Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Michał Kiciński o blaskach i cieniach premiery Wiedźmina i o bliższych i dalszych planach

1614 postów w tym temacie

Wczoraj dyskutowałem dość długo z pizmakiem666 o olewaniu graczy przez CDP. Następny dowód:
"Informujemy, iż w związku z dłuższym niż wcześniej zakładano procesem produkcji unikalnych elementów Edycji Specjalnej gry Unreal Tournament 3 termin realizacji Twojego zamówienia został przesunięty na 10 grudnia."
Nauczyli się czegoś? Moim zdaniem nie. I za to teraz ich op....., tu i teraz. To czemu premiera jest 7? Powinna być 11 grudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2007 o 14:59, heyboy napisał:

Wczoraj dyskutowałem dość długo z pizmakiem666 o olewaniu graczy przez CDP. Następny dowód:
"Informujemy, iż w związku z dłuższym niż wcześniej zakładano procesem produkcji unikalnych
elementów Edycji Specjalnej gry Unreal Tournament 3 termin realizacji Twojego zamówienia został
przesunięty na 10 grudnia."
Nauczyli się czegoś? Moim zdaniem nie. I za to teraz ich op....., tu i teraz. To czemu premiera
jest 7? Powinna być 11 grudnia.

Rozmawialiśmy o tym, żeby dać im czas, bo to nie czary mary, ani ich widzimisie i na zmiany trzeba czasu. Widać nic nie zrozumiałeś z dyskusji z wczoraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2007 o 15:12, Kafar napisał:

Czy bony były wysyłane na adres EK czy też na adresy z kont użytkowników?

Ktoś tu mówił, że na adresy z kont użytkowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2007 o 15:00, mesiu59 napisał:

Rozmawialiśmy o tym, żeby dać im czas, bo to nie czary mary, ani ich widzimisie i na zmiany
trzeba czasu. Widać nic nie zrozumiałeś z dyskusji z wczoraj.


Zrozumiałem tak doskonale jak oni swoje postępowanie :) Chodzi mi o to, że ja jako zamawiający Edycję Specjalną dostanę ją 4 dni później niż wszyscy inni. Tylko i wyłącznie o to. Skoro wiedzieli o tym, że się nie wyrobią, to po jaki grzyb przekładać premierę o 2 dni jak powinna być przełożona o 6 dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2007 o 10:29, Johnny Bravo napisał:

Witam,

W związku z dużym niezadowoleniem naszych klientów, postanowiliśmy że przy wykorzystaniu bonu
100 będzie można wykorzystać wPLNy.

Jeżeli chodzi o kwestię wysyłki wspomnianych bonów, to zostały one w dniu dzisiejszym przekazane
poczcie polskiej. Osoby, które otrzymały edycję kolekcjonerską w dwóch częściach powinny otrzymać
list do końca przyszłego tygodnia.

Pozdrawiam,
Igor


Mam pytanie poniekąd odnośnie tego posta.
Mianowicie... Mam ileśtam wPLN, i mam ten bon i mam bonuskod.
Czy w związku z możliwością użycia wPLN przy zamówieniu z użyciem bonu mogę pokryć jego wartością produkty, które w sumie kosztują więcej niż 100zł ale dzięki wPLN są tańsze? Tzn. te 100 złotych to ma być 100 złotych wartości normalnej czy 100 złotych wartości z uwzględnieniem wPLN?
No i to pytanie się nieco łączy na identycznej zasadzie z bonus kodem, gdybym chciał coś z jego użyciem w wieśszopie kupić...
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2007 o 15:54, BioZ napisał:

/ciach/


Tak, bon obniża wartość całego zamówienia (łacznie z przesyłką). A możęsz wykorzystać wPLN więc tak możesz tę grę zamówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2007 o 15:15, mesiu59 napisał:

> Czy bony były wysyłane na adres EK czy też na adresy z kont użytkowników?
Ktoś tu mówił, że na adresy z kont użytkowników.


No to mnie zmartwiłeś i jestem wkurzony.. to by było cholernie głupie z ich strony i mam nadzieje że to się nie potwierdzi ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2007 o 16:52, Kafar napisał:

> > Czy bony były wysyłane na adres EK czy też na adresy z kont użytkowników?
> Ktoś tu mówił, że na adresy z kont użytkowników.

No to mnie zmartwiłeś i jestem wkurzony.. to by było cholernie głupie z ich strony i mam nadzieje
że to się nie potwierdzi ;/

Obawiam się, że już się potwierdziło, bo pewna osoba się tym chwaliła ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.12.2007 o 13:41, Dalke napisał:

Zaraz, zaraz. Bony miały być wysyłane na ten sam adres, co EK. Czy w końcu zostały wysłane
na główne adresy kont?



Mój nie przyszedł na adres z konta, tylko na ten, na który zamówiłem EK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie z CDP mogli troche pomyśleć. Jeśli EK idzie na inny adres niż ten z konta na gram.pl, to nie użytkownik konta musiał tyle czekać na dodatki, tylko osoba na adres której Wiedźmin był wysyłany. Ja osobiście kupiłem Wiedźmina na allegro już we wrześniu. GDYBYM WIEDZIAł żE CDP "RZUCI" JESZCZE KILKA SZTUK EDYCJI KOLEKCJONERSKIEJ PRZED PREMIERą TO NIE WYSZEDł BYM NA TAKIEGO IDIOTE KTóRY PRZEPłACA NA ALLEGO I NA DODATEK NIE DOSTANIE BONU BO PEWNIE SPRZEDAJąCY "OLEJE" SPRAWE I BONU MI NIE PRZEKAżE!!! CDP nie popisaliście się inteligencją. Jestem ostro wkurzony!!!

I jeszcze jedna rzecz (dowiedziałem się tego dzwoniąc do BOK). Nawet jeśli bon bym otrzymał to muszę go wykorzystać z konta użytkownika który kupił EK !!! Niedorzeczność !!!


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2007 o 13:46, Mistic napisał:

Wszystkie zostały wysłane na adresy kont.



Nieprawda, mój bon przyszedł na ten adres, na który zamówiłem EK, a nie na ten, który mam zarejestrowany na gram.pl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2007 o 17:21, Avatar0 napisał:

Ludzie z CDP mogli troche pomyśleć. Jeśli EK idzie na inny adres niż ten z konta na gram.pl,
to nie użytkownik konta musiał tyle czekać na dodatki, tylko osoba na adres której Wiedźmin
był wysyłany. Ja osobiście kupiłem Wiedźmina na allegro już we wrześniu. GDYBYM WIEDZIAł żE
CDP "RZUCI" JESZCZE KILKA SZTUK EDYCJI KOLEKCJONERSKIEJ PRZED PREMIERą TO NIE WYSZEDł BYM NA
TAKIEGO IDIOTE KTóRY PRZEPłACA NA ALLEGO I NA DODATEK NIE DOSTANIE BONU BO PEWNIE SPRZEDAJąCY
"OLEJE" SPRAWE I BONU MI NIE PRZEKAżE!!! CDP nie popisaliście się inteligencją. Jestem ostro
wkurzony!!!



Właśnie dlatego nie należy popierać spekulantów. Pozdro... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2007 o 17:25, przemciuf napisał:

Właśnie dlatego nie należy popierać spekulantów. Pozdro... ;)


We wrześniu myślałem albo allegro albo brak Wiedźmina EK. Wybrałem to pierwsze :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.12.2007 o 17:31, Avatar0 napisał:

We wrześniu myślałem albo allegro albo brak Wiedźmina EK. Wybrałem to pierwsze :/



BTW. Ile Łyczer EK kosztował na Allegro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie pomóżcie bo to jets jakieś przegięcie ! Dostałem ten kod na 100 złotych no to myslę sobie: O wreszcie jest to zamówię sobie Gears of War. No to wkładam tą grę do koszyka i daję Mam kod promocyjny. Wstukuję mój kod daje aktywuj i nic sie niedzieje. Bo kilku próbach zaczołem czytac tego miala z instrukcją jeszcze kilka razy a także ten list na którym był kod. No i w liście pisze takie coś: Równolegle z tym listem otrzymali Państwo mail z dokładną instrukcją użycia kuponu zakupowego oraz jego rejestracji w serwisie gram.pl . Państwa kod identyfikacyjny uprawniający DO UZYSKANIA KUPONU ZAKUPOWEGO to: i tam jest kod. Ale zaraz zaraz to są jakieś kpiny czy co ? Z tego listu wynika że gdzieś w serwisie trzeba wklepać kod z listu po to aby dostać ten kod na 100 zł czy tak ? I czemu ja akurat nie dostałem tej informacji mailem? Skąd ja mam niby wiedzieć gdzie zarejestrowac ten kod ? Proszę, Nie nie proszę Domagam się aby ktoś z gram.pl odpowiedział na mój post i wyjaśnił co i jak ! Bo w mailu żadnej informacji dotyczącej tego nie było !
Czekam na odpowiedź, z góry dzięki. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2007 o 18:35, Mychaa napisał:

Kod nie działa na zamówienia w pre-orderach, musisz poczekać kilka dni do premiery gry


Nie działa na preorderach? No to wale taki bon mogli to napisać wcześniej, bo anulowałem zamówienie na preorder Maski Zdrajcy + Dzikie Hordy myśląc, że kupię za bon a tu takie jaja… Dodatkowo skoro premiera jest przeniesiona na styczeń a bon trzeba wykorzystać do końca grudnia to, po co mi on...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować