Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Michał Kiciński o blaskach i cieniach premiery Wiedźmina i o bliższych i dalszych planach

1614 postów w tym temacie

Dnia 29.11.2007 o 19:08, Arthas3 napisał:

Hmm... nie mozna jednoczesnie uzyc 2bonow 100z...l


Nie można?? :/ to kicha... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2007 o 19:08, Arthas3 napisał:

Hmm... nie mozna jednoczesnie uzyc 2bonow 100z...

To już na 100% pewne? Bo jeśli tak to szkoda, bo ja będe miać 2 bony i chaiłem zainwestować w GOW EK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2007 o 20:51, Lex napisał:

/ciach/

Plotka? Jesteś pewien? Radzę poczytać ostatnie wypowiedzi niebieskich. :)
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=29697&pid=1086

Aha to troszke szkoda. Czyli nie dość, że trzeba będzie kupować tańsze gry, to jeszcze trzeba będzie płącić dwa razy za przesyłke ;(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/

Ehh... denerwuje mnie takie narzekanie. Nie dość, że dostajecie/dostajemy bony, mamy możliwość wykorzystania z nimi wPLN-ów, to jeszcze chcielibyście łączenia bonów? Ludzie co za dużo, to niezdrowo. Dać wam palec, a weźmiecie całą rękę. Cieszcie się, że w ogóle dostajecie te bony, w końcu CDP mógł ich nie "dawać" posiadaczom EK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2007 o 21:00, Lex napisał:

Ehh... denerwuje mnie takie narzekanie. Nie dość, że dostajecie/dostajemy bony, mamy możliwość
wykorzystania z nimi wPLN-ów, to jeszcze chcielibyście łączenia bonów? Ludzie co za dużo, to
niezdrowo. Dać wam palec, a weźmiecie całą rękę. Cieszcie się, że w ogóle dostajecie te bony,
w końcu CDP mógł ich nie "dawać" posiadaczom EK.

A mnie denerwuje sztuczne utrudnianie życia. Skoro mam 2 bony to z jakiej racji mam składać 2 zamówienia? Z jakiej racji? Czemu mam 2 razy płacić za przesyłke? Nie wiem dlaczego nie można łączyć bonów, ale wydaje mi to się nielogiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.11.2007 o 19:08, Arthas3 napisał:

aa no i rozumiem ze przesylke tez mozna oplacic bonem?

Nie, nie można. Nawet wysyłałem w tej sprawie maila do DOK- u.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.11.2007 o 21:02, mesiu59 napisał:

A mnie denerwuje sztuczne utrudnianie życia. Skoro mam 2 bony to z jakiej racji mam składać 2 zamówienia?


Z takiej, że to CDP ustala warunki korzystania z bonów, nie Ty, czy inny forumowicz.

Dnia 29.11.2007 o 21:02, mesiu59 napisał:

Czemu mam 2 razy płacić za przesyłke? Nie wiem dlaczego nie można łączyć bonów, ale wydaje mi to się nielogiczne.


Żeby sklep gram.pl nie miał zbyt dużych strat, na przykład? Albo żebyś nie mógł zamówić jakiejś drogiej gry (powiedzmy takiego Guitar Hero III, albo Mass Effecta) za darmo. Powtarzam jeszcze raz. To CDP dyktuje warunki korzystania z bonów, a nie Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2007 o 21:08, Lex napisał:

Z takiej, że to CDP ustala warunki korzystania z bonów, nie Ty, czy inny forumowicz.
Żeby sklep gram.pl nie miał zbyt dużych strat, na przykład? Albo żebyś nie mógł zamówić jakiejś
drogiej gry (powiedzmy takiego Guitar Hero III, albo Mass Effecta) za darmo. Powtarzam jeszcze
raz. To CDP dyktuje warunki korzystania z bonów, a nie Ty.


To to ja wiem i takich banałów nie musisz tutaj prawić. Czy ja gdzieś mówiłem, że to ja ustalam warunki? To po co te złośliwości. Mnie ciekawi tylko czemu warunki są nielogiczne i niepotrzebnie utrudniają życie.Tak to będe musiał składać oddzielne zamówienia, a tak bym dostał wszystko elegancko w jednej paczce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2007 o 21:11, mesiu59 napisał:

Mnie ciekawi tylko czemu warunki są nielogiczne i niepotrzebnie utrudniają życie.

Lex Ci juz odpowiedział.... Dla Ciebie te warunki są nielogiczne, dla kogoś kto je ustala - jak najbardziej. Tobie utrudniaja życie - temu kto ustala - nie.
Równie dobrze mógłbyś byc ciekawy dlaczego bon za 100 złotych a nie za 500, przeciez to byłoby w/g Ciebie bardziej logiczne, nieprawdaż? :/
A za 10? To z kolei bardziej logiczne dla drugiej strony.
No i jak z tą logiką? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2007 o 21:18, axe1971 napisał:

Lex Ci juz odpowiedział.... Dla Ciebie te warunki są nielogiczne, dla kogoś kto je ustala
- jak najbardziej. Tobie utrudniaja życie - temu kto ustala - nie.
Równie dobrze mógłbyś byc ciekawy dlaczego bon za 100 złotych a nie za 500, przeciez to byłoby
w/g Ciebie bardziej logiczne, nieprawdaż? :/
A za 10? To z kolei bardziej logiczne dla drugiej strony.
No i jak z tą logiką? ;)

Twoje przykłady są całkowicie chybione. CAŁKOWICIE. :)
Wartość bonu to zupełnie inna sprawa. Nie ma czegoś takiego jak nielogiczna wartość itp. bo to normalne, że sklep ustala jaką wartość ma mieć bon. Skoro już ustalił to OK. Wartość bonu jest ZADOWALAJĄCA, a nie logiczna ;]. Ale logicznym jest, że jak masz 2 bony, to możesz z obu skorzystać. A tu wychodzi na to, że trzeba składać oddzielne zamówienia, co jest nielogiczne, bo niepotrzebnie utrudnia życie. No chyba, że CDP ma w tym jakiś ukryty cel o którym nie wiemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zresztą czy zdażyło się komuś, że nie mógł wykorzystać 2 bonów? W np. takim TESCO czy innym sklepie, ktoś sobie wyobraża sytuacje kiedy podchodzisz do kasy z 5 bonami na 100zł i telewizorem za 500, a kasjerka mówi, ze nie da się wykorzystać wszystkich naraz? Nierealne.
Bo logicznym jest, że skoro masz 2 bony na sume 200zł, to możesz je wykorzystać. To normalne i naturalne :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.11.2007 o 21:24, mesiu59 napisał:

Ale logicznym jest, że jak masz 2 bony, to możesz z obu
skorzystać. A tu wychodzi na to, że trzeba składać oddzielne zamówienia, co jest nielogiczne,
bo niepotrzebnie utrudnia życie. No chyba, że CDP ma w tym jakiś ukryty cel o którym nie wiemy.

Chłopie, ty się ciesz, że W OGÓLE dają te bony!!! Nie znasz tego przysłowia "trzeba się cieszyć tym, co się ma" ?(chociaż w sumie, jak się ma więcej, to jest więcej radości :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2007 o 21:42, baraborek napisał:

Chłopie, ty się ciesz, że W OGÓLE dają te bony!!! Nie znasz tego przysłowia "trzeba
się cieszyć tym, co się ma" ?(chociaż w sumie, jak się ma więcej, to jest więcej radości :P)

Oczywiście. Ja się ciesze. Ale dziwi mnie dziwne utrudnianie życia, bo konieczność złożenia 2 zamówień, by wykorzystać 2 bony, takim dziwnym utrudnieniem jest ;]. Np. to że nie można pokryć bonem wysyłki, wydaje mi się zrozumiałe w 100%. Ale to, że trzeba złożyć oddzielne zamówienia, to dla mnie jest to bardzo dziwne, niezrozumiałe i nielogiczne ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.11.2007 o 21:43, mesiu59 napisał:

Oczywiście. Ja się ciesze.

Jakoś nie widać :P
>Ale dziwi mnie dziwne utrudnianie życia, bo konieczność złożenia

Dnia 29.11.2007 o 21:43, mesiu59 napisał:

2 zamówień, by wykorzystać 2 bony, takim dziwnym utrudnieniem jest ;]. Np. to że nie można
pokryć bonem wysyłki, wydaje mi się zrozumiałe w 100%. Ale to, że trzeba złożyć oddzielne zamówienia,
to dla mnie jest to bardzo dziwne ;].

Wiesz co, postaw się na chwilę w sytuacji ludzi z CDP. Oni muszą dać 3000 bonów po 100 PLN= 300000 PLN straty. Jakby była możliwość łączenia bonów, to straty byłyby jeszcze większe. Przemyśl to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2007 o 21:48, baraborek napisał:

Jakoś nie widać :P

To nie czytasz wszystkich moich postów w tym temacie ;].

Dnia 29.11.2007 o 21:48, baraborek napisał:

Wiesz co, postaw się na chwilę w sytuacji ludzi z CDP. Oni muszą dać 3000 bonów po 100 PLN=
300000 PLN straty. Jakby była możliwość łączenia bonów, to straty byłyby jeszcze większe. Przemyśl
to!

Nie prawda. Oni wysyłają bony tylko do tych którzy dostali gre w 2 częściach. Nie wiem ile to jest dokładnie osób, ale obstawiałbym jakieś 2000, 2500. Druga sprawa, to to, że są to produkty z ich sklepu, więc straty będą jeszcze mniejsze. Zresztą, co to mnie interesuje? Dali bony, to norlmanym jest fakt, że będe mógł je wykorzystać jak chce. A tu się okazuje, że nie ;P, bo nie moge kupić rzeczy drożyszych niż 100zł, bo musze dopłacać ze swojej kaski, choć mam drugi bon :). To jest właśnie nielogiczne ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko:
Czy trzeba się jakoś bardzo upominać o plakat i naklejki, które miały być dołączone do EK? Czy może nie warto się już tym przejmować, chociaż może właśnie CDP liczy na takie zniechęcenie...
Nie widzę w przypiętym poście żadnej informacji na temat niepełnych paczek, więc może ktoś z was da mi jakieś informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2007 o 22:24, mooman napisał:

Mam takie pytanko:
Czy trzeba się jakoś bardzo upominać o plakat i naklejki, które miały być dołączone do EK?
Czy może nie warto się już tym przejmować, chociaż może właśnie CDP liczy na takie zniechęcenie...
Nie widzę w przypiętym poście żadnej informacji na temat niepełnych paczek, więc może ktoś
z was da mi jakieś informacje.


Ja napisałam do DOKu, że nie mam plakatu i dostałam go jakiś tydzień później pocztą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować