Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin - egzemplarze Edycji Kolekconerskiej ponownie w sklepie gram.pl

639 postów w tym temacie

Quan19 jak to się mówi: płacę to wymagam. Po prostu gram.pl się nie wywiązuje z umowy. GWARANCJA dostawy 2 dni przed premierą. Nie dość, że było później to jeszcze do tej pory nie mam dodatków z EK. Akurat na nich mi zależało, szczególnie że na razie w Wiedźmina nie pogram ze względu na słabego kompa. Jakby wszystko doszło w terminie to nikt by nie narzekał, a z pewnością nie ja. Problemem jest też to, że to jest co najmniej 2/3 raz kiedy gram.pl coś psuje przy preorderach. Zwyczajnie się nie uczą na błędach. Tyle ode mnie narzekania :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie lubisz czuc sie wyjatkowo?
jestem przekonany ze wiekszosc z osob, ktorym udalo sie zamowic ek w czerwcu (z tymi wielkimi problemami) byla bardzo dumna i szczesliwa ze to wlasnie ONI sa jednymi z TYCH, ktorzy beda mieli wyjatkowa edycje kolekcjonerska limitowana do 3000 egzemplarzy.

teraz okazuje sie ze kazdy moze miec taka edycje dlatego tez rozumiem tych wszystkich graczy, ktorzy czuja sie oszukani przez cdp.

zaskakujace jest to posuniecie cdp - kompania braci (ek) zeszlo na pniu, podobnie jak ek gothica 3, a jakos cdp nie dodrukowalo kolejnych egzemplarzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2007 o 09:23, ShinAd napisał:

Jak dzieci płaczące o zabawki... No cóż, to prawda, że EK i preorder był lekko mówiąc - niewypałem,
nie neguje tego. Ale teraz drzecie się o własną próżność i ''elitarność'' ... No ludzie...

Próżność? Lol...śmieszny jesteś. Za coś tą dodatkową 100 zapłaciłem, tak? Więc nie wygaduj mi tego, że jestem próżny.

Quan19
Nie wiem, czy pisałeś myśląc o mnie, ale wydaje mi się, że nigdzie nie napisałem, ani jednego złego określenia na samą grę, ba jest ona kozacka, ale nie zmienia to faktu, że te 2500 ludzi, bo część dostała wszystko, ma prawo czuć się zdegustowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2007 o 09:27, Chessman2005 napisał:

Quan19 jak to się mówi: płacę to wymagam. Po prostu gram.pl się nie wywiązuje z umowy. GWARANCJA
dostawy 2 dni przed premierą. Nie dość, że było później to jeszcze do tej pory nie mam dodatków
z EK. Akurat na nich mi zależało, szczególnie że na razie w Wiedźmina nie pogram ze względu
na słabego kompa. Jakby wszystko doszło w terminie to nikt by nie narzekał, a z pewnością nie
ja. Problemem jest też to, że to jest co najmniej 2/3 raz kiedy gram.pl coś psuje przy preorderach.
Zwyczajnie się nie uczą na błędach. Tyle ode mnie narzekania :]


Ja akurat dostałem swoją EK 2 przed premierą więc u kogo leży wina ze do niektórych gra doszła w terminie a do niektórych ->>CD Projekt<-- ?? czy -->Master Link<--- ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2007 o 09:23, ShinAd napisał:

Jak dzieci płaczące o zabawki... No cóż, to prawda, że EK i preorder był lekko mówiąc - niewypałem,
nie neguje tego. Ale teraz drzecie się o własną próżność i ''elitarność'' ... No ludzie...

Jak pisałem - niech sobie doprodukują EK ile chcą i sprzedadzą jak chcą, tak długo jak sumiennie będą oddawać te 30zł z każdego egzemplarza dla tej dziewczynki, a może i innych dzieci mogę radośnie przełykać słodycz mojej elitarności i próżności. Chodzi mi jednak o całą gamę innych błędów i niedociągnięć, lub zupełnych porażek, jakie zdarzyły się i zdarzają teraz. Poza tym nie wiem czemu, nie przeznaczą na cel charytatywny części całej puli z EK?

@ Quan19

Dnia 27.10.2007 o 09:23, ShinAd napisał:

Ja akurat dostałem swoją EK 2 przed premierą więc u kogo leży wina ze do niektórych gra doszła w terminie a do > niektórych ->>CD Projekt<-- ?? czy -->Master Link<--- ??

I dostałeś całość? HAX!!! :D :P
A poważnie, to chodzi właśnie o to, że przez błędy CDP (m.in. w doborze partnerów do wydania gry) pakiet musiał być dzielony, a 'wybrańcy' w postaci Empiku dostali wszystko na czas. Nie fair, po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisałem nie wszyscy :]

Dnia 27.10.2007 o 09:33, fataem napisał:

Nie wiem, czy pisałeś myśląc o mnie, ale wydaje mi się, że nigdzie nie napisałem, ani jednego
złego określenia na samą grę, ba jest ona kozacka, ale nie zmienia to faktu, że te 2500 ludzi,
bo część dostała wszystko, ma prawo czuć się zdegustowana.


No ja rozumiem ze są zdegustowani , ale każdy wie jaki polak jest jeśli czegoś nie dostanie to by nie wiem co zrobił on nawet by sie o grosza pluł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2007 o 09:37, Graffis napisał:


@ Quan19
> Ja akurat dostałem swoją EK 2 przed premierą więc u kogo leży wina ze do niektórych gra
doszła w terminie a do > niektórych ->>CD Projekt<-- ?? czy -->Master Link<---
??
I dostałeś całość? HAX!!! :D :P
A poważnie, to chodzi właśnie o to, że przez błędy CDP (m.in. w doborze partnerów do wydania
gry) pakiet musiał być dzielony, a ''wybrańcy'' w postaci Empiku dostali wszystko na czas. Nie
fair, po prostu.


No nie dostałem ale ja tego tak nie przezywam jak co nie którzy forumowicze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na mój gust ta cała sprawa podpada pod Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów bo to po prostu kpina jest, wielka kpina. CDP powinien ponieść konsekwencje swojego partactwa i braku jakiejkolwiek fachowości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mhm... Więc nie 2999 tylko 3200 sztuk... Ok, przeżyję... Zakładam, że ci, którzy teraz zamówią nie dostaną EK w ratach? Farciarze... Płacą i mają, nie to, co ci naiwni pre-orderowcy... Ehh, wybitnie.

I kto wymyślił, żeby folię do pudełka przyklejać? Mam w kilku miejscach lakier przez to pozdzierany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2007 o 09:42, Quan19 napisał:

No nie dostałem ale ja tego tak nie przezywam jak co nie którzy forumowicze.

Czyli CDP się nie wywiązało z umowy. Do tego w jakim stylu nas o tym poinformowano - w sobotę wieczorem zorientowali sie nagle, ze ku swemu niezmiernemu wręcz zaskoczeniu nie zdążą z gra do poniedziałku. Aha, już bo w to uwierzę... bollox i say ;/

@ FerraEnzo

Dnia 27.10.2007 o 09:42, Quan19 napisał:

Nie rozumiem tych glupich kometarzy,jesli znalibyscie podstawowe prawa rynku,to wiedzielibyscie ze popyt
stanowi o podazy.

To dlaczego nie ma wznowień innych EK już wyprzedanych? Na przykład Company of Heroes? Chętni są towaru brak. I dobrze, bo edycje kolekcjonerskie to coś wyjątkowego i specjalnego.

EDIT:
@ SadraX

Dnia 27.10.2007 o 09:42, Quan19 napisał:

Mhm... Więc nie 2999 tylko 3200 sztuk... Ok, przeżyję...

Ja nadal nie wiem skąd sie wzięły te EK w Empikach. O ile mi wiadomo cały nakład trafił do tych, którzy trafili na pre-order. Czyżby Empik przeprowadził masowy farm-sniping ofert na gram.pl o.O ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2007 o 09:47, Graffis napisał:

To dlaczego nie ma wznowień innych EK już wyprzedanych? Na przykład Company of Heroes? Chętni
są towaru brak. I dobrze, bo edycje kolekcjonerskie to coś wyjątkowego i specjalnego.


Popieram. Edycje kolekcjonerskie nie są sprzedawane dla zysku, tylko raczej dla frajdy, tych, którzy to kupią, że mają coś wyjątkowego i unikatowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na 10 stronach tego tematu nie wypowiedział sie żaden niebieski. Za przeproszeniem, o sukcesach to oni trąbić umieją, ale jak coś spierdolą to jakoś na posty nie odpowiadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale PORAŻKA. I jeszcze pseudo akcja charytatywna.

TO NIE MOŻNA BYŁO PRZEZNACZYĆ KASY NA CELE CHARYTATYWNE Z JUŻ ZROBIONYCH/ SPRZEDANYCH EDYCJI KOLEKCJONERSKICH?

I gram.pl kolejny raz wyrolowało swoich klientów. to już któryś raz w ciągu tygodnia. Bestiariusz w MM, limitowana edycja w 2 częściach, cena w normalnych sklepach niższa niż w gram z wirtualną kasą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2007 o 09:41, Quan19 napisał:

No ja rozumiem ze są zdegustowani , ale każdy wie jaki polak jest jeśli czegoś nie dostanie
to by nie wiem co zrobił on nawet by sie o grosza pluł.


Edycja Kolekcjonerska - 200 zl
Edycja Podstawowa - 99 zl
W tej chwili osoby zamawiające EK przez gram mają Edycje Niepełną, a CDP nawet nie pofatygował się napisać kiedy mają zamiar wysłać brakujące dodatki. Więc przestań pisać, że ktoś się "pluje" o grosza, bo porównanie marne i nietrafione.
Tymczasem przyglądając się działaniom CDP można się spodziewać, że w następnym newsie zobaczymy zdjęcia z Empiku, z podpisem "pierwsi szczęśliwi posiadacze EK".

Dodruk: W zasadzie czuje się trochę oszukany, ale właściwie co mi tam. 3000 egzemplarzy to i tak bardzo dużo, a te 200 dodatkowych nie zrobi dużej różnicy. I nie oszukujmy się, ta cała akcja przekazania 30 zl jest tylko po to, żeby usprawieliwić ten dodruk... dobrze, że przynajmniej z tego wyniknie coś dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2007 o 09:47, Graffis napisał:

Ja nadal nie wiem skąd sie wzięły te EK w Empikach. O ile mi wiadomo cały nakład trafił do
tych, którzy trafili na pre-order. Czyżby Empik przeprowadził masowy farm-sniping ofert na
gram.pl o.O ?

Raczej nie, w końcu sprzedają w całości, a nie w ratach :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w czwartek dzwoniłem do gram.pl po kilkunastu próbach pewna Pani odebrała telefon, poprzedstawieniu jej sytuacji, oczywiscie dotyczącej EK powiedziała żeby się nie martwić ponieważ najpóźniej w piątek pojawi się w statusie zamówień nowe zamówienie w którym pojawią się dodatki niewysłane przy pierwszym podejściu, piątek minął, w zamóweniach cisza, macie racje, zajmijcie się dodatkowymi EK, a te które są niekompletne przecież mogą poczekać........kpina....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Graffis
Ja wczoraj byłem i w Empiku oblukać i w MM i są tam też EK. Patrząc na obecną sytuację, żałuję tylko, że CDP nie zdecydowało się dorobić kilku EK z CoH, gdyż się trochę spóźniłem. xD
IMO powtarza się podobna sytuacja z pre-orderami co z Nightfallem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ktoś tam pisał, że cenega nie robi takich rzeczy, a jeszcze dzisiaj można kupić EK obliviona i to za śmieszne 40 zł! i jak mają się czuć ludzie którzy kupili to samo EK za dużo większe pieniądze?

jeśli o mnie chodzi mogą dodrukować nawet 4 tys. egzemplarzy, przecież jak masz już swój egzemplarz to co ci przeszkadza, że ktoś inny też go ma?

Taka Polska jacy ludzie, byle drugiemu nic nie dać jak już ma się samemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować