Zaloguj się, aby obserwować  
blow_me

Diablo II Battlenet - Temat Ogolny

769 postów w tym temacie

Witam.
1. Jak sprawdzić ping na Battle? Nie mogę znaleźć IP serwera BN?
2. Jak działa komenda /fps ? Wpisując w trakcie gry po [Enterze] niczego nie pokazuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ahh^^

Mefilem sobie dzis wieczorkiem, koncze gre ray-7, tak mysle: konczyc czy nie konczyc, a zrobie sobie lastrun, zakladam ray-8 latam, latam, a tu nagle BRZDEK: *Diablo kroczy po ziemi* :d;d;d;d;d Co tu bede owijal w bawelne, wycieczka do Eldricha i JEST! Boski ~~ No coz, moj smajcik w sumie wytrzaskal go w ~40 sekund i padlo zlote malenstwo na ziemie...

Wycieczka do miasta, i...

... detale na 2 screenie ~~

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

thx :*

tylko teraz mam next problem (wiem, straszny): czy kisisc tego anni, czy opchnac i dozbroic barba (nadal potrzebuje ~12 istow do niego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem... mianowice mam oryginl cd-keya ale plyty z gra diablo 2 mam przegrywane... :) i nie wiem czy to jest powodem tego ze nie moge sie zarejestrowac na battlt necie.... co mam zrobic???? prosze o podpowiedz!!! moj nr gg to [...]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2006 o 16:00, Mitosz napisał:

Mam problem... mianowice mam oryginl cd-keya ale plyty z gra diablo 2 mam przegrywane... :)
i nie wiem czy to jest powodem tego ze nie moge sie zarejestrowac na battlt necie.... co mam
zrobic???? prosze o podpowiedz!!! moj nr gg to [...]


Zastanów się - właśnie powiedziałeś że ukradłeś komuś CD-Keya i okradłeś firmę która wydała Diablo oraz pośrednio okradłeś polskiego dystrybutora D2 - i ogłaszasz to na forum tego ostaniego - tupet czy głupota ?
Podałeś gg zarejestrowałeś sie w portalu - myślę że powinieneś się zastanowić nad sobą trochę....

--
Cerm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2006 o 18:27, jadam napisał:

Witam.
1. Jak sprawdzić ping na Battle? Nie mogę znaleźć IP serwera BN?
2. Jak działa komenda /fps ? Wpisując w trakcie gry po [Enterze] niczego nie pokazuje.


1. Właśnie tą komendą
2. Działa ale musisz zmienić wielkość czcionki systemowej.

--
Cerm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2006 o 18:27, jadam napisał:

Witam.
1. Jak sprawdzić ping na Battle? Nie mogę znaleźć IP serwera BN?
2. Jak działa komenda /fps ? Wpisując w trakcie gry po [Enterze] niczego nie pokazuje.


Sorki to co napisałem powyżej to bzdura - robiłem to dosyć dawno chodzi nie o wielkość a o wygładzanie czcionek wejdź przez: pulpit/wlasciwosci/wyglad/efekty wylacz wygladzanie czcionek ekranowych

będzie działać:P

--
Cerm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem sporo w Diablo, ale nigdy się tym pingiem nie przejmowałem. Co to w ogóle oznacza i lepiej jak jest on duży czy mały? jakie sa w ogóle normy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2006 o 18:07, Modest-Vermin napisał:

Klatki na sekunde, powyżej 300 i już się robi nieciekawie.


Im więcej klatek na sekunde tym lepiej to jest właśnie fps a- ping to z jaką prędkością krążą pakiety między serwerem a graczem:) Jeżeli ping jest powyżej 200 to juz nie gram jeżeli grasz hc to powyżej 100 na hell można zaliczyć zonka;)

--
Cerm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2006 o 17:31, Persona Non Grata napisał:

> 1. Jak sprawdzić ping na Battle? Nie mogę znaleźć IP serwera BN?
> 2. Jak działa komenda /fps ? Wpisując w trakcie gry po [Enterze] niczego nie pokazuje.

... chodzi ... o wygładzanie czcionek wejdź przez: pulpit/wlasciwosci/wyglad/efekty wylacz wygladzanie czcionek ekranowych
...

Dzięki !
Działa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2006 o 18:38, Persona Non Grata napisał:

Im więcej klatek na sekunde tym lepiej to jest właśnie fps a- ping to z jaką prędkością krążą
pakiety między serwerem a graczem:) Jeżeli ping jest powyżej 200 to juz nie gram jeżeli grasz
hc to powyżej 100 na hell można zaliczyć zonka;)

Zauważyłem, że przy wyłączonej automapie mam ok. 2x większe fps.
Czy jest jakiś sposób aby można było obniżyć ping? (Oprócz kupna nowego lepszego neta)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2006 o 18:58, jadam napisał:

Czy jest jakiś sposób aby można było obniżyć ping? (Oprócz kupna nowego lepszego neta)


Jest to możliwe ale czy da efekty nie wiem co do lepszego neta - D2 nie jest wcale wymagające pod względem przepustowości łącza ale możesz:

1 Przekierować porty lub ztunelować tylko i wyłącznie dla D2 tak by inne progsy z ich nie korzystały (ale to chyba mierny pomysł
2 Znaleść dobre DNS i łączyć sie za ich poocą chociaż lagi i grube pingi zależą przedewszystkim od ilości graczy/botów na BN - kto może grać rano ten wie że mniej więcej od 18 do 24.00 jest lag time:)
--
Cerm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować