Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Michał Kiciński o blaskach i cieniach premiery Wiedźmina i o bliższych i dalszych planach

1614 postów w tym temacie

Dnia 28.11.2007 o 21:50, costi napisał:

Czy wiadomo, czy bon bedzie mozna wykorzystac rowniez na sprzet?


powiedziane jest że na wszystko co jest w sklepie gram.pl ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja z innej beczki zapytam.. gdzie ma znajdować się owa naklejka dołączona do EK cz.2 ? W środku w zafoliowanym boxie czy jakos inaczej, "luzem" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2007 o 20:39, Admast napisał:

Pytanie:

Czy jeśli ktoś otrzyma 2 bony to będzie można je "łączyć"? Tzn. powiedzmy w sklepie jest coś
za 250 złotych, czy będzie możliwość użycia 2 bonów i dopłata 50 złotych czy nie ma szansy?


Raczej tylko 1 kod promocyjny można użyć na raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2007 o 20:39, Admast napisał:

Pytanie:

Czy jeśli ktoś otrzyma 2 bony to będzie można je "łączyć"? Tzn. powiedzmy w sklepie jest coś
za 250 złotych, czy będzie możliwość użycia 2 bonów i dopłata 50 złotych czy nie ma szansy?


Niestety nie ma możliwości łączenia bonów. Jedno zamówienie = możliwość użycia tylko jednego bonu. Jeżeli ktoś otrzyma dwa bony będzie musiał złożyć dwa zamówienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o tej godzinie jeszcze post od kogoś z CDP :D
Johny mam szybkie pytanie. Wiadomo coś w sprawie plakatów?
Bo też nie wiem czy mam się upominać, czy coś trzeba robić w tej sprawie??

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2007 o 23:15, Mafoski napisał:

A ja z innej beczki zapytam.. gdzie ma znajdować się owa naklejka dołączona do EK cz.2 ? W
środku w zafoliowanym boxie czy jakos inaczej, "luzem" ?


U mnie była w środku, w zafoliowanym boxie :) tak jak inne rzeczy oprócz plakatu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2007 o 07:52, hagen321 napisał:

ej czy ktoś dostał już ten bon na 100 zł czy jeszcze nie bo ja jeszcze niestety nie!!!!


One dopiero wczoraj zostały wysłane listem poleconym, więc jest jeszcze za wcześnie na to, aby mogły już do kogoś dojść. Skoro zostały wysłane samym listem poleconym (bez priorytetu) to powinny dojść do końca przyszłego tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2007 o 15:04, pizmak666 napisał:

to wg. mnie nie jest wina gram, że nadal nie ma EK, gdyż choćby moja paczka, przez 2 tygodnie
wożona była teoretycznie do mnie, ale ze słabym skutkiem a potem magazynowana, aż zadzwoniłem
kilkanaście razy karząc im z nią przyjechać. poskutkowało. a nie słyszałem o brakach w materiałach
do EK...


Jak to może być wożone przez DPD skoro wiele EK (w tym moja) nie zostały nawet wysłane przez gram.pl??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2007 o 02:43, Kazekrex napisał:

> A ja z innej beczki zapytam.. gdzie ma znajdować się owa naklejka dołączona do EK cz.2
? W
> środku w zafoliowanym boxie czy jakos inaczej, "luzem" ?

U mnie była w środku, w zafoliowanym boxie :) tak jak inne rzeczy oprócz plakatu


a u mnie box nie był zafoliowany :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... już minął tydzień, a tu ani bonów, ani meila... Kiedy się można ich spodziewać?

Ziomal99: U mnie box jest rozdarty w jednym z rogów, więc nie narzekaj... ;) Będzie trzeba podzwonić, ale później, jak już się trochę chaos ustabilizuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2007 o 15:03, nazgul47 napisał:

Hmmm... już minął tydzień, a tu ani bonów, ani meila... Kiedy się można ich spodziewać?


przeczytaj raz jeszcze wszystkie posty powyżej - dopiero zostały wysłane, więc minął 1 dzień :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2007 o 08:09, dgfh napisał:

Jak to może być wożone przez DPD skoro wiele EK (w tym moja) nie zostały nawet wysłane przez
gram.pl??

ja nie słyszałem jeszcze o przypadkach, żeby cdp jeszcze EK nie wysłało... moja paczka została w wysłana w terminie (ta druga), tylko szła cholernie długo, czego winą było DPD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2007 o 16:10, pizmak666 napisał:

ja nie słyszałem jeszcze o przypadkach, żeby cdp jeszcze EK nie wysłało... moja paczka została
w wysłana w terminie (ta druga), tylko szła cholernie długo, czego winą było DPD.


ale jak masz w sklepie info, że wysyłka została wstrzymana, do tego wyżej pisze, że materiały poligraficzne wróciły do drukarni, to chyba wystarczający dowód, że tych EK naprawdę jeszcze nie wysłano - DPD na oczy ich nie widziało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2007 o 16:16, gnysek napisał:

ale jak masz w sklepie info, że wysyłka została wstrzymana, do tego wyżej pisze, że materiały
poligraficzne wróciły do drukarni, to chyba wystarczający dowód, że tych EK naprawdę jeszcze
nie wysłano - DPD na oczy ich nie widziało.


no tak, teraz rzeczywiście widzę że i cdp zawiniło (choć niekoniecznie, błędy w materiałach to wina drukarni). ale w takim wypadku mogli by się pokusić o dalsze podzielenie wysyłki i artbooki z bestiariuszami wysłać później...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2007 o 15:03, nazgul47 napisał:

Hmmm... już minął tydzień, a tu ani bonów, ani meila... Kiedy się można ich spodziewać?

Ziomal99: U mnie box jest rozdarty w jednym z rogów, więc nie narzekaj... ;)
Będzie trzeba podzwonić, ale później, jak już się trochę chaos ustabilizuje.


U mnie w środku jest małe pęknięcie ;p
nom i musiałbym go tak dokładnie pooglądać ;))
ale nie chce już narzekać. Tylko sobie czekam ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2007 o 16:27, pizmak666 napisał:

> ale jak masz w sklepie info, że wysyłka została wstrzymana, do tego wyżej pisze, że materiały

> poligraficzne wróciły do drukarni, to chyba wystarczający dowód, że tych EK naprawdę jeszcze

> nie wysłano - DPD na oczy ich nie widziało.

no tak, teraz rzeczywiście widzę że i cdp zawiniło (choć niekoniecznie, błędy w materiałach
to wina drukarni). ale w takim wypadku mogli by się pokusić o dalsze podzielenie wysyłki i
artbooki z bestiariuszami wysłać później...

hmm, a poza brelokiem to coś tam nie jest poligraficzne ? poza tym, każda wysyłka, to też dla nich koszt - a ja nie chcę kolejny raz dostawać wszystkiego na raty, tylko wolę od razu całość. Tyle samo czasu to zajmie, a łatwiej będzie się im połapać i koszta znów nie wzrosną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... nie mozna jednoczesnie uzyc 2bonow 100z...l ale czy mozna uzyc bon100zl z 50%znizka w Wiedzminskim sklepie? ;>
Starczyloby akurat na Baldura, Diablo i wiedzminski mausepad :D
aa no i rozumiem ze przesylke tez mozna oplacic bonem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować