Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GeForce 8800 GT już w sklepach!

210 postów w tym temacie

Warto by najpierw poczytac testy, a potem pisac newsy, bo inaczej wychodza wlasnie takie brednie...

8800GT jest i tansza, i szybsza od 8800GTS, szczegolnie od wersji 320MB. W wielu grach roznica miedzy GT a GTX to 1-2 fps.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 18:34, dave03 napisał:

Mnie się wydaje, że na Cysisa ta karta jest o wiele za słaba. Chyba, że grę by się odpaliło
pod direct 9.


Mogę śmiało powiedzieć, że Crysis będzie Ci śmiało śmigał na tej karcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już to nie raz przerabialiśmy , pełno nowych modeli a co jeden to coraz lepszy , specjaliści i developerzy popadają w nieuzasadniony zachwyt , bo w testach wypada kosmicznie i takie tam cuda na patyku. Trzeba zobaczyć jak to hula w grach , jak to się zachowuje pod prawdziwym obciążeniem a nie na jakiś Benchmark`ach, bo odpowiednie stery ( co nie raz się zdarzało ) i nagle 10%-30% przyrostu wydajności ( ciekawe skąd ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie! Niedawno kupiłem sobie GeForce''a 7900 Galaxy. Muszę poczekać na 1050 zł, których nie trzeba będzie na nic potrzebnego wydawać (innego oprócz na PC).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, kolejna zabaweczka za ciężkie pieniądze :( Niedawno uświadomiłem sobie, że granie na pececie to straszne marnowanie pieniędzy i utrudnianie sobie życia. Konsola do grania, pecet do pracy, tak to powinno wyglądać również w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponoć w styczniu już ma kosztować ok. 600zł !

Ale tam - ja chyba jeszcze zaoszczędzę 300zł i zamiast X1950PRO kupie sobie GF8800GT. Tylko poczeka się na testy i będzie luzik...

Co do 2x GF8800GT w SLI, to chyba dorównuje Ultra w kwestii 1+1=2, bo jeśli dorównuje w 1+1=1.5, to już imho świetnie. ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 18:36, JJLNoXPL napisał:

Już to nie raz przerabialiśmy , pełno nowych modeli a co jeden to coraz lepszy , specjaliści
i developerzy popadają w nieuzasadniony zachwyt , bo w testach wypada kosmicznie i takie tam
cuda na patyku. Trzeba zobaczyć jak to hula w grach , jak to się zachowuje pod prawdziwym obciążeniem
a nie na jakiś Benchmark`ach, bo odpowiednie stery ( co nie raz się zdarzało ) i nagle 10%-30%
przyrostu wydajności ( ciekawe skąd ).

Przeciez sa w necie testy, na normalnych grach, a nie tylko w 3DMarkach.

Dnia 29.10.2007 o 18:36, JJLNoXPL napisał:

A czy nie lepiej kupić jednego 8880 Ultra? W każdym razie za rok będą one na kieszeń przeciętnego gracza.


8800Ultra kosztuje ile? 2k PLN? 2x8800GT to wydatek ok. 1600zl, reszta dopowiedz sobie sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cevat Yerli, prezes firmy Crytek, zacytowany przez Nvidię przyznaje: "GeForce 8800 GT jest doskonałą kartą dla osób, które chcą zagrać w Crysisa". Trzeba przyznać, że rekomendacja niczego sobie.

Taaa, nie ma to jak byc oglupionym przez marketing :) Niech no pan Yerli pokaze jak 8800GT radzi sobie z jego Crysisem w DX10, to sie posmiejemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Autora tej wiadomości prosiłbym o małą aktualizację - do grania w Crysis w najlepszej jakości nie trzeba nam obsługi DX10 ani Visty, ale jedynie mocnej karty i procesora i XP. (przynajmniej w demo, ponieważ w pełnej mogą zablokować tą sztuczkę specjalnie)

http://www.in4.pl/komentarze_Po_co_nam_DX10__(na_podstawie_Crysisa),14506.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chce ktoś kupić Gigabyte GF8800 GTS 320mb (karta ma z 3, 4 miechy, praktycznie nowa) + wszystko co było w pudle. Stan idealny. Cena ok. 700 zł, zbieram an GF8800 GT... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 18:30, elekrin napisał:

> Napisane jest, że jest słabsza... Umiesz czytać?:)

I Ty wierzysz we wszystko, co napisze gram.pl? ;p założe się, że autor nie testował tych kart,
a swoją opinie wyrobił na zdaniu GeForca.


Napisane jest, a czy to prawda to nie wiem. A dlaczego firma miałaby zaniżać wydajność swoich produktów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować