Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Opóźnienia dostaw Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina

3316 postów w tym temacie

Dnia 30.10.2007 o 10:53, Czapelo napisał:

bufirock: ostatnie zamiast Nygus miało być, coś na k... :(


To będzie coś na d - degrad -1

Miło ci teraz?

Proszę uprzejmie o kulturę w każdym calu - bez osobistych wycieczek i wyzwisk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cenega ma równie satyryczne podejście do handlu, co CDP. Ceny własnych produktów w obu firmach są wyższe, niż u innych sprzedawców a obsługa klienta potrafi dostarczyć wielu wrażeń. Pamiętam pewne proste zamówienie w Cenedze, którego "realizacja" trwała ponad miesiąc, towarzyszyła jej liczna wymiana korespondencji i jedna rozmowa telefoniczna. Zakończyło się to oświadczeniem firmy, że towar został mi dostarczony a Ja za niego zapłaciłem. Mam widać jednak jakąś przerwę w życiorysie, bo nie pamiętam, abym cokolwiek odebrał a tym bardziej za to zapłacił. Ale widać nie takie cuda dzieją się w świecie wirtualnych kupców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, Cenega też daje czadu. Zamówienie przed premierowe zamówione kurierem doszło po 3 tygodniach, odpowiedzi na maile trwają już więcej bo miesiąc. ;-)

A z usług CDP i gram.pl i jakoś opinie innych w tym temacie mnie nie interesują. I tym bardziej nie będę zmieniał oceny bo komuś paczka nie przyszła, a mi tak. I to dość szybko ;p

BTW. Wodzasty, jak już się bierzesz do degradowania to z łaski swojej sprzątnij cały topic a nie pierwszą lepszą wypowiedź jednego usera....

@pRed@toor, gwoli ściłości Nikita7 to kobieta ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 10:55, Wodzasty napisał:

> bufirock: ostatnie zamiast Nygus miało być, coś na k... :(

To będzie coś na d - degrad -1

A co to się stało? W ostatnim tygodniu była dosłownie lawina przekleństw i kropek czy gwiazdek, a jakoś degradów nie pamiętam.
Czyżby świadomie popuściliście pasa, bo były problemy z Witcherem a teraz wracacie do normy?? :)

pRed@toor - przywrócili ci wiare w człowieka bo jadą po Cenedze? To łądnie ;).
PS. Nikita to kobieta, jak napewno trudno się domyślić po żeńskim nicku :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są jeszcze dwie rangi niższe od Obywatela, ale otrzymanie ich nie powoduje zablokowania możliwości wypowiadania się na forum. Dopiero jak osiągniesz status Wróg Ludu to już jest przesrane ;p

Ale o szczegóły pytaj Be-Yacza, on bana zaliczył w czym miałem swój mały wkład. I w ogóle śmiszna sytuacja to była ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czapelo:

Mialem zamilknac, ale musze wyjjasnic pewna sprawe, bo mam wrazenie, ze najlatwiej sprowadzic oburzenie Klientow Gram.pl do zwyklej dla Polakow tendencji warcholskiej, tymczasem jest inaczej, jestem wsciekly bo POCZULEM SI EJAK KLIENT DRUGIEJ ALBO TRZECIEJ KATEGORII, zupelnie jak w komediach Barei za glebokiej komuny, "Ta Pani tu stala, ja tez...", jak w glebokim PRLu dla jednych (lepszych - partyjnych kacykow - tutaj wielkich sieci sprzedazy) wszystko jest na czas, maja prawo do superopcji, specjalnego traktowania, bo... wpisujemy malym druczkiem sa dla nas strategicznym partnerem, ze wzgledu na potencjalna sprzedaz i ilosc towarow podlegajacych ekspozycji, a My, w sensie klienci gram.pl - nie, "tych panstwa nie obslugujemy...", to jak z ZUSem - mamy prawo do placenia naszej skladki, do otrzymania srodkow (swiadczen wzamian) juz nie, albo byc moze, a jesli juz to nie w takiej wysokosci jaka wplacilismy, moze pozniej, a moze rodzina..., miast zachodu zrobil nam sie w promocji dziki wschod i glebokie stepy azji,

jesli empik + MM+ saturn maja w Polsce in summo 100 sklepow (penie maja wiecej, ale zakladam takie uogolnienie), a do kazdego trafilo 5 edycji kolekcjonerskich, co jak wiadomo wychodzi nam kragla 500 edycji kolekcjonerskich, badz edycji zawierajacych elementy edycji kolekcjonerskiej bo jak wiadomo juz pewne rzeczy sie pokrywaja), niech bedzie to sam bestiariusz, a co bedzie jelsi kazdy z tych podmiotow otrzymal usredniona wartosc 30 sztuk?? nagle oikazuje sie, ze problemmem nie jest klejone pudelko, ale chec otrzymania bonosow od Panstwa Firmy, przeznaczonych do promocji tytulu w wielkich sieciach, nic dziwnego ze one (sieci) nie chcialy czuc sie gorsze jesli wiedzialy ze materialy zostaly wytrworzone, sa, a one nie maja nic specjalnego co mogloby przyciagnac potencjalnych klientow i zagwarantowac zysk, w koncu nie dla zabawy eksponuja sobie gry i zajmuja powierzchnie ekspozycyjno-magazynowa, my zaplacilismy - jestesmy tzw. zyskiem pewnym albo prawie pewnym..., ale procentowo zakladam ze wycofalo swoje zamowienia nie wiecej niz 10% osob wiec my mozemy poczekac, tak widac przebiegalo myslenie, bo jesli tylko pudelko bylo problemem, to to pudelko mozna bylo wyslac w terminie pozniejszym, a reszte - na czas, a jesli nie bylo elementow na czas i przesylka nie byla kompletna to dlaczego rozeslano nam calosc po premierze w glownej mierze, to sa pytania na ktore firma winna odpowiedziec, a i starac sie o permanentna lacznosc z klientami,

Co do jakosci gry, pudelek materialow wewnatrz etc. mnie to nie obchodzi, wybrales - twoj wybor, forma zostala przz nas zaakceptowana, tresc tez, ale miala byc jeszcze jakosc - czyli dolozenie przez CDP nalezytej starannosci, ja i tak bym to kupil, problemem bylo to dlaczego wybralem gram.pl i dlaczego wybralem pre-order, sprawily to obiecywane benefity irracjonalne i racjonalne, w dniu premiery okazalo sie ze to humbug,

Moze ten post (wespol z poprzednim postem) wyjasni calkowicie moje stanowisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 11:04, Czapelo napisał:

DO: Wodzasty

A czy ja nie jestem najniżej w rankingu i czy mogę mieć coś niżej?

BTW na chamstwo reaguję chamstwem, bo tego inaczej się nie zwalczy :(

Inaczej się nie zwalczy? To ciekawa teoria, bo jak na mój gust na forach internetowych, chamstwem się tylko karmi chamów ;), i stwarza się im naturalne środowisko do życia ;).

Ja patrzyłem w statusie zamówienia, i dodatki są nie wysłane jeszcze. Mam nadzieje, że dzisiaj się uwiną.

Mistic - Heh :). Wtedy byłem w szoku, jak zobaczyłem jakie akcje robi Masterlink. Teraz już się przyzwyczaiłem i się już tak nie denerwuje ;]. Jak się ma bana, to blokuja ci też GSa ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 10:41, bufirock napisał:

CDP- C.i.u.l.e D.e.b.i.l.e. P.a.r.t.a.c.z.e.


Bardzo proszę o więcej szacunku dla naszych pracowników, jesteśmy przede wszystkim ludźmi, nie należy nas obrażać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 11:11, NiKiTa7 napisał:

> CDP- C.i.u.l.e D.e.b.i.l.e. P.a.r.t.a.c.z.e.

Bardzo proszę o więcej szacunku dla naszych pracowników, jesteśmy przede wszystkim ludźmi,
nie należy nas obrażać...

Słuszna uwaga ;].

Jak tam wysyłki :P??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DO: Be-Yacz

Może i masz rację, ale nie mam siły już w kółko czytając te posty reagować kulturalnie, szczególnie jak wpada taki ktoś, bez żadnych argumentów i pisze po prostu to co napisał, czyli bluzgi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 10:58, Mistic napisał:

BTW. Wodzasty, jak już się bierzesz do degradowania to z łaski swojej sprzątnij cały topic a nie pierwszą lepszą wypowiedź jednego usera....


Dopiero co zajrzałem, tedy wybacz z łaski swojej...

Be-Yacz - nie mam pojęcia kto świadomie popuścił pasa a kto nie, ja po prostu rzadko zaglądałem na forum...

Czapelo - kwestię zwalczania chamstwa ładnie wyjaśnił ci Be-Yacz, nic dodać nic ująć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dwa wrzody z Wiedźminem - gastryczne wspomnienia nabywcy EK. W siódmym niebie to muszą dopiero być, ci którzy zrobili interes stulecia i kupili sobie już kilka miesięcy temu EK na Allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DO: Wodzasty

A co do degrada, to może jesteś tu niemalże Bogiem, ale swoją boskością rozdzielaj mądrze, bo wiele osób widzę, wypowiadając się gorzej, albo nie dostało nic, albo chociaż najpierw ostrzeżenie. A totolotka to można w salonach LOTTO puścić, a nie zagrać na forum :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować