Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Michał Kiciński o blaskach i cieniach premiery Wiedźmina i o bliższych i dalszych planach

1614 postów w tym temacie

Dnia 04.12.2007 o 22:20, axe1971 napisał:

> Prosze niech mi ktoś odpowie bo
>
zwykłym :)



Z tego co wiem to bony są wysłane poleconym ( sam dostałem listem poleconym).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2007 o 22:52, fish13 napisał:

Z tego co wiem to bony są wysłane poleconym ( sam dostałem listem poleconym).

Masz rację - mój błąd - pomyliłem polecony z priorytetem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... super.
Ja nie dostałem listu. Czy ktoś wie do kiedy one powinny być dostarczone, czy teraz mogę sobie tak czekać w nieskończoność?
Heh... szkoda gadać...

EDIT: Ok, ok... nie przeczytałem przypiętego postu.. mój błąd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dostałem grę, później (o wiele później) dodatki, dwa dni temu dostałem bon - teraz tylko plakacik i transakcja rozpoczęta pod koniec czerwca wreszcie się skończy heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2007 o 22:11, Mistic napisał:

> > Świetnie... Chciałem zamówić UT 3 ES. No i oczywiście bon nie działa.
> a to nie przypadkiem dlatego, że UT jest ciągle w preorderze z racji przesunięcia premiery?


No, ależ oczywiście że dlatego, ale po co komu czytać poprzednie wypowiedzi? Toż to marnotrawstwo
czasu i energii.


Wiem ze UT jest w pre-orderze, i ze juz ktos pisal ze bon nie działa na pre-order. I to mnie właśnie denerwuje. Bo nie znalazlem nigdzie informacji, która by coś takiego usprawiedliwiała.

A jak na złość to już 3 gra, którą chciałem kupić za ten bon. Pierwsze 2 zdążyły już się skończyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.12.2007 o 17:21, Avatar0 napisał:

I jeszcze jedna rzecz (dowiedziałem się tego dzwoniąc do BOK). Nawet jeśli bon bym otrzymał
to muszę go wykorzystać z konta użytkownika który kupił EK !!! Niedorzeczność !!!


Jeśli to prawda to już bezczelność. Czy ta firma może zrobić coś raz w porządku? Jeśli takie rzeczy jak wysłanie bonu na adres z konta są prawdą to pewnie będą jeszcze bardziej stratni bo ja dwóch nie otrzymam. A mam dwie EK i będę się tego domagał choćby mieli wysłać jeszcze raz i być stratnym jeszcze 100zł.

To już mnie do nerwicy doprowadza czy ludzie tam pracujący w CDP myślą trochę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2007 o 10:17, Kafar napisał:

Jeśli to prawda to już bezczelność. Czy ta firma może zrobić coś raz w porządku? Jeśli takie
rzeczy jak wysłanie bonu na adres z konta są prawdą to pewnie będą jeszcze bardziej stratni
bo ja dwóch nie otrzymam. A mam dwie EK i będę się tego domagał choćby mieli wysłać jeszcze
raz i być stratnym jeszcze 100zł.

To już mnie do nerwicy doprowadza czy ludzie tam pracujący w CDP myślą trochę?

Pani z informacji nie ma racji ;).
Ja złożyłem zamówienie z bonem, na koncie, które powstało, tuż przed złożeniem zamówienia i paczke właśnie dzisiaj dostałem (Oragne Box), tak więc można używać bonu na każdym koncie.
I nie denerwuj się tak bo ci cukier skoczy :P.
pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale ja to też odnoszę do tego jakoby koperty były wysyłane pod adres właściciela konta a nie tam gdzie paczka została skierowana. Bardziej to mnie denerwuje niż to na jakim koncie działa.

A mój cukier to nie Twoja sprawa i raczej się o niego nie martw.. mam zestaw ratunkowy pod ręką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2007 o 12:37, RobeN napisał:

Może chodzi o to, żeby całą sprawę rozliczyć w tym roku?

być może, ale w pracy dostaję np. bony na święta, to są one ważne przez pół roku. ale to pewnie nie to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No raczej troszkę inne niż Sodexho Pass, Ticket Restaurant (Accor/Lunch) i inne tego typu.
Swoją drogą sam jeszcze nie dostałem - ale to może i dobrze, bo nie wiem jeszcze co zamówić.

Dobrze, że sprawa w końcu zbliża się do mety.
Choć jak widać nie wszystkie EK zostały rozesłane. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2007 o 12:47, RobeN napisał:

Dowiadywałeś się w DOK? Może Panie znają już jakieś szczegóły dot. Twojej przesyłki?


Jak zwykle nie wiadomo kiedy ma przyjść ostatnia partia , wczoraj wysłałem meila do DOKu , ale odpowiedzi nie ma :)

Trzeba czekać niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2007 o 12:49, Vermintide napisał:

Trzeba czekać niestety


W takim razie życzę wytrwałości.
A może warto zapomnieć o tym na jakiś czas?
Ja stosuję taką właśnie metodę.

Ten czas produkcji przypomina mi trochę manufakturę :) - to tak na poprawę nastroju :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować