Zaloguj się, aby obserwować  
blow_me

Diablo II Battlenet - Temat Ogolny

769 postów w tym temacie

Widzial ktos kiedys czarke bez tele?? Bo bylem na baalrunach i pewna czarka na 78lev nie miala rzekomo tele (a mnie sie wydaje ze to pospolity NOOB :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2006 o 19:18, Alien1981 napisał:

Widzial ktos kiedys czarke bez tele?? Bo bylem na baalrunach i pewna czarka na 78lev nie miala
rzekomo tele (a mnie sie wydaje ze to pospolity NOOB


Teoretycznie jest to możliwe, bo niby nie ma obowiązku dawania punktu w tele, ale w praktyce to raczej nierealne, bo kto by rezygnował z tele? Moim zdanie to rzeczywiście był jakiś noobek, któremu nie chciało sie robić tele lub bał się straty expa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2006 o 19:57, blow.me napisał:

Byscie grali na HC i mieli postac z 3k xp to lvl 90 to byscie wiedzieli co to hardkor a kto
to noob ~~


A czy było mówione, że to HC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cze wiem jest prawie trzecia nad ranem...ale tylko teraz moge pograć
Mam pytanie...Oto mam pala na 89LVL i praktycznie same śmieci używam tzn mam fajne elementa ale tylko u palladyna w otwartym batlle.net w zamkniętym na krainach poprostu susza takie gnioty wykorzystuję że aż strach.
Dla przykładu. Na otwartym zebrałem już 3-y całe zestawy sigona i 2- insencharta
A na zamkniętym ledwo zbroje i pas sigona znalazłem a przetrzepuje po kilka razy mapy na normalu koszmarku i hellu ło co chodzi bo mi się juz pomysły wszystkie skończyły.....
nawet korzystam ze sprzetów typu amulety pierścienie i inne cuda dające razem prawie 450% do znalezienia czegoś magicznego i nic nic niema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2006 o 02:31, S.V.P.A.M napisał:

Cze wiem jest prawie trzecia nad ranem...ale tylko teraz moge pograć
Mam pytanie...Oto mam pala na 89LVL i praktycznie same śmieci używam tzn mam fajne elementa
ale tylko u palladyna w otwartym batlle.net w zamkniętym na krainach poprostu susza takie gnioty
wykorzystuję że aż strach.
Dla przykładu. Na otwartym zebrałem już 3-y całe zestawy sigona i 2- insencharta
A na zamkniętym ledwo zbroje i pas sigona znalazłem a przetrzepuje po kilka razy mapy na normalu
koszmarku i hellu ło co chodzi bo mi się juz pomysły wszystkie skończyły.....
nawet korzystam ze sprzetów typu amulety pierścienie i inne cuda dające razem prawie 450% do
znalezienia czegoś magicznego i nic nic niema


Handel to podstawa zamkniętego BN. Poszukaj cenników on-line. Przyklad: 40 PGEMS (perfekcyjnych kamieni) = UM rune, a UM = pas aracha. Trzeba znać walutę i handlować czym się da. Zrób czarkę na ogień i lataj na mefa na piekle. Ja miałem coś koło 900 Magic find i za każdym razem coś wysypywał...

Aha i rób taxi za kuźnię, to ułatwi zbieranie kamieni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2006 o 11:09, dyniamit napisał:

40 PGEMS (perfekcyjnych kamieni) = UM rune


Teraz już Ci nikt Uma za 40 pg nie da; może na początku laddera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,jak wlaczam battlenet to wyskakuje mi sprawdzanie zgodnosci i wyskakuje ze cos z moja wersja jest nie ten teges jak to obejsc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.02.2006 o 11:09, dyniamit napisał:


Aha i rób taxi za kuźnię, to ułatwi zbieranie kamieni...



Dobra dobra ostatnim razem jak zrobiłem takowe taksi to mi to bokiem wyszło.....jakimś cudem mój pierwszy pala wyszedł na tym jak zabłocki na mydle tzn diabli wzieli wszystko co miałem. Niewiem jakim cudem ale podziękuję za taxi.

Jest jakiś lepszy sposób.???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2006 o 13:23, Alien1981 napisał:

Ja miałem coś koło 900 Magic find i za każdym razem coś...

A co za itemki nosiles ze miales az 900% mf??


Zbroja Tala, Amu Tala, Pas Tala, Podróżniki 45%, 2x Nagel PERF, Czako z P Topazem, Tarcza z 4 istami, Occulus z istem (ewentualnie mewa z istem na switchu = 125 mf :)), na łapki Fortunki PERF, a do plecaka Gheed PERF i pozostałe miejsce wypelnione mały talizmanami 6-7% mf.

Do tego mój merc coś tam jeszcze nosił ;))). To wszystko daje w sumie jakieś 800-900mf, nie pamiętam dokładnie, bo dawno nie grałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2006 o 11:38, Abi Dalzim napisał:

> 40 PGEMS (perfekcyjnych kamieni) = UM rune

Teraz już Ci nikt Uma za 40 pg nie da; może na początku laddera...


na końcu poprzedniego laddera tyle dawali...to była stała cena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2006 o 15:22, S.V.P.A.M napisał:


>
> Aha i rób taxi za kuźnię, to ułatwi zbieranie kamieni...


Dobra dobra ostatnim razem jak zrobiłem takowe taksi to mi to bokiem wyszło.....jakimś cudem
mój pierwszy pala wyszedł na tym jak zabłocki na mydle tzn diabli wzieli wszystko co miałem.
Niewiem jakim cudem ale podziękuję za taxi.

Jest jakiś lepszy sposób.???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować