Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GeForce 8800 GT już w sklepach!

210 postów w tym temacie

Dnia 29.10.2007 o 18:56, Stwór napisał:

Panie i Panowie wiem że to wielkie zachwyty itp.

Ale jest jeden problem, ponieważ do sprzedarzy trafi limitowana ilość tych kart, więc nie
każdy będzie mógł je kupić, lub dostać


a jakiś link do źródła można prosić ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 21:06, Makratos napisał:

> Tu nie chodzi o hardware, ale o pieniądze, źle wynegocjowane wynagrodzenia. Gdyby producenci

> konsol zgodzili się dopłacić, to nawet nie usłyszałbyś o problemach, żył w przekonaniu
o Xboxie
> 360 i PS3 miażdzących wszystkie PCty za 10tys...

Jeśli kupiłeś PC za 10 tys. w tym samym roku w którym miała premiere PS3 lub X360 to teraz
nawet jeśli będą szli łeb w łeb to za kilkanaście miesięcy konsole konkretnie go zmiażdzą pod
względem wyglądu exclusive''ów.


Może wyglądem pudełka zmiażdży :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 22:10, lothar-mb napisał:

a jakiś link do źródła można prosić ?:)


http://pclab.pl/art29453-9.html

Oczywiście może później wyjdzie więcej:) Pożyjemy zobaczymy:P

A by nie było link do Komputronika jakie mają ceny ponad 1200zł:) Wiem że komputronik sporo zawyża ceny ale to tylko porównanie co do ceny względem 8800GTS które w tym sklepie jest mimo wszystko tańsze;) Myslać o 320mb bo 640 jest droższa:) mimo wszystko ponad 1200zł to nie jest tanio:P
http://www.komputronik.pl/Karty_graficzne/PCI_Express_x16/chipset_nVidia/GeForce_8800_GT/katalog,kat,11266/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak sie wkuze to sobie kupie takie cos podobno gigabyte kosztuje cos powyzej 700zl cena hurtowa wydam troche wyplaty :P bo cena kusi na to taka karta i takie male pieniodze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CDPROJEKT mozecie podac wiecej informacji gdzie mozna znalesc i gdzie kupic cos wlasnie z tych cen co podaliscie 800zl jakie to sa modele i czy cos jest z gigabyte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak wydajna karta za jedyne 800-900 zł... No no no. Co prawda sam już mam 8800 GTX, ale gdybym kupował komputer teraz, z pewnością wziąłbym dwie karty GT i połączył w SLI. To dopiero byłaby wydajność. I za jak niską cenę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze jest to że za kilka miesięcy będziemy mieli kolejnego Ge-Force''a 10004440506000 GT XXX ZZCO9 i to on wciągnie wszystko nosem. Ten postęp technologiczny jest chory ??!! Kiedy to zwolni ?? :( na serio, coraz bardziej ciągnie mnie przez coś takiego do Konsol !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

800-1000zł... tiaa. Komputronik (zresztą nie tylko on) zrobił bardzo inteligentnie: ceny w przedziale 1200-1500(!)zł. Ciekawym jest w jakim stopniu od nich zależą ceny... Tak czy inaczej musiałoby kogoś odmóżdżyć żeby teraz ją kupić. W tej cenie jest wydajniejszy 88gts a na allegro można by pewnie znaleźć już i GTX (w okolicy 1500). Może ktoś mi wyjaśni w którym miejscu zapełnia on lukę między 86gts za około 600zł a 88gts za około 1100? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować