Zaloguj się, aby obserwować  
blow_me

Diablo II Battlenet - Temat Ogolny

769 postów w tym temacie

Jeśli masz oryginalne płyty to sprawdź kilka rzeczy, mianowicie:
- czy ściągnąłeś dobry patch ( w zależności czy classic czy rozszerzenie ) i czy płyte od tego wkładasz też dobrą :P
Jak coś to spróbuj przeinstalować i robić jak powyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poniewaz gram z dodatkiem lord...wiec sciagnalem patha,plyta jest dobra w napedzie ale w momencie gdy instaluje patha to przestaja ja widziec, reinstalowalem juz z 4 razy i nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2006 o 10:49, Bedekkk napisał:

Poniewaz gram z dodatkiem lord...wiec sciagnalem patha,plyta jest dobra w napedzie ale w momencie
gdy instaluje patha to przestaja ja widziec, reinstalowalem juz z 4 razy i nic...



Poczytaj wczesniejsze posty ja tez mialem klopoty z uruchomieniem i poruszylem ten temat na tym forum moze cos znajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2005 o 17:16, Modest-Vermin napisał:

> Ja nic a nic was nie rozumiem... czy ktoś może mi po ludzku wytłumaczyć te wasze skróty
i o
> co chodzi w tym BattleNecie?? Jak w to się gra i na czym to polega...??
>
> Boshe... chyba już za stara na to jestem... ;o)


Ja też, będę miał niedługo D2+LOD dlatego czytam od początku ten wątek i nic nie czaję :))

Dnia 28.12.2005 o 17:16, Modest-Vermin napisał:

Ofc, imo playr BNu powienien wiedziec ale w8, mam i nie muszisz ty dla mnie to jest np :D:D:D
A tak serio to tu masz słownik: http://www.diablo.phx.pl/?s=slownikbn


Dobra ciągle na początku wątku (i pewnie dlaej) wyskakuje słowo "ist", wiem a w słowniku nie ma wyjaśnienia ;)
... ale ze mnie lamer ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2006 o 13:43, GeoT napisał:

Dobra ciągle na początku wątku (i pewnie dlaej) wyskakuje słowo "ist", wiem a w słowniku nie
ma wyjaśnienia ;)
... ale ze mnie lamer ...


Ist, to jest runa, która jest wyznacznikiem cen Na BN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2006 o 13:49, Abi Dalzim napisał:

Ist, to jest runa, która jest wyznacznikiem cen Na BN


Czyli taka waluta, jak rozumiem. To jak coś jest warte 3 ist to dużo czy mało?? Czy źle rozumiem?? ;)

Ps. Co byś radził komuś kto pierwszy raz w życiu wejdzie na BN?? Dodam, ze kiedyś grałem w D2 ale bez "ulepszeń" w stylu GameHacker zabijalo mnie pod koniec 1 aktu, a Andariel nie wyobrażam sobie jak można przejść inaczej :) ... mówiłem, że lamer ... Spodziewam się, że trzeba prowadzić jakiś przemyślany rozwój, specjalizację, a nie każdą umiejętność po troszku.
Więc dla nowicjusza jaka droga rozwoju byłaby najlepsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2006 o 13:56, GeoT napisał:

Czyli taka waluta, jak rozumiem. To jak coś jest warte 3 ist to dużo czy mało?? Czy źle rozumiem??

Dobrze rozumiesz. 3 isty to nawet sporo, a dla początkującego gracza - cena niewyobrażalna

Dnia 23.02.2006 o 13:56, GeoT napisał:

Ps. Co byś radził komuś kto pierwszy raz w życiu wejdzie na BN??

Grać, grać, grać jak najwięcej. Dobrze by było gdybyś znalazł sobie jakąś życzliwą duszę już na BN, dodał do listy przyjaciół i ten ktoś by Ci wszystko tłumaczył na bieżąco.

>Spodziewam się, że trzeba prowadzić jakiś przemyślany rozwój, specjalizację, a nie każdą umiejętność po >troszku.
Dawanie po troszku do każdego skilla mija się z celem, bo taka postać na koszmarze nawet nie przeżyje, nie mówiąc o graniu na piekle. W internecie jest cała masa poradników jak stworzyć dobrą postać (w tym temacie też masz kilka dobrych buildów). Tu masz spoko stronę z poradnikami --> http://forum.battlenet.pl/viewboard.php?BoardID=15 Niektóre są niece stare, ale na pewno znajdziesz coś dla siebie. Poza tym cały czas przybywa nowych, więc nie powinieneś mieć problemu ze znalezieniem tej dla siebie. Poszperaj też na różnych stronkach o Diablo 2 - znajdziesz na prawie każdej z nich dział z poradnikami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2006 o 14:15, Abi Dalzim napisał:

Dobrze by było gdybyś znalazł sobie jakąś życzliwą duszę już
na BN, dodał do listy przyjaciół i ten ktoś by Ci wszystko tłumaczył na bieżąco.


A czy ty tam przypadkiem nie bywasz?? Bo coś kojarzę cie jako fana DII ;))

Ps. zazwyczaj grałem barbarzyńcą (tak on się nazywa o ile pamiętam - dawno to było, teraz jak dostanę swoją kopię to się wszystko odświerzy). I rozwijałem bronie sieczne, dwuręczność o ile się nie mylę, ale jeśli chodzi o różne wskaźniki (siła, wytzrymałość itp.) to kompletnie nie mam pojęcia w co inwestować - ale dzięki za radę pogrzebię w necie, ale boję się już ile tego tam jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2006 o 14:25, GeoT napisał:

A czy ty tam przypadkiem nie bywasz?? Bo coś kojarzę cie jako fana DII ;))


Ja na BN teraz wcale nie siedzę, bo mam okres znudzenia D2. A dla barbarzyńcu jest bardzo dużo poradników, polookaj na tej stronce, którą Ci podałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zaczynasz od początku to zbytnio nasilenie i objaśnienia pojęć mogą Cię tylko wprowadzać w zakłopotanie.
Najlepiej początkujący powinien rozwinąć barba w zestawie nieśmiertelnego króla ( ik''a ) i używać trąby powietrznej.
Jeśli masz jakiś problem to *modestvermin, czyli na BN wpisz: /f a modestvermin i będziesz miał mnie na liście czyli /f l
Zresztą zapraszam do Karczmy, wiele kwestii jest na tej stronce wyjaśnionych - http://diablo2.cdprojekt.com
Jest słowniczek, strategie, objaśnienia co to battle.net, komendy i wiele innych ciekawych artykułów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2006 o 15:37, Rayic napisał:

Na start to nie barba, a sorca mf, zeby szukal itemow na dobry poczatek xP


Zgadzam się. Ja na szczęście znalazłem dobrą duszę, która mi oddała ok. 15 sc mf 6-7%, a potem to juz jakoś poszło. Handel, handel i jeszcze raz handel. Grałem w D2 dopóki nie zostałem okradziony z Eni i HOTO. Od tamtej pory Diablo poszło w odstawkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2006 o 09:46, dyniamit napisał:

Grałem w D2 dopóki nie zostałem okradziony z Eni i HOTO. Od tamtej pory Diablo poszło w odstawkę...


Ktoś Ci się włamał na konto, czy dałeś się przerobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ma pytanie dotyczace:
Czy można przenieść postać z rankingu na postac bez rankingową jeśli tak to w jaki sposób
prosze o pomoc
dzieki z góry
pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2006 o 10:26, gnusman napisał:

Czy można przenieść postać z rankingu na postac bez rankingową j


Jak kończy się sezon (ladder), to postać rankingowa staje się automatycznie nierankingowa. Wcześniej nie można samemu tego zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2006 o 09:47, Abi Dalzim napisał:

> Grałem w D2 dopóki nie zostałem okradziony z Eni i HOTO. Od tamtej pory Diablo poszło
w odstawkę...

Ktoś Ci się włamał na konto, czy dałeś się przerobić?


Dałem się przerobić osobie, której pochopnie zaufałem, bo wielokrotnie przerzucała przedmioty dla mojego kumpla. Nie było powodu, aby uwierzyć w czyste intencje. Po tym wydarzeniu już mi się nie chciało uczciwie zbierać na enigmę i hoto (za pierwszym razem zajęło mi to trochę czasu...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2006 o 12:08, dyniamit napisał:

> > Grałem w D2 dopóki nie zostałem okradziony z Eni i HOTO. Od tamtej pory Diablo poszło

> w odstawkę...
>
> Ktoś Ci się włamał na konto, czy dałeś się przerobić?

Dałem się przerobić osobie, której pochopnie zaufałem, bo wielokrotnie przerzucała przedmioty
dla mojego kumpla. Nie było powodu, aby uwierzyć w czyste intencje. Po tym wydarzeniu już mi
się nie chciało uczciwie zbierać na enigmę i hoto (za pierwszym razem zajęło mi to trochę czasu...).

*aby nie uwierzyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myśle że osoby wiarygodne można łatwo poznać, mnie jeszcze nikt nie okradł ( i nie próbujcie! :P ). Wiem komu zaufać, a jak coś to wole na nich zaczekać. Poza tym wielu kumpli ze szkoły i z "podwórka" gra w D2 wciąż, znamy się od podstawówki więc nie mam problemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2006 o 12:52, Modest-Vermin napisał:

Myśle że osoby wiarygodne można łatwo poznać, mnie jeszcze nikt nie okradł ( i nie próbujcie!
:P ). Wiem komu zaufać, a jak coś to wole na nich zaczekać. Poza tym wielu kumpli ze szkoły
i z "podwórka" gra w D2 wciąż, znamy się od podstawówki więc nie mam problemu :)


A w razie czego można im "nastukać" w realu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować