Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zniżka w wiedźmińskim sklepiku dla pre-orderowców Wiedźmina!

374 postów w tym temacie

Dnia 30.10.2007 o 21:41, jacosz napisał:

Ja mam takie pytanie czy ta gra karciana, którą mamy dostać z EK to taka sama jak ta w sklepie
czy zubożona?? :P


Nie, to wersja dużo biedniejsza. W porównaniu z tą ze sklepu, dostaniemy takiego wiedźminowego "piotrusia". ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 21:41, jacosz napisał:

Ja mam takie pytanie czy ta gra karciana, którą mamy dostać z EK to taka sama jak ta w sklepie
czy zubożona?? :P

W EK nie jhest zubożona. Ona jest INNA. ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 21:42, grzesioo napisał:

> Ja mam takie pytanie czy ta gra karciana, którą mamy dostać z EK to taka sama jak ta w
sklepie
> czy zubożona?? :P

Nie, to wersja dużo biedniejsza. W porównaniu z tą ze sklepu, dostaniemy takiego wiedźminowego
"piotrusia". ;)


W edycji sklepowej dostajemy 110 kart, natomiast w tej wersji EK dostajemy 55 kart i to są w ogóle inne gry bazujące na Wiedźminie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetnie ! :-)
A przy okazji, można by było te kości nie tylko w K6 mieć ? Tzn. K20, K10, K12, itp. ? ;-)
Przyjemnie by się w papierówki grało... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 21:35, grzesioo napisał:

> Przesadzasz. Porównujesz dwie zupełnie odmienne sytuacje.
To się nazywa hiperbolizacja. Taki retoryczno-literacki zabieg, mający na celu zwrócenie uwagi
na istotę problemu, poprzez jego wyolbrzymienie. Widzę, że tym razem nie trafił na podatny
grunt...

Ta hiperbolizacja w moim subiektywnym odczuciu była sarkastycznym oksymoronem zastosowanym w celu perswazyjnym;].

Dnia 30.10.2007 o 21:35, grzesioo napisał:

Myślę, że ciągnięcie polemiki z panem BioZ większego sensu nie ma, bo on i tak wciąż będzie
trwał w postawie zadowolenia z zainstaniałej sytuacji.

Nie. Nie zadowolenia. Dystansu. Mam gdzieś te problemy, wiem co kupiłem i wiem że to dojdzie w końcu do ostatniego kawałka, reszta mnie mało obchodzi. Na Waszym podnieconym miejscu też nie byłbym zadowolony, ale te wszystkie emocje jakie wylewacie są zbędne.

Dnia 30.10.2007 o 21:35, grzesioo napisał:

Ja swoich uczuć zamiaru zmieniać nie mam, więc oficjalnie występuję o zaprzestanie ciągnięcia
tego off-topa. Mam nadzieję, że ta sugestia na podatny grunt trafi. ;]

Trafiła;]. EoT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 21:44, Baal Namib napisał:

Świetnie ! :-)
A przy okazji, można by było te kości nie tylko w K6 mieć ? Tzn. K20, K10, K12, itp. ? ;-)
Przyjemnie by się w papierówki grało... :-)

To mają być kosteczunie, na wzór z tej nieziemskiej gry!!!! W tej nieziemskiej grze kosteczunie mają 6 wariantów. Kupie sobie wszystko co jest z Gerardem, bo gerard est super. Jak nawet seksowałem się z taką rudą dziewczyną. Gerard ma dłuuuuuuuuuugi miecz. I aż do kosmosu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 21:44, Baal Namib napisał:

Świetnie ! :-)
A przy okazji, można by było te kości nie tylko w K6 mieć ? Tzn. K20, K10, K12, itp. ? ;-)
Przyjemnie by się w papierówki grało... :-)

Wiesz, one nawiązują do jedynej skutecznej metody łatania dziury budżetowej w grze Wiedźmin - kościanego pokera, dlatego są takie a nie inne :)
Zawsze pozostaje nadzieja, że Q-Workshop dostanie pozwoleństwo na zrobienie wiedźmińskiej edycji erpegowego kompletu kości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 21:18, kicek99 napisał:

Plus dodatkowo do niego zamówiłem Hellgate:London, którego premiera przewidziana jest
za parę dni.


Przepraszam za OT, ale wydaje mi się, że H:L widziałem dzisiaj (wtorek) w EMPIKu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taaaa.... ciekawe jak mi coś wyślecie, skoro od czasu jak zamówiłem w czerwcu EK Wiedźmina, to nie dostałem ani jednego mejla, z informacją o tym, że zamówiłem, że trzeba potwierdzić, czy że EK nie dojdzie pełna - żadnego mejla. A jak napisałem do waszej pomocy technicznej - również nie dostałem odpowiedzi. No chyba, że u was mejle kwitną jak na poczcie polskiej - dwa tygodnie i leci dalej - w takim razie jakoś jutro powinienem dostać odpowiedź. Jedyne co do mnie dochodzi, to potwierdzenia wysłania zgłoszenia do PT.
Czy naprawdę chcecie mnie zmusić do wydania kasy i dzwonienia? Ostrzegam, że nie będę miły, bo gdyby nie pomoc kolegów, to nie wiedział bym nic. Denerwujecie mnie i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem że są na podobieństwo "pokera" krasnoludzkiego! :-) I tak mam zamiar kości kupić, no i podkładka obowiązkowa ! Bo ta z Gothica... na niej troszkę mycha szwankuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hy, Wy tu sobie gadu, a spójrzmy prawdzie w oczy - w tej chwili CDP możena jedynie ''naskoczyć''. I wasze, i moje pretensje nic nie zmienią:/

W sumie sytuacja z pre-orderem EK okazała się podwójnie smutna:

1. Niewątpliwa ''skucha'' z dostarczeniem:/ Tu już tyle słów powiedziano, że więcej zwyczajnie pisać nie ma sensu. CDP zawaliło tu na całej linii i to jest sprawa bezdyskusyjna. Okazało brak kompetencji, organizacji i czego tam jeszcze. Poważną firmą nie jest, z tego wynika. A naprawdę szkoda. Cóż, a to Polska właśnie:/

2. ''Unikalność'' EK. Heh, jak oglądam kolejne rozszerzenia sklepu, dodawanie bajerów z EK dla każdego, to zaczynam żałować zakupu. No cóż, grać - zagrałem, przeszedłem. To było najważniejsze. Ale grałem na podstawowej, bo na resztę czekam. Okazuje się, żę wszystko prawie mógłbm sobie dokupić, więc na cholerę te nerwy i ta wydane pieniądze, hm?

Ludzie, którzy kupili EK w pre-orderze powinni być dla firmy priorytetem. Okazuje się, że zdecydowanie nie są. Konsekwencje dla firmy mogą być przykre, ale cóż - zasłużyli na to. Zyskuje Cenega, ze swoim o WIELE LEPSZYM sklepem i-netowym, korzystniejszą ofertą. I dobrze - niech choć w ten sposób jakaś sprawiedliwość będzie na rynku. Niech to, co nam - konsumentom zostaje, a więc - ''płacę i wymagam'', będzie jakoś pomszczone:>

Wiązałem z ''Wiedźminem'' ogromne nadzieje (także jako fan Sapkowskiego) i gra je spełniła bez wątpienia. Chwała CDPRed. Ale cóż - gry będę kupował w Empiku i znajomych też do tego będę zachęcał (wcześniej wychodziłem z założenia, że sklepy tego pokroju mają na czym zarabiać i trzeba swoim zakupem wspomóc inicjatywy takie, jak sklep gram.pl). No cóż, twarda rzeczywistość:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czedepe ma fajoskie pomysły. ma fajoska gre. fajoskie edycje. i teraz zrobili fajoski sklepik gerarda. zaprawde powiadam wam, te sprawy są fajoskie. ale nie spodobalo mi sie to jak mnie potraktowali. to, jak mnie olali normalnie. i ta gr.. aty.. fikcja tez mi sie nie podoba. ja nie mam tyle pieniądzów, żeby jeszcze płącić im za to, żem zostały pogwałocne przez nich moje prawa konsumenckie. tak jak juz zapowiedzialem. cdp ma fajoskie pomysly. tylko wlasnie to jak chlasta mnie pytką po twrzy mi się niezbyt podoba. wczoraj mnie chlastalo, ze paczek jeszcze nie wyslalo. dzisiaj mnie chlasta gr.. a.. tyfik...acjo, przed dniem wczorajszym mnie pochlastalo. i przed dniem wczorajszym. ciągle mnie chlasta. juz nie kupie u nich, bo ich zboczenie, tak zboczenie, bo tak to trzeba nazwac (normalna, fajoska firma nie chlasta klientow) znacznie przewyższa ich fajowosc.
tylko w tym wszystkim fajoskiego gerarda mi najbardziej szkoda...

Kurde, przez to CDP się skaleczyłem ;/.
Kolejny przykry incydent przez CDP. Gdyby nie oni, to bym się nie skaleczył bo bym nie musiał pali ciosać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 21:52, Kocur69 napisał:

> Plus dodatkowo do niego zamówiłem Hellgate:London, którego premiera przewidziana jest

> za parę dni.
>

Przepraszam za OT, ale wydaje mi się, że H:L widziałem dzisiaj (wtorek) w EMPIKu


Rzeczywiście!!! Widocznie sprawa podobna do Wiedźmina, kiedy to niektóre sklepy zaczęły sprzedawać grę parę godzin przed premierą. Premiera H:L powinna odbyć się 2 listopada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 22:16, kicek99 napisał:

Rzeczywiście!!! Widocznie sprawa podobna do Wiedźmina, kiedy to niektóre sklepy zaczęły
sprzedawać grę parę godzin przed premierą. Premiera H:L powinna odbyć się 2 listopada.

znow nas czedepe chlasta po twarzy. dobrze ze gra nie jest tak fajoska, jak gra o gerardzie, bo wtedy normalnie, bym tam sie to ich siedziby doczolgal i bym im piowiedzial ze tak nie wolno. tak nie wolno i tak nie mozna. nie mozna tak, bo to jest zle i nie fajoskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 22:19, harryslaughter napisał:

> Rzeczywiście!!! Widocznie sprawa podobna do Wiedźmina, kiedy to niektóre sklepy
zaczęły
> sprzedawać grę parę godzin przed premierą. Premiera H:L powinna odbyć się 2 listopada.

znow nas czedepe chlasta po twarzy. dobrze ze gra nie jest tak fajoska, jak gra o gerardzie,
bo wtedy normalnie, bym tam sie to ich siedziby doczolgal i bym im piowiedzial ze tak nie wolno.
tak nie wolno i tak nie mozna. nie mozna tak, bo to jest zle i nie fajoskie.


Ej miewam ostre wiksy bez brania czegokolwiek ale mnie przebijasz teraz normalniexD... Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EP w najgorszym przypadku - 79 PLN
Koszulka w gramowym sklepiku - 35 PLN
Bestiariusz w MM/Empolach itp - gratis
1/2 karcianki -26 PLN
breloczyk (szacunkowo) - 10 PLN (bo pewnie za 2 dni będzie jak juz jest koszulka z EK w slepie wiedźmina)
Artbook (szacunkowo)- 35PLN (tak jak z breloczykiem)
------------------------------
suma 185

zastanawiam się czy moja Edycja Kolekcjonerska nie ma synonimu Edycja dla Frajerów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować