Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowe produkty za Wirtualne Pieniądze w sklepie gram.pl!

113 postów w tym temacie

Dnia 06.11.2007 o 18:25, mesiu59 napisał:

ale szajsy.CDP zapraszam do sklepiku Cenegi, haha.


Szajsy?
Dla porównania Smycz Scarface w sklepie gram.pl kosztuje 10 wPLN (co oznacza, że na gry musimy wydać ok. 40 złotych, aby ją dostać), najtańsza smycz w KG Cenegi kosztuje 125 punktów (co oznacza, że na gry musimy wydać 125 złotych, aby ją zdobyć).
Rzeczywiście "szajs".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I znów nic dla mnie ;) chodź ten plakacik z Scarface ładnie by wyglądał na ścianie :D
Mam nadzieję że będzie coś ze S.T.A.L.K.E.R.a :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poza podkładką nie ma nic ciekawego. Zamawiać plakat drogą wysyłkową jest chyba trochę ryzykownie. Pewnie jest w tej tubie, ale czasami może zostać uszkodzony przy pakowaniu. Osobiście już kiedyś miałem taki przypadek aczkolwiek to nie miało miejsca przy zakupie czegoś na gram.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech... Spłukałem się, kupując album Age of Empires III :) Dowiedziałem się chociaż, że w planach jest AoE IV z akcją osadzoną w przyszłości (dlaczego w sadze pominięto teraźniejszość? Wiem, wiem przesyt na rynku...Chociaż tych "futurowych" też nie brakuje) Tak swoją drogą to jest on naprawdę unikatowy, ponieważ ze świeczką szukać go w sklepach internetowych. Chociaż może coś się zmieniło od czasu, kiedy ja próbowałem kilka miesięcy temu. No... Na allegro próbowali go co poniektórzy opchnąć za ok. 15 zł, zazwyczaj bez powodzenia. Co do sklepu Cenegi, to plusem jest, że mają tam ciekawe produkty. Minusem zaś, że po te naprawdę ciekawe, trzeba wcześniej wydać około 1000 zł na gry, co w moim przypadku graniczy z cudem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Smyczka za 10 wPLN ?!!! Kupiłbym od razu, gdyby nie to, że nakład już wyczerpany :/ Jednak sądząc po obrazku, smyczka Newerwinterowa jest o wiele lepsza (posiadam :) Czekam na następny rzut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O rany... Same plakacidła i jedna podkładka :/. A moje wPLN dalej leżą bezużytecznie i czekają na cokolwiek, co by się przydało nie tylko do tapetowania ścian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nic prawdopodobnie nie zamówię. Niektóre plakaty naprawdę interesujące, lecz...
Trzymam wPLN na święta/Nowy Rok.
Bo w zeszłym roku w promocji Noworocznej naprawdę warto było mieć wPLN-y. Kto nie pamięta - można było wykorzystac nawet 50 wPLN. I to nie na stare gry, lecz np. na nowiutkiego (wtedy był nowiutki) Dark Messiaha, który chyba dwa tygodnie po premierze kosztował... 50zł ;]
Czekam na takie właśnie promocje - chyba, że znowu zrobią taką absurdalną "promocje" jak na Wakacje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować