Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin - egzemplarze Edycji Kolekconerskiej ponownie w sklepie gram.pl

639 postów w tym temacie

Ja bym chcial zobaczyc kiedys swoja gre -.- ale teraz to juz w zamowieniu nawet status przesylki poszedl na spacer... wy przynajmnije mozecie sobie juz pograc w weekend a ja moge conajwyzej pisac maile lub dzwonic do cdp i pytac czy kiedys gra dojdze ''-.- czy cdp zna pojecie "gwarancja"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tja, po tym jak polowałem przez dwa tygodnie na allegro i w końcu dorwałem za 350 zł ( i tak narazie nie chcę/nie mogę odebrać bo sprzedawca ma niekompletny zestaw, tak jak każdy zresztą)


Akcja charytatywna, nawet an mała skalę = +

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja czekam na jakiegoś niebieskiego, niech to wyjaśni. W sumie w co ja wierzę, od dwóch dni żadnego nie wiedziałem w tematach o wiedźminie( nie wiem, jak w innych), oprócz pomocy technicznej. boja sie i tyle. Nie maja nawet odwagi sie pokazać, bo wiedza, że zrobili nas z nas osłów i nie będą potrafili sie wytłumaczyć. Więcej nie kupujcie na sram.pl!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

„Poza tym, ze względu na duże zainteresowanie Edycją Kolekcjonerską”

Taaaa tylko, że to zainteresowanie jak na razie nie jest pozytywne tylko ludzie czekają aż dostana to, za co zapłacili……

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2007 o 23:13, Arclight napisał:

Zapewne zaczną ją rozsyłać dopiero w przyszłym tygodniu - a więc będzie już całość...


Oczywiście zakładając, że w przyszłym tygodniu te wszystkie dodatki już będą ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie słyszysz jaki w drukarniach hałas? :P ;)
Gdzieś widziałem posta, a w zasadzie nawet dwa: jeden od "niebieskiego" - że zaczynają wysyłkę od początku przyszłego tygodnia (i to nie było post @Tudrussela) i drugi post, w którym ktoś pisał, że dostał e-maila od CDP z pytaniem, czy mogą mu wysłać w przyszłym tygodniu, ale jako całość.
Dlatego też są podstawy by podejrzewać, że jednak się to w przyszłym tygodniu ruszy.
Szkoda tylko, że mnie w domu nie będzie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2007 o 23:25, Fang napisał:

„Poza tym, ze względu na duże zainteresowanie Edycją Kolekcjonerską”

Taaaa tylko, że to zainteresowanie jak na razie nie jest pozytywne tylko ludzie czekają aż
dostana to, za co zapłacili……


Zainteresowanie jest tak duże, że do sprzedaży trafiły egzemplarze z niezrealizowanych zamówień na EK a na półkach sieci można je również zdobyć ( jak wynika z wypowiedzi ludzi ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może za przeproszeniem skończycie już piep....!!! Ludzie, największe przedsięwzięcie na naszym rynku, pierwsze a co za tym idzie pomyłki się zdarzają...panowie wyciągną odpowiednie wnioski i będzie lepiej, ja grę dostałem przed premierą. Fakt, nie była to w pełni EK ale dostałem to co chciałem...i gram już ok 10 godzin w Witchera...i powiem jedno...kawał dobrej roboty!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2007 o 23:29, Arclight napisał:

Dlatego też są podstawy by podejrzewać, że jednak się to w przyszłym tygodniu ruszy.

Z CDP to już przeróżne wieści szły :P

Dnia 26.10.2007 o 23:29, Arclight napisał:

Szkoda tylko, że mnie w domu nie będzie :/

Mnie to w sumie wszystko jedno, bo swojego Wiedźmina zobaczę dopiero na Boże Narodzenie, a zagram w niego jak kupię komputer, czyli nie wcześniej jak w styczniu. Jeśli o mnie chodzi, to mogli mi całość wysłać w połowie grudnia i tak bym się nie obraził, ale jak widzę tutaj te zniecierpliwione twarze i ten stos koron na podłodze, które z głów pospadały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm po pierwsze nie powinno sie dorabiac limitowanej edycji tylko dla zysku po drugie ceny na allegro sa teraz bardzo niskie w lipcu ktos sprzedal za 580 zl jedna a ostanio komus sie udalo po 400 i to najwyzsza cena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2007 o 23:24, stanlee napisał:

A ja czekam na jakiegoś niebieskiego, niech to wyjaśni. W sumie w co ja wierzę, od dwóch dni
żadnego nie wiedziałem w tematach o wiedźminie( nie wiem, jak w innych), oprócz pomocy technicznej.
boja sie i tyle. Nie maja nawet odwagi sie pokazać, bo wiedza, że zrobili nas z nas osłów i
nie będą potrafili sie wytłumaczyć. Więcej nie kupujcie na sram.pl!


heh, stanlee - ciągle jedziemy na jedynm wózku?xD
Nie odpuszczę. Chcę bestariusz!
Skoro każdy sobie go mógł kupić, to czemu ja nie [eee... znaczy mogę, ale nie będę Wiedźmina drugi raz kupował]?
Aaa... no i zaproponuje coś gram.pl - dodajcie do pomocy w sklepie osobną stronkę o temacie "limitowany".
Może czas wyjaśnić, co według Was znaczy to słowo?
Bo narazie to wygląda tak - im więcej ludzi chce dać kasę, tym więcej limitowanych wersji się znajdzie... :/
A niebiescy - byli, oj byli. Właściwie był.
Uwaga - na pytanie skąd w MM wzięły się Bestariusze i dlaczego (ogólny sens posta) odpowiedział, że MM miały tylko po kilka egzemplarzy dla pierwszych klientów...
Ej nie no po prostu - i te kilka Bestariuszy reklamują cały czas na Interii (górna reklama)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też bym się nie obraził, gdybym dostał swoje EK za tydzień, ale w całości. Niestety, nie miałem takiej możliwości... Moja gra była już spakowana, numer przesyłki nadany - nic się nie dało zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Tia... Polactwo po prostu... żal dupę ściska po przeczytaniu newsa. Z bratem w czerwcu (jeśli się się mylę to przepraszam) rzuciliśmy się do kompa i walczyliśmy dzielnie 2h, by zamówić WIELKĄ EK z masą dodatków (w przeciwieństwie np. do NWN2)). Zbieraliśmy kasę jak szaleni te 200zł by mieć je odłożone od razu. Wyrzeczenia, praca po lekcjach u rodziców i we wszelkich możliwych miejscach. Szczerze współczułem koledze który jako wielki fan książek p. Sapkowskiego nie zdołał zamówić EK (ja książki czytam i lubię ale jestem na etapie czytania a nie posiadania sagi w małym palcu). Na kilka dni przed premierą czytam sobie e-maila o tym że CDP nie dało rady z EK i wyślą samą grę, a resztę doślą na swój koszt później. No trudno, mi też sie zdarza nie wyrobić z jakimś zleceniem, czy nawet pracą domową, doślą bezpłatnie ok, mogło sie zdarzyć.
Dziś na wieść o EK w empikach, wszelkich media"(niby)nie dla idiotów" martach szlag mnie po prostu trafił. Czuję się jak 5 letnie dziecko zrobione za przeproszeniem w Ch***! CDP poważna firma i wycina taki numer własnym klientom! Idąc dalej: 200 dodatkowych egzemplarzy do zamówienia, cel szczytny ale ludzie walczący o EK jak przy otwarciu media martu w dzień promocji, czują się przez was zrobieni w bambuko ... Co z tymi którzy byli wpisani na listę rezerwową? Tak jak reszta zostali z rączką w nocniku? Ale gwoździem do trumny i kroplą która przelała czarę jest fakt, że w sklepach sprzedawali "Wiedźmina" z kawałkiem EK której to zrobienie zajęło wam, CDP niby tyle czasu! Nie wyrobiliście? Ale dawać gratis kawałki EK za które naiwni frajerzy (w tym ja) zapłacili 200zł, to już daliście radę je wykonać? Gra jest wspaniała, kurier dotarł a czas z połową gry(nie jego wina), niby wszytko fajnie... Tylko czemu wasi klienci czują sie przez was OSZUKANI?! Wielka premiera hitu, bo hitem będzie i robicie numer, którego nie spodziewał bym się nawet po garażowej wytwórni gier typu: Poldek racer! Po prostu daliście ciała i przyznajcie się do tego, a nie jak pewien poseł wciskajcie, że jesteście deweloperskimi impotentami!"

Zgadzam sie w zupelnosci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie ludziska – myślę, że sytuację można opanować - jest co prawda duży, zasadny moim zdaniem, żal co do sposobu potraktowania klientów "gram.pl" w kontekście EK "Wiedzmina" ale to nie znaczy że należy strzępić sobie języka.

Żyjemy w pewnej symbiozie - de facto CD Projekt jest po części zależy od nas a my zależni od (m.in.) CD Projektu - wiec problem nie w tym aby wylewać wszystko lub obrażać się z brzydkimi słowami na ustach tylko w tym aby na przyszłość nie było takich wpadek!

Myślę że p. Kiciński i pozostali władni z CDP zapewne przeczytą wątki dot. Wiedźmina z forum i wyciągną jakieś wnioski.

Bądźcie konstruktywni - przed nami jeszcze nie jedna wersja EK i oby nie było starych błędów! Bluzganie nic tu nie pomoże, nie zmieni - nie pomoże w niczym również obrażanie!

I na pewno doślą wszystko co nam brakuje:) Im tez zapewne na nas zależy – wszak my ich żywimy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

200 egzemplarzy z każdego po 30 zł, razem 600zł. CDP, wy chcecie 600zł pomóc. ŻAL!!!!! 30zł to powinno iść od każdej EK, a nie od 200 egzemplarzy. Co za porażka. Taka kasa to na waciki nie starczy.

ŻENUA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niebiescy rzadko się odzywają jeśli w temacie narzeka więcej niż 3 osoby. Gdyby nie fakt, że gra jest polska(kupuje wszystkie polskie produkcje) nie byłoby mowy o wydaniu złamanego grosza. Ciekawe kiedy uderzą fanboje CDP, chyba, że i oni zostali zrobieni w bambuko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nikt by nie bluzgał, gdyby CDP się z tego jakoś wytłumaczyło.

A te... gostki ani be, ani me. Więc skoro oni traktują nas jak nawóz, to należy im się to samo.

ŻENUA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2007 o 23:41, Be-Yacz napisał:

200 egzemplarzy z każdego po 30 zł, razem 600zł. CDP, wy chcecie 600zł pomóc.


6000. 200*30 daje 6000.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2007 o 23:41, Be-Yacz napisał:

200 egzemplarzy z każdego po 30 zł, razem 600zł.


Mi się wydaję, że 6000zł. Ale z matematyki nie jestem najlepszy, więc może się mylę :P, hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować