Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zniżka w wiedźmińskim sklepiku dla pre-orderowców Wiedźmina!

374 postów w tym temacie

Dnia 30.10.2007 o 22:23, njord napisał:

EP w najgorszym przypadku - 79 PLN
Koszulka w gramowym sklepiku - 35 PLN
Bestiariusz w MM/Empolach itp - gratis
1/2 karcianki -26 PLN
breloczyk (szacunkowo) - 10 PLN (bo pewnie za 2 dni będzie jak juz jest koszulka z EK w slepie
wiedźmina)
Artbook (szacunkowo)- 35PLN (tak jak z breloczykiem)
------------------------------
suma 185

zastanawiam się czy moja Edycja Kolekcjonerska nie ma synonimu Edycja dla Frajerów


Artbook z taką liczbą stron i z logiem Wiedźmina raczej może powyżej 50 zeta kosztować. A na EP z bestiariuszem możesz się nie załapać;).
No ale może być dla Frajerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

edycja jest jak najbardziej fajoska. fajoskie wykonanie. fajoskie pudelko. i gole panie sa w tej fajoskiej ksiazce. w dziale egzotyka, czy cos. w kazdym razie edycja gerarda, kolekcjonerska jest dla fajoskich graczy, nie dla frajerow.
tylko czedepe niepotrzebnie chlasta po twarzy wszystkich jak batem. gdyby tego nie robilo, to by bylo zaprawde powiadam wam, fajosko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 21:35, Lucas the Great napisał:

Problem w tym , że tu się pewnie degrady nie posypią, bo zaraz byłoby piekło jeszcze większe.


Nie wiem skad myslenie, ze degrady sie nie posypia. Rozaleni klienci to jedno, regulamin forum to drugie. A jako moderator nie moge pozwolic na lamanie panujacych tu zasad. Tak wiec - zaraz sobie ten watek dokladnie przejrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 22:49, Wojman napisał:

Nie wiem skad myslenie, ze degrady sie nie posypia. Rozaleni klienci to jedno, regulamin forum
to drugie. A jako moderator nie moge pozwolic na lamanie panujacych tu zasad. Tak wiec - zaraz
sobie ten watek dokladnie przejrze.

Respekt. To mi się podoba. Mam nadzieję, że ludziska zrozumieją, że awaria z EK to jedno, a kultura osobista to drugie...
Ruszaj na łowy. Darz Bór! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 22:49, Wojman napisał:

> Problem w tym , że tu się pewnie degrady nie posypią, bo zaraz byłoby piekło jeszcze większe.


Nie wiem skad myslenie, ze degrady sie nie posypia. Rozaleni klienci to jedno, regulamin forum
to drugie. A jako moderator nie moge pozwolic na lamanie panujacych tu zasad. Tak wiec - zaraz
sobie ten watek dokladnie przejrze.

czesc
mam pytanie.
jestes fajoskim moderatorem, wiec czy byla by mozliwosc. krakoskim targiem, zeby oprocz nie kulturalnej wszechpolskiej mlodziezy, bana dostali rowniez smerfy z czedepe? oszukuja nas ciagle. zaprawde powiadam wam, ze najbardziej fajoski swiata ktory zrobil najbardziej fajaskiego gerarda na swiecie nie powinien sie tak zachowywac i zablokowanie ich sie im jak najbardziej nalezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

harryslaughter<-- idź się lecz, człowieku!

To forum jest dla normalnych graczy, a nie bez-mózgowców. Jak Ci sie nie podoba to idź do mamusi się poskarż, bo nie wyrosłeś jeszcze z "fajoskiej" pieluchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tak oto ''unikalność'' edycji kolekcjonerskiej trafia sobie do sklepiku ;) Figurki, podkładki, koszulki itd itd... uroku dodaje wysyłka na raty i zniżki do sklepiku ;) Jak mniemam zniżki będą za WPLN, co by nie było zbyt różowo, prawda? - "Business Is Business" ;)
Swoją drogą ciekawi mnie czy w EK pozostanie coś... cokolwiek, czego nie będzie w owym sklepiku, bo w chwili obecnej śmiem wątpić...
W całej sytuacji jedyne co mnie pociesza to że RED nie spaprało sprawy i gra jest naprawdę super ;)
Szkoda tylko że cały klimat zabija standardowo maszyna marketingowa... dziś SAMSUNG reklamował telefony "The Witcher" (Jak to szło? "Wiedźmofon" czy coś równie głupiego...). Co będzie next? Skarpetki "The Witcher", czipsy "The Witcher"?
Całość przypomina mi niedawną fascynację LOTR, gdzie człowiek bał się otworzyć puszkę ze szprotami, z obawy przed znalezieniem zdrapki z Orlando Bloom''em :P Teraz otwierając puszkę zastanowię się, czy nie znajdzie się tam zdrapki z Geraltem... która jak wyślesz tylko jednego SMSa pozwoli Ci wygrać cudowne Wiedźmińskie szachy*.
"Business Is Business"...
Pozdrawiam,
K.

* Czy też inną pierdołę do wyboru...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OMG, swietnie... zamawialem EK przez kumpla, bo nie mialem dostepu do netu, wiec promocja mnie ominie... :/

edit: chociaz... mozliwe, ze zle zrozumialem newsa. Promocja jest tez dla tych co maja EK zarejestrowane? Czy tylko dla tych co preorder zamowili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 23:00, młotekk napisał:

harryslaughter<-- idź się lecz, człowieku!

To forum jest dla normalnych graczy, a nie bez-mózgowców. Jak Ci sie nie podoba to idź do mamusi
się poskarż, bo nie wyrosłeś jeszcze z "fajoskiej" pieluchy.

juz sie poskarzylem. mojaj mama powiedziala, zebym sie nie przejmowal bo i tak ja i gerard jestesmy najfajowsi. wiec sie nie przejmuje, bo jestem fajowszy od ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 20:40, BioZ napisał:

> >
> > Narzekacze:
> > Czy wam coś odbiło? Główka boli? Ludzie, ludzie i ludziska...
>
> Pfff... Narzekam, bo mam prawo i podstawy. Najpierw problemy z zamówieniem, później problemy

> z dostarczeniem a teraz problemy z wysłaniem dodatków (dzisiaj mi nie wysłano jeszcze).
Jeżeli
> to nie jest ta gratyfikacja, to faktycznie, miły gest ze strony CDP. Jednak jeżeli to
ma być
> to zadośćuczynienie... ekhm... w takim wypadku - gratuluję wyczucia.
>
> A głowka nie boli, mimo, że jestem chory. Dziękuję za troskę.
Świetnie. Nie ma to jak stawianie drugich jak prezydent w sytuacji "przeproście albo jesteście
be i w ogóle mam w dupie grę jaką robiliście kilka lat".
A wyczucie... Cóż, na razie zysków wielkich nie mogą mieć, wydali wuchtę na akcje promocyjne,
dopiero gra schodzi z półek, a mają co najmniej 27000(przy 10zeta na coś na osobę z EK nie
licząc przewozu)zeta wydawać jeszcze raz, w dodatku za takie podejście z Waszej strony - jak
napisałeś - bez wyczucia, empatii?



Po pierwsze - nie mam w dupie gry, po prostu chciałbym, aby CDP postawiło sprawę jasno - tak, to jest ta gratyfikacja. Albo - nie, damy wam cokolwiek innego. Konkretna odpowiedź. W dupie gry nie mam, mało tego - uważam ten tytuł za jeden z lepszych rpgów w jakie dane mi było grać - a grałem w wiele.

A co do tych wysyłek - wiesz, gdybym był chamski, odpowiedziałbym prosto - płacę, wymagam. I mam, za przeproszeniem, w rzyci wszelakie problemy przy ręcznym składaniu pudełka. Ale nie jestem, więc - na dzień dzisiejszy - cierpliwie czekam.

Żeby było jasno, uważam że zespół CDPRed wykonał świetną robotę. Za to sprawę wysyłki spartoliło CDP.

Dziękuję za uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 23:16, Lerten napisał:

Po pierwsze - nie mam w dupie gry, po prostu chciałbym, aby CDP postawiło sprawę jasno - tak,
to jest ta gratyfikacja. Albo - nie, damy wam cokolwiek innego. Konkretna odpowiedź. W dupie
gry nie mam, mało tego - uważam ten tytuł za jeden z lepszych rpgów w jakie dane mi było grać
- a grałem w wiele.

gerard ejst fajoski.

Dnia 30.10.2007 o 23:16, Lerten napisał:

A co do tych wysyłek - wiesz, gdybym był chamski, odpowiedziałbym prosto - płacę, wymagam.
I mam, za przeproszeniem, w rzyci wszelakie problemy przy ręcznym składaniu pudełka. Ale nie
jestem, więc - na dzień dzisiejszy - cierpliwie czekam.

a ja nie. u mnie czedepe jest skreslone i juz u nich nie kupie.

Dnia 30.10.2007 o 23:16, Lerten napisał:

Żeby było jasno, uważam że zespół CDPRed wykonał świetną robotę. Za to sprawę wysyłki
spartoliło CDP.

nie ma zespolu red. jest tylko duet z redem. a 2 gosci to nie zespol. bo przeciez oprocz reda jest tylko fajoski spinacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AgenoR teraz to żeś walnął jak łysy grzywą o kant kuli... Cenega i pre-ordery/edycje kolekcjonerskie? Sorry, ale ich sklep internetowy chodzi z prędkością rozjuszonego ślimaka i na 10 pre-orderów u nich dostałem tylko Quake Wars EK i Far Cry swojego czasu, przy czym po premierze (mimo iż byłem zapewniony że dostanę przed). CDP zagrało nie fair jeżeli chodzi o gadżety - mogli dać coś czego nie ma w EK... a tak każdy może sobie poskładać i gdzie tu unikalność, czy powód do dumy z posiadania EK... które można sobie przy odrobinie chęci samemu poskładać po części, aż do pełnej EK.

Natomiast nie rozumiem żalu coniektórych o to, że gadżety nie przyszły w porę. CDP wybrało tzw. ''mniejsze zło'' (ale się zgrało z tematem wiedźmińskim nie? :>) - wolało wysłać nam grę przed premierą, abyśmy mieli to co jest najbardziej potrzebme i woleli dosłać gadżety na własny koszt i uznaję to za dobre zagranie - osobiście zdenerwowałbym się gdybym gry nie dostał przed premierą (tak, tak Cenega wymiata... QW dostałem tydzień po premierze, natomiast EK była po prostu zwykłą edycją z tandetną torbą... dobrze, że chociaż gra mi się podoba, bo ta edycja nie była warta tej kasy :/), a np. same gażety, albo nic.

Co do sklepów - Empik to taki komputronik - ceny z kosmosu, chyba że zamawiamy przed premierą i odbieramy osobiście w sklepie. Już lepiej pójść do sklepu "nie dla idiotów", bądź zamawiać przypuśćmy w wirtusie. Gram.pl mnie nie zawiodło - gry dostaję zawsze na czas i jestem zadowolony. Fakt sprawa z dosyłaniem gadżetów jest śmieszna (jak na tak wielką polską premierę), lepiej późno niż wcale. A sprawa tego, że można te same gadżety dostać w sklepiku... no cóż... to akurat spartolone koncertowo - jak już muszą koniecznie te gadżety z EK odsprzedawać innym, to chociaż w ramach rekompensaty mogli by po prostu nam (posiadaczom EK) dorzucić np. kości do gry, bądź ew. karty lub figurkę. Z EK Company of Heroes nie było takich zagrywek, a pre-ordery na EK rozeszły się też w parę godzin - na tamtym, też mogli zarobić... jak ktoś powiedział - Edycja Kolekcjonerska = Edycja dla frajerów, no chyba, że CDP zmieni swoje heretyczne zamiary :E

Jeżeli chodzi o gadżety - brakuje kubka. Ja bym najlepiej widział taki a''la kubek Nescafe (znaczy się ''kwadratowy''), bądź kufel :E

A co do gry - nie wiem jak ją tak szybko przeszedłeś - chyba leciałeś na łeb na szyję :) Ja na easy byłem w 3 akcie w tym dniu w którym dostałem grę... ale stwierdziłem, że sam sobie robię krzywdę i zacząłem grać od nowa na najtrudniejszym poziomie i ze wszystkimi questami pobocznymi bez poradnika - zabawa jest przednia. Obecnie mam 40 godzin gry za sobą i jestem w 2-gim akcie - zaliczyłem wszystkie możliwe panienki (za to ta gra przejdzie do historii :P) i questy, właśnie się wybieram skopać tyłek Javedowi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 23:21, harryslaughter napisał:

> Po pierwsze - nie mam w dupie gry, po prostu chciałbym, aby CDP postawiło sprawę jasno
- tak,
> to jest ta gratyfikacja. Albo - nie, damy wam cokolwiek innego. Konkretna odpowiedź. W
dupie
> gry nie mam, mało tego - uważam ten tytuł za jeden z lepszych rpgów w jakie dane mi było
grać
> - a grałem w wiele.
gerard ejst fajoski.
> A co do tych wysyłek - wiesz, gdybym był chamski, odpowiedziałbym prosto - płacę, wymagam.

> I mam, za przeproszeniem, w rzyci wszelakie problemy przy ręcznym składaniu pudełka. Ale
nie
> jestem, więc - na dzień dzisiejszy - cierpliwie czekam.
a ja nie. u mnie czedepe jest skreslone i juz u nich nie kupie.
> Żeby było jasno, uważam że zespół CDPRed wykonał świetną robotę. Za to sprawę
wysyłki
> spartoliło CDP.
nie ma zespolu red. jest tylko duet z redem. a 2 gosci to nie zespol. bo przeciez oprocz reda
jest tylko fajoski spinacz.


Ad 1Geralt jest ''fajoski''. Tak samo jak Triss. (aby nie było niedomówień - Triss jest 'fajoska') Tak samo jak cała saga Sapkowskiego i jego ''wiedźminiskie opowiadania''.
Ad 2 Czedepe? Za cholerę nie wiem, cóż to jest.
Ad 3 Ach, wybacz, CDProjekt Red Studio.

EDIT:

Choć nie wiem, co oznacza 'fajoskość'... Coś jest do fai? Czy coś jest dobre? Jak do fai, do Triss nie jest do fai.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 00:13, gpodoba napisał:

ajna sprawa z tą zniżka mi sie podoba :) NA PEWNO ZAMÓWIĘ "FIGURKĘ GERALTA" bo fanie by sie
znajdowała na mojej obudowie kompa :)

ja też, bo jest fajoska. kości tez zakupie i bede uprawial powszechny hazard. ale bede mial lizakow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fajoskigerard, a smycz obowiązkowa :D kości też fajnie wygladaja pewnie maja ten klimacik wiedźmiński :] zniżka naprawdę interesująca nawet do 50% moge napisać GRAM.PL dobry pomysł dla poszkodowanych pre-orderowców !

Ale żeby faktycznie było przy granicy 50% a nie jakieś malutkie typu 5/10/20% zniżki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 00:25, gpodoba napisał:

fajoskigerard, a smycz obowiązkowa :D kości też fajnie wygladaja pewnie maja ten klimacik wiedźmiński
:] zniżka naprawdę interesująca nawet do 50% moge napisać GRAM.PL dobry pomysł dla poszkodowanych
pre-orderowców !

Ale żeby faktycznie było przy granicy 50% a nie jakieś malutkie typu 5/10/20% zniżki.

zaprawde powiadam wam, ze jakby znizka wynosila polowe to by bylo fajosko i napewno bym zobie cos zamowil. marze o jakim fajoskim kuflu... ale takim naprawde w piczke, bym mogl kilka butelek malego bobofruta do niego wlac. takim duzym i fajoskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.10.2007 o 23:01, Krondar napisał:

Swoją drogą ciekawi mnie czy w EK pozostanie coś... cokolwiek, czego nie będzie w owym sklepiku,

Nieśmiało liczę, że przynajmniej pudełko z EK nie będzie dostępne w sklepiku... No i przecież pozostaną jeszcze wspomnienia, niezapomniane przeżycia... W końcu w jakim innym europejskim kraju sprzedawca odważyłby się tak bez żenady handlowo zgwałcić parę tysięcy klientów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie ciekawi, czy te osobno sprzedawane elementy EK w sumie będą kosztować 120 zł(EK-WP[z wPLN]), czy mniej :D nudno było być jedyną osobą spośród których znam i pewnie jedną z kilku w mieście, która ma koszulkę wiedźmina, troche przymałąwą(jestem duży więc xxl i tak jest na styk), ale pewnie CDP w "sklepiku" będzie sprzedawać większe rozmiary-a co tam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 06:44, grzesioo napisał:

> Swoją drogą ciekawi mnie czy w EK pozostanie coś... cokolwiek, czego nie będzie w owym
sklepiku,

Dnia 31.10.2007 o 06:44, grzesioo napisał:

Nieśmiało liczę, że przynajmniej pudełko z EK nie będzie dostępne w sklepiku... No i przecież
pozostaną jeszcze wspomnienia, niezapomniane przeżycia... W końcu w jakim innym europejskim
kraju sprzedawca odważyłby się tak bez żenady handlowo zgwałcić parę tysięcy klientów?


Obyś się nie przeliczył ;-) Bo to może podejść pod Limitowane pudełko "Zrób to sam - EK!" :P Gratis oryginalny Wiedźmiński klej do łączenia elementów:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować