Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin - egzemplarze Edycji Kolekconerskiej ponownie w sklepie gram.pl

639 postów w tym temacie

No to slicznie, tak czytam czytam czytam i krew mnie zalewa, zamowilem EK, pare dni przed premiera dostaje meila ze niezdazycie zmontowac all elementow na czas i zostana doslane pozniej, wiec przyszla do mnie sama gra i koszulka... i teraz bede czekal niewiadomo ile na reszte dodatkow, znajac zycie pewnie nie all dojdzie.. a taki saturn dostaje komplet... czuje sie totlanie olany, zamowil to sobie poczeka...przy takich obsuwach powinienem dostac cos jeszcze gratis w ramach przeprosin.
PS. chyba to co kto dostal w paczce bylo wrzucane losowo.. temu damy koszulke temu wisiorek a tamtemu karty a niech ma.... ( na kartonie z mojej przesylki pisalo ze wazy 3 kilo- moze ktos zakosil reszte? )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

O widzisz o czym mówiłem- akcja przekazania cześci zysków Julii była planowana wcześniej, tak jak podejrzewałem, nie był to żaden wybieg, ani maskowanie szumu wokół premiery, czy chwyt marketingowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak to u was jest z tynmi numerkami na pudelkach. Zakupiony przeze mnie egzemplarz posiada numer na pudelku. Numer ten jest niższy niewiele niż liczba 3 tyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

1. Pre-ordery były załatwiane i pakowane wcześniej, dlatego nie są kompletne (było ich parę razy więcej niż egzemplarzy do salonów, stąd przesunięcie w czasie)
2. Nie wiadomo ile? Będą wysyłane w tym tygodniu...
3. Z tego co wiem jest planowana jakaś rekompensata za obsuw i wysyłkę na raty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2007 o 18:56, Budo napisał:

/.../

O widzisz o czym mówiłem- akcja przekazania cześci zysków Julii była planowana wcześniej, tak
jak podejrzewałem, nie był to żaden wybieg, ani maskowanie szumu wokół premiery, czy chwyt
marketingowy...


Czyli mam rozumieć, że rozszerzenie nakładu o dodatkowe egzemplarze również było planowane wcześniej... Rozszerzenie, którego miało nie być, bo jeszcze w wakacje 2999 egzemplarzy to było absolutne maksimum. A teraz wrocławski Saturn ma, niewiadomo skąd, 100 EK na półkach, warszawski MM kolejne 100, każdy EMPiK co najmniej kilka sztuk... Chociaż wszystkie 2999 rozeszło się w kilka godzin, a na sklepy idzie tylko 5% nakładu. Matematyka CDP mnie zdumiewa.

A wygląda na to, że gram.pl widząc burzę, jaką wywołał między innymi mój długi, konstruktywny, sumujący wszystkie wpadki post na początku 13. strony, podesłał nam do rozmowy na pół godzinki Soleilę... Soleilę, która w pierwszym wpisie mówi, że właściwie niewiele na ten temat wie... A, no i jest jeszcze szanowny moderator Bodo, który zaczyna dyskusję powalającym stwierdzeniem, że jestem pewnie jakimś czternastoletnim gówniarzem, który "ma za dużo czasu i za mało problemów", bo śmie czuć się oszukany przez CDP, mając przed sobą połowę zamówienia, które dostał po upływie obiecanego czasu...
Brawo CDP, public relations na najwyższym poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2007 o 18:56, yeżu napisał:

nie wiem jak to u was jest z tynmi numerkami na pudelkach. Zakupiony przeze mnie egzemplarz
posiada numer na pudelku. Numer ten jest niższy niewiele niż liczba 3 tyś.

Gdzie posiada numer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Psioczysz jak cdp siedzi cicho, psioczysz jak sie odzywa... zdecydowałbyś się. Co do nakładu- nie wiem jak jest szczerze mówiąc... a skąd wiadomo że saturny mają po 100 ek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh, chyba zamówię jeszcze raz, bo poprzedni egzemplarz EK jak miał przyjść we wtorek, to go do dziś nie ma. Ci ludzi z masterlinka robią sobie z nas jaja, a cdp nawet ni pomoże...
zamawiam de novo wiedźmaka, bo doczekać sie nie można...
i pytanie, czy to wydanie też będzie z koszulką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego w sklepach rozdawano na lewo i prawo zawartość limitowanej edycji kolekcjonerskiej? Jeden z użytkowników napisał, że w MM nawet do jego zwykłej edycji oprócz bestiariusza proponowano koszulkę i wisiorek.... Czy mogę wam (CDP) oddać swoją (przynajmniej to co dostałem ) EK a wy mi oddacie pieniądzę i się już więcej nie zobaczymy? Zgoda?

Zostałem wychędożony przez gram.pl i CDP i bardzo mi się to nei podoba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2007 o 19:03, Budo napisał:

/.../

Psioczysz jak cdp siedzi cicho, psioczysz jak sie odzywa... zdecydowałbyś się. Co do nakładu-
nie wiem jak jest szczerze mówiąc... a skąd wiadomo że saturny mają po 100 ek?

Heh. Co z tego, że CDP się odzywa, jak nic nie wie? LOL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2007 o 19:05, grzesioo napisał:

> /.../
>
a skąd wiadomo że saturny mają po 100 ek?

Wpis jednego z gramowiczów kilka(naście) postów wcześniej.



Stąd że pan pokazał mi zamówienie jak się go wypytałem ile czego ma przyjść. 1000 normalnej wersji i 100 kolekcjonerksiej tam widniało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2007 o 19:03, Be-Yacz napisał:

> nie wiem jak to u was jest z tynmi numerkami na pudelkach. Zakupiony przeze mnie egzemplarz

> posiada numer na pudelku. Numer ten jest niższy niewiele niż liczba 3 tyś.
Gdzie posiada numer?

na jednym z boków pudełka jest wydrukowany numer na jasnym tle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2007 o 19:12, yeżu napisał:

> > nie wiem jak to u was jest z tynmi numerkami na pudelkach. Zakupiony przeze mnie
egzemplarz
>
> > posiada numer na pudelku. Numer ten jest niższy niewiele niż liczba 3 tyś.
> Gdzie posiada numer?
>
na jednym z boków pudełka jest wydrukowany numer na jasnym tle.

Aha, widze ;). Dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>pan pokazał mi zamówienie jak się go wypytałem ile czego ma przyjść. 1000 normalnej

Dnia 27.10.2007 o 19:10, yeżu napisał:

wersji i 100 kolekcjonerksiej tam widniało.


Budo, naczelny adwokacie CDP, co Ty na to? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2007 o 19:17, miodus napisał:

Tja i po co było sie zapisywać na limitowana EK??


Dokładnie....
tak się wszyscy pchali, że server padł, i co z tego wyszło?
Ci którzy zamówili pre-ordery dostali wybrakowaną wersję, a ci, którzy teraz zamawiają dostaną wersje ze wszystkimi dodatkami.
Moim zdaniem to cos jest nie tak.
Dostałem EK z wszystkimi płytami, i podręcznikami, lecz bez mapy, i innych dodatków, a poza tym nie wiem, kiedy je dostane, bo zapewnienie CDP że będą ,,później" jakoś nie jest satysfakcjonujące.
za to ci, którzy teraz zamówili EK dostaną wszystko na raz, i będą cali zadowoleni....
Trzeba było poczekać do teraz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować