Zaloguj się, aby obserwować  
blow_me

Diablo II Battlenet - Temat Ogolny

769 postów w tym temacie

Dnia 11.08.2007 o 17:28, Imperial L napisał:

TAAAAAA . Ja tam byłem ! Na closed battle była nas 5 a on 1 wszyscy mieliśmy po 98 a on 78
! Rozwalił nas jakbyśmy byli jakimś ścierwem ! Mówię 1 cios i wszyscy leżą ! Co na to blizzard
!!


Są i tacy, którzy potrafią postacią na 9 lvlu zabic kogoś na 60+ :) Także to nic dziwnego dla mnie. Najwidoczniej miał lepsze eq, dobrze dobrane, ogólnie postać dobrze rozwinietą :). Poziom to nie wszystko, liczy sie głownie eq ;) i statystyki. Na closed battle.net nie ma żadnych cheatow, bo postacie nie są przechowywane na dysku gracza, tylko na serwerach Blizzarda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak widziałem masz racje . Ale to nic nie wyjaśnia on użył nowy mrozu czy czegoś tam u czarodziejki . My waliliśmy w niego czym się dało przez Ok. 2 minuty a on tylko cały czas pisał HAHAHAHAHAHAHAHAHAHA ! Wreszcie użył tego czaru i będz wszyscy leżą ! I to mój drogi nie nazywasz god mode ?

20070811174530

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2007 o 18:25, Imperial L napisał:

A zresztą wejdź na google i wpisz diablo 2 god


Rotfl, typowy sposób okradania ludziom kont :)

Cos jak "wejdz, i skopiuj itemy!", "darmowy maphack, niewykrywalny!" ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś nie umie sobie znaleźć porządnego maphacka, tylko włazi w linki do ,,programów dupujących i innych hacków" to potem ma za swoje. Trzeba umieć szukać, albo być legit:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Nie wiem czy dobrze trafiłem z tematem bo to jest chyba pokaz chomików ale zaryzykuję. Chciałbym się przerzucić z GW na Diablo II ale mam parę pytań.
Jak wygląda gra w necie ?
O co miej więcej chodzi ?
Mógłby ktoś podać jakąś fajną stronkę gdzie bym mógł poczytać ?
Czy Diablo II i dodatek nadają się do gry single czy raczej nie ?
Jak tak to ile zajmuje przejście z wszystkimi zadaniami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2006 o 19:25, Modest-Vermin napisał:

Zgadza się, cd-key nie jest wymagany do tego. 1 osoba = 1 cd ley ale kilka kont także :)


Widzę, że jesteś zorientowany i proszę Cię o wyjaśnienie, a mianowicie.

Moj wnuk nie miał dotychczas internetu i przychodził do mnie aby pograć sobie w Diablo na Batle.net. Otworzył sobie konto, stworzył bochatera. Oczywiście mam oryginał gry.
Obecnie ma już internet i rozważam dwie opcje:

1/. Kupić mu nową grę Diablo II LOD, ale czy będzie mógł zalogować się w Batle.net na swoim koncie przy innym CD Key?

2/. Odinstalować u siebie i podarować wnukowi grę, ale czy witryna gry nie wyłapie, że logowanie jest z innego komputera i czy nie będzie problemów z logowaniem?

Proszę Cię o odpowiedź, jeśli możesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 13:34, CzesiekN napisał:

1/. Kupić mu nową grę Diablo II LOD, ale czy będzie mógł zalogować się w Batle.net na swoim
koncie przy innym CD Key?
2/. Odinstalować u siebie i podarować wnukowi grę, ale czy witryna gry nie wyłapie, że logowanie
jest z innego komputera i czy nie będzie problemów z logowaniem?
Proszę Cię o odpowiedź, jeśli możesz :)


Jestem obeznany bo prowadzę serwis oficjalny o grze :) A wracając do tematu. Jak będzie jakaś "okazja" to myślę że jako prezent Diablo II będzie idealne. Przy pomocy Wirtualnej Kasy tutaj w serwisie gram.pl można kupić grę za 40 parę złoty. Owszem będzie mógł. Firma Blizzard nie uzależnia kont na serwerze z posiadaną grą. Można mieć wiele kont i można z nich korzystać z wielu komputerów z jednego cd-keya spokojnie.
Punkt drugi chyba w tym momencie przestał istnieć w świetle moich wyjaśnień? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak będzie jakaś

Dnia 23.08.2007 o 13:40, Modest-Vermin napisał:

"okazja" to myślę że jako prezent Diablo II będzie idealne. Przy pomocy Wirtualnej Kasy tutaj
w serwisie gram.pl można kupić grę za 40 parę złoty.


Wielkie dzięki za wyjaśnienie :)
Zrobię tak jak napisałeś i kupię w serwisie Gram.pl nową grę, gdzia mam 65 zł wirtualnych pieniędzy.
Przy najbliższej okazj gręi podaruję wnukowi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Kończę z LD i zaczynam grę na NLD :D
Jeżeli ktoś chce rzeczy na LD za rzeczy z NLD to prosił bym zapoznać sie z tym:

http://diablo.phx.pl/forum/viewtopic.php?p=208958#208958
http://diablo.phx.pl/forum/viewtopic.php?p=208767#208767

Wiem że nie powinienem reklamować, ale nie chcę tutaj zamieszczać całej listy bo mogę nie zauważyć jak ktoś mi coś napisze bez funkcji "odpowiedz".
Mam nadzieję że ktoś mi pomoże :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2007 o 17:00, ALCADIAZ napisał:

Wczoraj jeszcze normalnie grałem, a dziś, że konto est zablokowane do CBN. Pomóżcie.


A coś dokładniej??Co pisze??Może poprostu jest jakiś błąd i za jakąś godzinne (lub następnego dnia) będzie wszystko ok :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2007 o 23:25, ALCADIAZ napisał:

To konto zostało zablokowane do rozgrywek na zamkniętym battle necie. Jeśl chcesz możesz grać
na jedny graczu lub otwartym battle necie


To chyba musiałeś coś przeskrobać na zamkniętym Battle necie :P.Może kopiowałeś itemy czy coś :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2007 o 23:28, Nertis napisał:

> To konto zostało zablokowane do rozgrywek na zamkniętym battle necie. Jeśl chcesz możesz
grać
> na jedny graczu lub otwartym battle necie

To chyba musiałeś coś przeskrobać na zamkniętym Battle necie :P.Może kopiowałeś itemy czy coś
:P.



Wlasnie tylko pytalem sie co to mh a jutro juz wejsc nie moglem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2007 o 23:28, ALCADIAZ napisał:

a i chcialem dodac ze cd key zostal zablokowany do rozgrywek w krainach. Sry jesli uznacie
to za spam

to jesli mam kupować i jeszcze co 20 min se dzwonic bym mógl pograc na 30 min(jak wcześnniej mówil) to niewiem czy oplaca sie kupować diablo bo jak na jednego gracza jest diablo troche nudne czy wszyscy tak macie?? jak wcześniej pisal?? a czy jeśli kupie diablo to czy są serwery takie jak np w titan queście?? plz o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W diablo masz Servery max po 8 osób sam możesz założyć, możesz założyć na niego hasło, żeby niepotrzebne osoby nie wchodziły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować