Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Opóźnienia dostaw Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina

3316 postów w tym temacie

Tobie trudno bo CDP Ci nic nie wisi i nie zapłaciłeś za coś czego nie masz. Inaczej byś kwiczał gdybyś był na miejscu paru osób które po 15.00 się zabijały o swoje egzemplarze bo to dowód że nam na EK zależy a nie że to jakieś widzimisie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przesadzacie panowie i panie. osobiście zamówiłem Edycję kolekcjonerską z Gram.pl w preorderze. widze że nei dotkneło mnie wiele problemów, jakie miały miejsce. bo ja dostałem swojego wiedźmina już o 14 we wtorek, dostałem maial przepraszającego, maila z potwierdzeniem, a tewraz cieszę się ze widźmina przeszedłem i czekam na mój medalion. owszem, poczułem się trochę nieswojo na wieść, że w empikach są również pełnowartościowe edycje kolekcjonerskie, ale to nie jest ten typ ból, za który muszę się mścić, płakać jaki to ja nie jestem skrzywdzony, wygrażać pięścią do nieba i płakać, i szczególnie śmieszne, że już nigdy wqięcej jak nierpzymierzając baba przy porodzie(jaskier rox) .

Skracając , gram.pl dał pośladków, ale nie na całej lini. może czas dać już sobie spokój, i otrzeć łezki aaa? bo ja nie wiem co wam daje obrażzania ludzi i wygrażanie im, jakąs satysfakcję? tu musi być mroczna satysfakcja i conajmniej parchata.
Dziakuje.

ps. wątki o problmch z ek, i wiedźminem monitoruje już od tygodnia, wieć nie plujcie się że nie wiem o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 02:30, Executor napisał:

ale macie problemy...
ja zamowilem podst wersje - dostalem przed premiera - obejrzalem wszystkie ''gadzety'' samej
gry jeszcze nie odpalilem bo czekam na nowy komp. nawet gothica3 kupilem przed premiera a gralem
w niego tylko 5 min - bo tez uznalem ze poczekam na lepszy sprzet. mowi sie trudno CDP zawalil
i teraz probuje sie zrehabilitowac, a wy narzekacie jakbyscie kupili bmw za 200,000 bez bajerow.
czy to naprawde takie wazne czy dostaniecie swoje gadzety przed premiera czy po - w wyniku
bledow etc. ? gre dostaliscie (wiem, ze nie wszyscy) a to jest najwazniejsze. Kazdy popelnia
bledy, a zwlaszcza Ci, ktorzy sa pod olbrzymia presja i ''debiutuja''. CDP mial falstart ale
ogolem chcial jak najlepiej. A wy sie zachowujecie jakby zagranie w Wiedzmina przed premiera
byla swietoscia i nic nie istnieje ponadto. halo! wracajcie na ziemie...


Wiesz... Co prawda szkoda to wszystko poraz któryś tłumaczyć, bo zawsze znajdzie sie Tobie podobny optymista, który zadowala sie wszystkim, byle tylko było, ale dobra :/

Zadam czysto retoryczne pytanie:
Czy gdybyś kupował wspomnianego BMW za 200 k i coś by było nie tak to chyba chciałbyś skontaktować się z producentem w sprawie naprawy prawda? Bo przecież zapłaciłeś za to pieniądze, nie?

Tak samo by było gdybys kupił nowego kompa, powiedzmy za 5000 i np. karta graficzna padłaby Ci po dwóch dniach to także poszedłbyś do sklepu z reklamacją, nie?

I tak z komórką za 500 zł i uszkodzoną płytą do gry za 60 zł, nie?

I teraz pomyśl: idziesz do sklepu komputerowego z którymś z tych przedmiotów złożyć rekalmację, a stoi przy kasie ktoś kto twoje strarania komentuje w sposób "BMW za 200k Pan żes nie kupił, to czego sie Pan spodziewałeś?" i nie uznaje twoich opretensji. Jakbyś sie wtedy poczuł?

Prawo konsumenckie nie dzieli klientów na tych co kupili drogo i zasługują na obsługę klienta i zwrot kosztów bądź naprawę produktu i na tych co kupili za mniejszą kwotę i mogą co najwyżej naskoczyć. Prawo jest równe wobec wszystkich, a jeśli dystrybutor nie dotrzymuje warunków umowy i traktuje szarego klienta jak byle G to ten ma prawo jakoś przeciw temu działać. Sąd to co prawda przesada, ale gardłować w tym kraju chyba jeszcze można skoro w Sejmie biją się o byle przecinek?

A więc, masz swoją podstawkę to ciesz się z niej, ale część z nas nie otrzymała nawet jej. I wcale nie wypowiadamy się tutaj przeciwko opóźnieniom w przesyłkach (to każdy widzi), ale sposobom, w jakich CDP traktuje, okłamuje i olewa swoich najzagorzalszych klientów (niektórzy tak siebie nazywają) na każdym kroku.
Jeśli takie traktowanie uważasz za fajne to cool, ale my chcemy być traktowani fair.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem tak z ciekawości czytać ten wątek od początku ale chyba nie dam rady do końca :)

Dnia 29.10.2007 o 18:56, Krondar napisał:

To teraz dostaniemy pudełko do tego co już stoi na półce? :D Sweet! Nie ma jak kupić zestaw
w pudełku :D A może za miesiąc dodatkowa przesyłka z siateczką w której wszystko powinno dotrzeć?
:P


Ten post pięknie pokazuje sytuację, która pomimo całej dramaturgii (to nerwowe klikanie w zawieszającym się sklepie na przycisk "złóż zamówienie" kilka miesięcy temu a teraz równie nerwowe oczekiwanie na otrzymanie kompletnego zamówienia) zalatuje jednak niezłym kabaretem.
Lubię CDP bo tworzą go fajni ludzie, i mam dla nich dużo ciepłych uczuć ale odnoszę też wrażenie, że temat pt."Sprzedaż gry Wiedźmin" po prostu Was przerósł. Przykro to pisać ale to niestety prawda. Przeładowane serwery w momencie składania zamówień a teraz brak czasu na spakowanie wszystkiego. Naprawdę nie najlepiej to wygląda. Nie jestem w środku całej tej sprawy i nie wiem czy nie można było zacząć pakować wszystko wcześniej a jeśli nie "doschły" Artbooki czy co tam jeszcze, to może trzeba je było wcześniej kleić. Nie wiem. Ale nie wygląda to najlepiej. Może trzeba było przekazać cały proces sprzedaży jakiejś bardziej doświadczonej firmie. Bo przecież premiery wielu gier oznaczają sprzedaż w krótkim czasie kilkakrotnie większej liczby egzemplarzy niż "Wiedźmina" i jakoś się to udaje bezproblemowo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No w zasadzie nie po to czekałem 11 godzin przed monitorem żeby zamówić EK, by dostać grę na dzień przed premierą, bez połowy dodatków.

Kolejna sprawa, to połapałem się, że moja instrukcja obsługi na odwrocie jest strasznie porysowana, a cały swój żywot spędziła w opakowaniu. Wygląda to tak, że ledwo przeczytałem numer seryjny na odwrocie - jest prawie niewidoczny. Nie chcę mi sie tego reklamować, bo pewnie na swój koszt muszę to odesłać, potem czekać 2 tygodnie aż łaskawi będziecie wysłać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja uważam że niepotrzebnie się wszyscy czepiają CDP!! Przecież i tak powinniśmy być wdzięczni za tak wspaniałe wydanie EK. A problemy przy tym wydaniu musiały jakieś wystąpić, szczególnie że jest to największa dotychczas premiera w Polsce. Dlatego ja bardzo dziękuję panom z CDP za tą Edycję Kolekcjonerską i czekam na nią dalej :). Bo i tak najważniejsza jest gra a nie dodatki ;p. A jeśli ktoś ma pretensję do CDP że jego gra jeszcze nie przyszła albo zaginęła w drodze, to niech czepia się tych z DPD bo ekipa gram.pl nie ma wpływu na przesyłkę która została już wysłana (chyba że jeszcze jej nie wysłali to już inna sprawa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 23:36, migem napisał:

Ja mimo to ciesze sie ze udalo sie ta gre wydac, tak jak pisalem nie wszytsko poszlo po mysli
ale to byla ciezka praca i znalazlo sie tez kilka osob/graczy ktore powiedzialo mile slowo
o tym wydaniu stad nie wstydze sie powiedziec ze mimo wszytsko uwazam ze sie udalo.

migem, na litość, my tu nie mówimy o wydaniu gry jako takiej, to zasługa przede wszystkim ludzi z CDP Red i chwała im za to. Ten wątek, jak i inne dotyczy innej kwestii - totalnego braku profesjonalizmu w tej części, która odpowiada za logistykę, a ostatnio też PR. To co robicie, to kpiny, co rusz jakiś biedny pracownik z losowo wybranego działu stara się coś tłumaczyć, po czym pojawia się news, który temu zaprzecza. Wychodzicie na kłamców, oszustów, w dodatku na firmę "Krzak". Tłumaczenia opóźnień wyglądają na wymyślane na poczekaniu dla grupki idiotów, którzy wszystko przełkną, w dodatku nawet nie potraficie się trzymać jednej wersji. Nadal taki zadowolony jesteś, że coś tam wam się udało i nadal będziesz się tym chwalił?

Dnia 29.10.2007 o 23:36, migem napisał:

kazdy pracownik CDP/CDPR/CDPLC dołozyl sie do Wiedzmina, nikt nie przypisuje sobie czyis zaslug,
bo nie mowilem ze jestem z CDPR, nie wiem co masz namysli ich zaslugami zakryc swoje porazki,
bo tego nie robie
oprocz zrobienia gry jest jeszcze szereg innych proicesów w ktorych biora udzial inne osoby
a ktore sa rownie wazne co wydanie gry, a ktore sie udaly.

Ale my mamy to w tej chwili w nosie, zrozum że liczy się całokształt. Nie obchodzi nas to, czy udało się zapłacić dostawcom, nie obchodzi nas to, że wynegocjowaliście coś z Atari, całe mnóstwo rzeczy nas nie obchodzi i nie chcemy słuchać o sukcesach i zwycięstwach, bo my widzimy porażkę. Więc nawet jeśli jesteś dumny, że coś tam wam wyszło to miej odrobinę przyzwoitości i nie chwal się tym skoro my widzimy, że to co nas bezpośrednio dotyczy zawaliliście koncertowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 07:41, pRed@toor napisał:

ps. wątki o problmch z ek, i wiedźminem monitoruje już od tygodnia, wieć nie plujcie się że
nie wiem o co chodzi


Skoro je tak sumiennie wszystkie przerobiłeś, to powinieneś wiedzieć, dlaczego ludzie czują (lub czuli) się nabici w butelkę. Wiele osób (w tym ja) pisało na ten temat "prawie-że-elaboraty". Więc mi miśku nie smaruj, że wszystko jest OK, a te ~2000 pre-orderowców coś sobie ubzdurało.
Jeżeli Ty lubisz jak kontrahent nie wywiązuje się do końca z umów, to OK, Twoja sprawa. Takie handlowe sado-maso... :) Ale jeżeli Ty podobne praktyki akceptujesz i Ci z tym dobrze, to przynajmniej nie wymagaj akceptacji od innych.

Żeby nie ciągnąć offtopu. Dostał już ktoś maila o wysyłce drugiej raty i numer przesyłki DPD?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 08:37, grzesioo napisał:


> ps. wątki o problmch z ek, i wiedźminem monitoruje już od tygodnia, wieć nie plujcie się
że
> nie wiem o co chodzi


Skoro je tak sumiennie wszystkie przerobiłeś, to powinieneś wiedzieć, dlaczego ludzie czują
(lub czuli) się nabici w butelkę. Wiele osób (w tym ja) pisało na ten temat "prawie-że-elaboraty".
Więc mi miśku nie smaruj, że wszystko jest OK, a te ~2000 pre-orderowców coś sobie ubzdurało.

Jeżeli Ty lubisz jak kontrahent nie wywiązuje się do końca z umów, to OK, Twoja sprawa. Takie
handlowe sado-maso... :) Akceptujesz takie praktyki, w porządku... ale nie wymagaj ich akceptacji od innych.

Żeby nie ciągnąć offtopu. Dostał już ktoś maila o wysyłce drugiej raty i numer przesyłki DPD?

sory za dubla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pmimo że gra jest WIELKA, przykro mi że pomimo całego SZUMU jest tyle śmierdzących bąków związanych z wydaniem Wiedźmaka. Najgorsze jest to że to PIERWSZY taki projekt i trzeba było dopiąć wszystko na ostatni GUZICZEK !!!!! Oj, powinny polecieć głowy, bez kitu !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po przeczytaniu tylu negatywnych postów zastanawiam się nad skierowaniem sprawy do sądu o niedotrzymanie warunkow umowy z żądaiem odszkodaownia. Sądzę,że wszyscy, którzy czują się oszukani przez CD powinni postąpić podobnie. Niech się uczą na swoich błędach ale nie moim kosztem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 08:47, zubik napisał:

Po przeczytaniu tylu negatywnych postów zastanawiam się nad skierowaniem sprawy do sądu o niedotrzymanie
warunkow umowy z żądaiem odszkodaownia. Sądzę,że wszyscy, którzy czują się oszukani przez CD
powinni postąpić podobnie. Niech się uczą na swoich błędach ale nie moim kosztem.


I zamiast siem tu bulgać idźta syćkie na policyjem, do prokuratora, do człecznika praff konsiumenta i do somdu. Tylko nie zapomnijta granatów wziomć, bo sprawiedliwość musi być po Waszej stronie!

Wykazujecie straszną niekonsekwencję, niech tylko 10% z stawianych CDP zarzutów okaże się prawdą, to jasno widać, że nie ma na nich bata i możecie im skoczyć bo cały Pruszków oraz Wołomin to przy nich mały pikuś. Więc nie wykręcą się nawet naklejeczkami, tylko przyjdą podpalić Twój dom, ten w którym mieszkasz - Polskę. U wrót staną nocą, kolbami w drzwi załomocą, EK i resztę majątku zabiorą a jeszcze w nos przyfanzolą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 08:47, zubik napisał:

Po przeczytaniu tylu negatywnych postów zastanawiam się nad skierowaniem sprawy do sądu o niedotrzymanie
warunkow umowy z żądaiem odszkodaownia. Sądzę,że wszyscy, którzy czują się oszukani przez CD
powinni postąpić podobnie. Niech się uczą na swoich błędach ale nie moim kosztem.


Nie przesadzaj. Myślę, że aż takie kroki nie są potrzebne. Jak zapewne zauważyłeś w jednym z wyżej postów też ponarzekałem trochę, a w zasadzie nie mam podstaw bo anulowałem wysłanie preordera tuż przed wysyłką (miałem nosa, nie? :) ale gdy czytam o całej tej sytuacji to szkoda mi i Wiedźmina i CDP, stąd tamta opinia niezależnego obserwatora :)
Jestem przekonany, że jeśli CDP będzie wydawać kolejną swoją grę, nie ważne czy to sequel Wiedźmina czy coś zupełnie nowego, to cały ten galimatias na pewno sporo ich nauczy. Żadne dodatkowe działania i tak nic nie wniosą.

W całej tej sprawie szkoda najbardziej głównej ofiary: czyli gry. Oby to wszystko nie odbiło się negatywnie na jej sprzedaży, bo naprawdę warto dobrze jej życzyć, bo najpewniej będzie to najlepszy polski towar eksportowy jaki nam się w historii gier trafił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masakra, poprostu masakra przez duże M. Po co to komu było, a miało być tak pięknie, tyle miesięcy czekania, nerwowego wyczekiwania na kolejny news o Wiedźminie. A tu co, g....! Tylko dzięki opaczności zamówiłem Edycję Podstawową na gram.pl, a i tak miała przyjść 24-25 a przyszła 26, ale w sumie to nic. Ale Wam szanowni koledzy składam serdeczne kondolencje z powodu popełnienia Edycji Kolekcjonerskiej. A przeciez to mogło być precedensowe wydarzenie w gramowym przemyśle naszego pięknego kraju. I tylko mogę zapytać CDP DLACZEGO. Przeciez to nie miało prawa się stać. Zawsze Was ceniłem za Wasze EK, po poprostu zawsze aż od nich biło zaangażowaniem, tak były bogate. A teraz stracicie 99 % najwierniejszych klientów i fanów. Poprostu tragedia aż się płakać chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 08:47, zubik napisał:

Sądzę,że wszyscy, którzy czują się oszukani przez CD
powinni postąpić podobnie. Niech się uczą na swoich błędach ale nie moim kosztem.


Bez przesady, po prostu pozostaje niesmak, że skopali wydanie tak ważnej i oczekiwanej premiery.
Zresztą to mijanie się w liczbach też zbyt dobrze nie wygląda.
Wiedźmin z pewnością sprzedał się znakomicie i mają prawo chwalić się swoim sukcesem marketingowym, jednak patrząc na liczbe niezadowolonych (i to wśród osób, które zakupiły gre) sądze, że odbije im się to jeszcze na przyszłych zamówieniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[quote]Skoro je tak sumiennie wszystkie przerobiłeś, to powinieneś wiedzieć, dlaczego ludzie czują (lub czuli) się nabici w butelkę. Wiele osób (w tym ja) pisało na ten temat "prawie-że-elaboraty". Więc mi miśku nie smaruj, że wszystko jest OK, a te ~2000 pre-orderowców coś sobie ubzdurało.
Jeżeli Ty lubisz jak kontrahent nie wywiązuje się do końca z umów, to OK, Twoja sprawa. Takie handlowe sado-maso... :) Ale jeżeli Ty podobne praktyki akceptujesz i Ci z tym dobrze, to przynajmniej nie wymagaj akceptacji od innych.

Żeby nie ciągnąć offtopu. Dostał już ktoś maila o wysyłce drugiej raty i numer przesyłki DPD?[quote\]

okej, rozumiem, czujecie się nabici w butelke, czujecie się oszukani, rozumiem to naprawde. dajecie tego znać już tydzień, reklamację już złożyliście, zostaliście przeproszeni, dodatkiw wam wysyłają, gry wysyłane sądalej. więc o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Po przeczytaniu tylu negatywnych postów zastanawiam się nad skierowaniem sprawy do sądu o niedotrzymanie
> warunkow umowy z żądaiem odszkodaownia. Sądzę,że wszyscy, którzy czują się oszukani przez CD
> powinni postąpić podobnie. Niech się uczą na swoich błędach ale nie moim kosztem.

Wróć chłopcze do realnego świata... Odszkodowanie... odszkodowanie to powinno od was dostać CD Projekt za bluzgi i straty moralne, bo te to i ja odczułem czytając te wszystkie bełkotliwe posty.
Dorośniecie, zaczniecie pracować, to zrozumiecie wiele rzeczy. Chociażby to, że firma przeprosiła WAS za opóźnienie w dostawie dodatków, które produkowała dla nich INNA firma. I nie zachowali się jak dzieci w piaskownicy, nie powiedzieli, że to nie oni, że to ICH DOSTAWCA zawalił termin (a w życiu tak często bywa - wiem, bo pracuję w handlu), tylko wzięli całą winę na siebie. I chwała im za to, że zachowali się porządnie.
Ale na razie tego nie zrozumiecie, może kiedyś....
Aha, żeby nie było, też miałem preordera EK, też czekam na dodatki... cierpliwie, spokojnie, bo od nich moje życie nie zależy, a wiem że w końcu będą.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

G@#$%& prawda!!!
Ja żadnej informacji mailem nie dostałem!!!
Przestańcie wreszcie p@#$%&ć bzdury!!!
300 sztuk mieliście?! To skąd w takim razie w marketach w całej Polsce były ek jeszcze przed premierą, co?! Że co? Że niby to było te 300 sztuk? Że wystarczyło na całą Polskę, tak?
Ja mam już dość tych bredni. Przyznalibyście, że po prostu macie nas głęboko w d@#$% a nie opowiadali baśnie z Tysiąca i Jednej Nocy. Nie macie doczynienia z ludźmi upośledzonymi tylko z obywatelami tego samego kraju, którzy do sklepów chodzą, słuchają radia i oglądają telewizję i wiedzą, że są konkursy na wydanie gry i na jakieś super wiedźmińskie gadżety a dla nas naszych nie ma, bo wy mieliście tylko 300 sztuk!!!
Kolejne kpiny z naszego zdrowego rozsądku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 09:29, Czapelo napisał:

.... bo te to i ja odczułem czytając te wszystkie bełkotliwe
posty. Dorośniecie, zaczniecie pracować, to zrozumiecie wiele rzeczy.


Byłbym wdzięczny gdybyś nie wrzucał wszystkich do jednego garnka. Niektóre zarzuty były całkiem dobrze uzasadnione.
Osobiście wyciągnąłem wnioski, teraz czekam na dodatki, stosowne info pojawiło się na stronie i właściwie uważam sprawę za zamkniętą. Jeszcze tylko mail dotyczący wysyłki i mam nadzieje, że nie będe musiał przeglądać już tych wątków.

PS. Szkoda nerwów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować