Zaloguj się, aby obserwować  
YOLOfddsfd

Szymon Majewski Show

395 postów w tym temacie

Dnia 19.09.2006 o 15:11, Budyn napisał:

Ten filmik z Baltazarem gąbką byłe mega rofl xD Bardzo fajnie wyszły też rozmowy w tłoku i
końca nie widać z tymi ruchami naszej tyczkarki xD Naprawdę udany odcinek, i ten mundurek....

Przy tym Baltazarze to ja co chwila lądowalem na podlodze krztusząc się ze śmiechu!!! A mundurek też musze sobie taki sprawić :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no ostatni program naprawdę dorze wyszedł. bardzo śmieszny,a co chwilę można było udusić się ze śmiechu (przy prawych i sprawiedliwych myślałem że nie wytrzymam) pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z tego co zauważyłem, to Szymon Majewski Show robi się coraz bardziej kiczowaty... pierwsze kilka odcinków było naprawdę dobrych, ale teraz widać że kolejne kręcą na siłę... szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2006 o 20:58, Fagno napisał:

z tego co zauważyłem, to Szymon Majewski Show robi się coraz bardziej kiczowaty... pierwsze
kilka odcinków było naprawdę dobrych, ale teraz widać że kolejne kręcą na siłę... szkoda

Jego wstęp jest zawsze tak samo genialny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2006 o 20:58, Fagno napisał:

z tego co zauważyłem, to Szymon Majewski Show robi się coraz bardziej kiczowaty... pierwsze
kilka odcinków było naprawdę dobrych, ale teraz widać że kolejne kręcą na siłę... szkoda


Kiczowaty czy nie ale ludziom się podoba :) Przynajmiej można się pośmiać z (kiczu) .:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejeszy odcinek był taki sobie. Najbardziej podobały mi się oczywiście Rozmowy w tłoku i posłanka Samoobrony (ta co zawsze graz Z.Gilowską) I wypowiedz pani Szenyszy ze zwględów kulturalnych nie napisze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko goście coś nie w sosie... takie odniosłem wrażenie... Majewski zwracał się do Dańca per pan, a Daniec tak jakoś Majewskiego z góry traktował... no a Krawczyk... więcej śpiewał niż mówił :P
Zgadzam się, Lara była niezła :D no i Końca nie widać też... i zauważyłem złośliwe aluzje do Wojewódzkiego ;)
Ale ogólnie to bywały lepsze odcinki... teraz już nawet Rozmowy w Tłoku tak nie bawią jak dawniej, ale zobaczymy co będzie za tydzień ;)
Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2006 o 22:51, Cieniek napisał:

Tylko goście coś nie w sosie... takie odniosłem wrażenie... Majewski zwracał się do Dańca per
pan, a Daniec tak jakoś Majewskiego z góry traktował... no a Krawczyk... więcej śpiewał niż
mówił :P
Zgadzam się, Lara była niezła :D no i Końca nie widać też... i zauważyłem złośliwe aluzje do
Wojewódzkiego ;)
Ale ogólnie to bywały lepsze odcinki... teraz już nawet Rozmowy w Tłoku tak nie bawią jak dawniej,
ale zobaczymy co będzie za tydzień ;)
Pozdrawiam :)


Zgadzam się co do wielu rzeczy. Jak zobaczyłem w reklamie, że będzie Szczuka to spodziewałem się czegoś więcej. Ten dodatek Prawi i Sprawiedliwi mnie nie bawi jakoś podobnie jak te miss, ale Daniec był spoko. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetna była Lara :D Rozmowy w tłoku tez niczego sobie- "jestem w podwójnej ciązy z Lepperem!"- cytat odcinka! Gości, ktorych zaprosił przyprawili mnie o łzy, byli świetni. Jedyna słaba rzecz to "Kordian i cham". Ten kto nie obejrzał ma obejrzeć powtórkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza część programu nigdy nie była śmieszna, druga, zależy od gościa(Kuba Wojewódzki rządzi:)), trzecia prawie zawsze bawi, czwarta rozwala:).

PS. Szymon Majewski powinien zastąpić Angelinę Jolie w najnowszym Tomb Raiderze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś u Szymona będą :
Magdalena Cielecka
Bogusław Linda - "Co ty wiesz o zabijaniu" - znając życie Szymon bedzie się z tego nabijał.

A taki news ze strony SMS. Słyszeliście że na wyborach Miiss World 2006 . Szymon przebrał się za Marsjaninke "Miss Wszechswiata" i został poźniej wyrzucony z gali :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nieee, tylko nie TO! majewski ze świetnego satyryka (miał dawno temu taki program na Canal + ale to strasznie dawno było) stoczył sie po przesiadce do TVN. i choć mamy cie dało sie oglądać (nawet czasami to śmieszne było), tak teraz jego ''show'' jest strasznie miętkie. na plus można zaliczyć tylko rozmowy w tłoku.
a do tego te jego idiotyczne stroje! w mamy cie wyglądał bardzo dobrze (zawsze podobały mi sie jego marynarki i niektóre spodnie) teraz to tragedia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować