Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin - egzemplarze Edycji Kolekconerskiej ponownie w sklepie gram.pl

639 postów w tym temacie

A propo zamowien na gram... mielismy dostac plakat + naklejki (do obu edycji jako rekompensate za problemy z serwerem wraz ze startem pre-ordera...), a dostalismy... jajco. I nie dosc, ze za gre zaplacilismy (EP) prawie "stówe" to bez zadnego dodatku (tylko, ze instrukcje i poradnik w kolorze), a w takim MM czy Saturnie za niecale 8 dyszek dodają ponad 100 stronnicowy Bestariusz, a w przypadku pierwszego sklepu dodatkowo jeszcze skorzane etui, duzo ladniejsze niż to "gramowe"... można poczuc sie troszke oszukanym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To zdecydowanie nie jest gest dobrej woli. To tylko, dość żałosna zresztą, próba odwrócenia uwagi "niewtajemniczonych" od kompromitacji CDP. I tak jak zauważyli poprzednicy: gramowe EP są dużo uboższe niż te ze zwykłych sklepów, ciekaw jestem ile dodatkowych pieniędzy zbił na tym CDP. Do tego dochodzą jeszcze wPLN. W zwykłym sklepie 80 zł za Wiedźmina to standard, tutaj aby taką cenę za Wiedźmina uzyskać, należało wydać wPLN, kolejne oszczędzanie? Bardzo sprytnie działa CDP, mydląc oczy durnymi newsami i "akcjami charytatywnymi", jeden wielki przekręt. Że tak to Geraltowo ujmę: "Pięknie, k****, pięknie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm a co z lista rezerwowa?
teraz kazdy moze sobie zamowic wiedzmina?
nie ma roznicy czy ktos sie wpisal miesiac temu na liste rezerwowa czy dzis stwierdzil ze kupuje?
ehhhh...
nie chodzi tu o te 200 egzemplarzy tylko o niedotrzymywanie słowa i łamanie obietnic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I jak to skomentować... Ci, co nie zdążyli zamówić Edycji Kolekcjonerskiej, wybrali Edycję Podstawową(nie dałbym 400zł na Allegro za szersze wydanie). Mam już Wiedźmina za 79zł, i nie będę dawać 200zł za tą samą grę, niestety. :P Troszkę dziwny chwyt, ale cóż... Gdyby ten news pojawił się kilka dni przed potwierdzeniami, dotyczący produkcji kolejnych EK, zapewne skusiłbym się na te grubsze wydanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj nie wiem czy to było dobre posunięcie .... Tym bardziej, że bardzo wiele osób marzyło o EK kiedyś, ale się nie załapali to kupili edycje standardowe, a teraz szansa na EK, a swojego Wieśka już mają ... Mogliście ewentualnie taki dodruk zrobić jeszcze przed premierą, myślę, że by było lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady. Jeżeli po prostu zrobiliby jeszcze kilkaset dodatkowych egzemplarzy by zaspokoić graczy, to nikt by nic nie mówił. Moim zdaniem CDP rehabilituje się takim bardzo hojnym gestem. W końcu te 30zł to równie dobrze mogłoby wpaść im do kieszeni. Wiesz, to tak jak z tą akcja Polsatu "Podaruj dzieciom słońce". Kupujesz produkty i im pomagasz, a zawsze możesz narzekać, że specjalnie wybrane są te markowe i najdroższe. Niby tak, ale każdy medal ma dwie strony... I nie zmienia to faktu, że ty byś się z takiego gestu ucieszył, gdybyś potrzebował pomocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dal mnie gówniana, a nie unikatowa Edycja Kolekcjonerska. Idźcie se do MM za 80 zł. dostaniecie podobną wersje. Bo ta to nawet nie wiadomo czy wam przyślą. Oczywiście, niebieskich nie ma.
ta unikatowa EK, jest tak unikatowa, że prawie każdy ja może mieć, tylko nie Ci co kupili na sram.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze wspolczuje wszystkim frustratom, dla ktorych tak ogromnym problemem jest fakt, ze jakies kilkaset osob wiecej otrzyma ta EK Wiedzmina. Rece opadaja, co za zgrupowanie psow ogrodnika. A sorry, nawet gorzej - bo ci, co najglosniej ujadaja, EK juz maja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2007 o 22:49, Looney napisał:

A sorry, nawet gorzej - bo ci, co najglosniej ujadaja, EK juz maja...

Yyyy.... Właśnie chodzi o to że nie <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grę z bestiariuszem już mamy (80zł), karciankę można dokupić i to w wersji pełnej(55zł), koszulka z nadrukiem jest do zrobienia (30zł). Brakuje nam tylko breloka(brak tego chyba każdy przeżyje) i artbooka. Zostaje skan od kolegi, chyba, że ktoś ma lepszy pomysł. W kroku desperacji zamiast artbooka można kupić płytę inspirowaną Wiedźminem i za 195zł mieć własną unikalną edycje ekskluzywną i to na czas w całości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Karcianka z EK ponoć różni się zasadami od tej dostępnej w sklepie. Ta pierwsza jest dla dwóch osób i jedna rozgrywka trwa ok. 15 minut (o ile dobrze pamiętam), ta druga zaś jest od 2 do 4 osób i trwa trochę dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czuję się oszukany przez CDP.
Obiecywali, że nie będzie doprodukowania. Osobiście wisi mi, czy będzie 3000 czy 4000 egzemplarzy, ale złamali dane słowo. Brak honoru. A kasę mogli przeznaczyć z dotychczasowych EK.

Kolejna spraw.
EK zamawiałem 8 godzin. Potem okazało się, że gadżety doślą później. A w Empikach wszystko na czas, dla tych, co olali sprawę. Ci, co wierzyli CDP, który twierdził, że tylko na gram.pl będzie można kupić EK, zostali wystrychnięci na dudka, bo nie dość, że później dostaną, to nie mieli po co kupić w Empikach, bo zamówienia mieli już złożone.
Okazało się, że miało być po 1 EK na większe Empiki i MM, a tu w Arkadii 10 EK, w Juniorze 10 EK, czyli bez nerwów można było dostać całość o czasie i to w dodatku w bogatszej wersji.
Bo Ci, co mieli zamówione, nie mieli po co iść na imprezę, a tu się okazało, że moja znajoma dostała kilka plakatów, mousepad, naklejki, teczkę, smycz i inne bajery. Czyli stracili Ci, co zaufali CDP, które jak zwykle zawodzi.

Jeśli tym, którzy zamówili na gram.pl jako rekompensaty nie dorzucicie co najmniej mousepada i smyczy, to będę mógł spokojnie głosić, że jesteście beznadziejną firmą. Musicie schrzanić każdą większą produkcję?

Ach, a miałem dziś takie piękny dzień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlatego napisałem, że w wersji pełnej. Chociaż z tego co mówili znajomi, żadna rewelacja. Całość ratuje szata graficzna i sama tematyka(czyli dla fanów Wiedźmina), ogólnie lepiej zakupić coś tańszego i żywszego. Jak już piszę to dodam, że bestiariusz wydany jest jak profesjonalny album. Szkoda, że nie dodawali artbooka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2007 o 22:49, Looney napisał:

Szczerze wspolczuje wszystkim frustratom, dla ktorych tak ogromnym problemem jest fakt, ze
jakies kilkaset osob wiecej otrzyma ta EK Wiedzmina. Rece opadaja, co za zgrupowanie psow ogrodnika.
A sorry, nawet gorzej - bo ci, co najglosniej ujadaja, EK juz maja...

A niech tych Edycji Kolekcjonerskich będzie nawet i kolejny tysiąc lub dwa - nie robi. Tym bardziej, że połączono to z akcją charytatywną. Problemem jest zachowanie CDP wobec tych którzy w czerwcu EK zamawiali i to w niemałych przecież bólach. O tym jak wielkie jest zainteresowanie wiadomo było już na przełomie czerwca i lipca, a jednak informacja o dodatkowej partii pojawia sie dopiero teraz. Do tego dochodzi bezczelne traktowanie klientów, przez wmawianie nam domniemanej ''ekskluzywności'' i ''unikalności'' EK, sprzedawanie gry w bogatszych ''unikalnych'' zestawach poza sklepem gram.pl, gehenna realizacji zamówień i kilka innych punktów. No i oczywiście brak rekompensaty jakiejkolwiek, czy oficjalnych przeprosin za ten cały cyrk. W moim odczuciu ta ''akcja charytatywna'' to po prostu przejaw hipokryzji ze strony firmy - chodzi o to, by wreszcie ktoś coś dobrego powiedział na temat sprzedaży Wiedźmina. Przyłączam się do apelu Arclighta - przekażcie część dochodów z całości EK na cel charytatywny. Skoro już skopaliście pojawienie się Wiedźmina na polskim rynku, to choć tyle dobrego zróbcie.

@ Klimos

Dnia 26.10.2007 o 22:49, Looney napisał:

A czy ta kolekcjonerka też będzie sprzedawana w postaci wybrakowanej wersji podstawowej z koszulką?

QFT! Meh... CDP got pwd by Klimos ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tia... Polactwo po prostu... żal dupę ściska po przeczytaniu newsa. Z bratem w czerwcu (jeśli się się mylę to przepraszam) rzuciliśmy się do kompa i walczyliśmy dzielnie 2h, by zamówić WIELKĄ EK z masą dodatków (w przeciwieństwie np. do NWN2)). Zbieraliśmy kasę jak szaleni te 200zł by mieć je odłożone od razu. Wyrzeczenia, praca po lekcjach u rodziców i we wszelkich możliwych miejscach. Szczerze współczułem koledze który jako wielki fan książek p. Sapkowskiego nie zdołał zamówić EK (ja książki czytam i lubię ale jestem na etapie czytania a nie posiadania sagi w małym palcu). Na kilka dni przed premierą czytam sobie e-maila o tym że CDP nie dało rady z EK i wyślą samą grę, a resztę doślą na swój koszt później. No trudno, mi też sie zdarza nie wyrobić z jakimś zleceniem, czy nawet pracą domową, doślą bezpłatnie ok, mogło sie zdarzyć.
Dziś na wieść o EK w empikach, wszelkich media"(niby)nie dla idiotów" martach szlag mnie po prostu trafił. Czuję się jak 5 letnie dziecko zrobione za przeproszeniem w Ch***! CDP poważna firma i wycina taki numer własnym klientom! Idąc dalej: 200 dodatkowych egzemplarzy do zamówienia, cel szczytny ale ludzie walczący o EK jak przy otwarciu media martu w dzień promocji, czują się przez was zrobieni w bambuko ... Co z tymi którzy byli wpisani na listę rezerwową? Tak jak reszta zostali z rączką w nocniku? Ale gwoździem do trumny i kroplą która przelała czarę jest fakt, że w sklepach sprzedawali "Wiedźmina" z kawałkiem EK której to zrobienie zajęło wam, CDP niby tyle czasu! Nie wyrobiliście? Ale dawać gratis kawałki EK za które naiwni frajerzy (w tym ja) zapłacili 200zł, to już daliście radę je wykonać? Gra jest wspaniała, kurier dotarł a czas z połową gry(nie jego wina), niby wszytko fajnie... Tylko czemu wasi klienci czują sie przez was OSZUKANI?! Wielka premiera hitu, bo hitem będzie i robicie numer, którego nie spodziewał bym się nawet po garażowej wytwórni gier typu: Poldek racer! Po prostu daliście ciała i przyznajcie się do tego, a nie jak pewien poseł wciskajcie, że jesteście deweloperskimi impotentami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to jest wielka krzywda dla ludzi. Tak się nie robi.

Sam zrezygnowałem z zamówienia EK na rzecz EP za którą, jak się okazuje i tak przepłaciłem bo dzisiaj czytam, że można było poczekać i za 80 zł mieć wersję z bestiariuszem. Tego się ludziom po prostu nie robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować