydenta i już go cała polcja szukała , bo dostał wezwanie do sądu za obrazę głowy państwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z opinią, że wczorajszy program był po prostu MIODZIO. :) Zdecydowanie najlepszy w tej serii. Może dowcipy na początku nie były zbyt udane, jednak od pojawienia się gości banan z mojej twarzy nie znikał. Dowcip ze świeczką słyszałem już wcześniej, jednak Bajor go tak pięknie opowiedział, że po prostu słów mi brakuję. Fajne też było jak Majewski opowiadał o tym jak to mama komentowała pocałunki oraz dziwne odgłosy za ściany. :) Powiem również, że dawno w Końca nie widać nie widziałem tak genialnych filmików. "Z Danuśką zaludnić Polskę jeszcze raz" oraz "Teraz mnie to wali..." były moim zdaniem w ogóle jednymi z lepszych filmików w historii całego programu. Co do Rozmów w Tłoku to utrzymały one swój poziom, więc generalnie mówiąc po tym programie znowu zacząłem wierzyć w Szymona. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 17:42, Kukowsky napisał:

"Teraz mnie to wali..."


To było "Tera mnie to waly" :P
Nie znasz Discopolowego slangu :]

Imho średni program, RwT takie średnio (chociaż ''idźcie wszyscy w pis'' niezłe :P), KnW b. dobre, a goście... Bajor nieźle opowiadał dowcip :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach



Ja także myślę, że to był najlepszy odcinek, Lepper boski, Majewski wyznał prawdę ( raczej kłamstwo)- Wojewódzki jest lepszy XD Nigdy nie zapomnę świeczki i jak to mamusia Szymusia mówiła biedakowi, że to koty miałczą XD. Tera mnie to wali, bo jestem na fali rządzi, nie ma to jak żenujące discopolo, a co do beknięcia to zaniemówiłem, jak tak można przed TV? Szkoda jeszcze, że nie było Prawi i Sprawiedliwi, ale to nawet chyba lepiej. No i jeśli Wałęsa zaludni
z Danuśką całą Polskę od nowa to chyba powinni stworzyć nobla z nowej dziedziny... XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Chyba trzeba trochę odświeżyć ten temat, w końcu Szymon Show nadal leci i ma się dobrze ;) Wydaje mi się, że ostatni odcinek był średni. Co to za rozmowy w tłoku bez polityków? Przeprosiny od USA były nuuudne jak nie wiem co. Odcinek uratował chyba tylko Końca Niewidać. Tak dalej panie Szymonie i rzeczywiście wątki o Tobie będą odchodzić w zapomnienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że odcinek był dobry, ogólnie nie tyle program co "Rozmowy w tłoku" zeszły na psy, ale Olbrychski byl po prostu zaje**** i naprawdę przyjemnie mi się w końcu oglądało, bo ostatnio naprawdę wiało nudą z tych rozmów.
I na Youtube''ie jest żart Bajora sprzed tygodnia! :D Zapraszam:
http://www.youtube.com/watch?v=cSR_MVeZxZQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś u Szymona będą
Ninę Terentiew i Roberta Więckiewicza
11.12.2006 o godz. 21:30 w tvn

Ale ostatni odcinek był nawet fajny , najlepsze list do Mikołaja Szymona (wykrywacz agentów , albo list Marcinkiewicza że już nie wierzy w Świętego Mikołaja) I agnielszczyzna Katarzyny Skrzyneckiej kto ogladał ten wie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj SMS oglądałem (oglądam każdy odcinek) i widzę, że program staje się coraz bardziej wulgarny, ale i bardziej śmieszny :)
Ten program jest świetny, Majewsky & spółka potrafią rozbawić a już odzywki (na poczekaniu) prowadzącego są zabójcze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2006 o 23:41, Pustelnik88 napisał:

Wczoraj SMS oglądałem (oglądam każdy odcinek) i widzę, że program staje się coraz bardziej
wulgarny, ale i bardziej śmieszny :)
Ten program jest świetny, Majewsky & spółka potrafią rozbawić a już odzywki (na poczekaniu)
prowadzącego są zabójcze :D


Ja niestety mam inne zdanie. Oglądam wszystkie odcinki, i stwierdzam że SMS :P staje się coraz mniej śmieszny, (ale w sumie od gości też wiele zalerzy vide Bohdan Smoleń (najlepszy odcinek tej serii). Dla mnie najlepszy był 2 sezon, ale w pełni wypowiadać się beęde przed wakacjami jak 3 sezon się skończy.

SMS RULEZ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2007 o 18:14, olki77 napisał:

Mam pytanie czy dziś będzie powtórka Szymona Majewskiego czy nowe odcinki ? I dlaczego puszają
SMS o godzine poźniej.

W styczniu i lutym mają nadawać tylko powtórki SMS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heheh, wchodzi dziś w Rozmowach ... renatka, patrzę: "kurcze ale ją dobrze ucharakteryzowali". A tu patrzę bliżej, prawdziwa Renata !! I "hojarska" teraz to już wymiotła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować