Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tydzień z grą Need for Speed Pro Street już wkrótce!

37 postów w tym temacie

Lucas the Great

Z którąkolwiek z odsłon serii Need for Speed zderzył się w swoim życiu chyba każdy gracz. Teraz nadszedł moment zapowiadany jako rewitalizacja cyklu: ukazanie się części zatytułowanej ProStreet. Dlatego już od najbliższego poniedziałku na gram.pl startuje Tydzień z grą Need for Speed Pro Street!

Przeczytaj cały tekst "Tydzień z grą Need for Speed ProStreet już wkrótce!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już nie mogę się doczekać. PS to może być w końcu przełom. I może to być także pierwszy NFS, który zagości na mojej półce...

Pozdrawiam i czekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poczytam, z chęcią poczytam. Z NFS najbardziej w pamięci utkwił mi NFS Underground, zresztą to pierwszy NFS w jakiego grałem (poza demkiem Hot Pusrsuit 2 :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Giera podobno bez jaj (lub duszy, jak kto woli) - przynajmniej według gamespot.com - z resztą polecam serwis. Bardzo dobre video-recenzje. Oceniona na 7/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...ale z serią NFS jest jak z Wirusem Alfa - jak raz złapie, to mimo narzekań, ciężko o całkowite wyleczenie... :-)
Inna sprawa, że genialnego Porsche, to już chyba nigdy nie przebiją...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Genialnego porsche i przyjemnego undergrounda 2 nie przebije za żadne skarby. Ja chcę underground 3 z grafiką z most wanted (byle nie cukierkowego carbona). NFSU2 to jedyna gra z tej serii, w którą gram cały czas i nie nudzi mi się. Most wanted przeszedłem (przejechałem?) raz a carbona wywaliłem z dysku po pół godziny grania. Mam złe przeczucia co do najnowszego nfs. Obawiam się, że seria znalazła się na równi pochyłej i pro street będzie denny :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2007 o 21:21, Azreix napisał:

Mnie jakoś NFS''y nie przekonują, ale ta nowa część już jakby inaczej...



mnie też nie, nawet ta nowa część i raczej żadnego z artykułów nie przeczytam, sam nie wiem czemu nie lubie NFS''ow; dla mnie jakies takie dziwne a do tego nie jestem jakims zapalonym fanem gier samochodowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2007 o 22:00, czarnykurczak napisał:

carbona
wywaliłem z dysku po pół godziny grania.

Zawsze podziwiam taką rozrzutność. Gry EA do tanich nie należą, strasznie drastyczna decyzja: wydać sporo kasy i usunąć z dysku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

po 10 minutach gry w Pełną Wersje stwierdziłem że jak tego nie wykasuje w ciągu 30 sekund to będzie ze mną źle...Gra jest słaba po prostu żenada -.- Jeszcze w dodatku Wymagania z Kosmosu (Carbon mi chodził na max bez zmułki jeszcze na kierownicy grałem a ProStreet na minimalnych jest u mnie Grywalny -.- Optymalizacja Kodu ?Hmm co to może być ? oh już mi sie pisać odechciało nawet
Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh, gdzie się podział stary nfs ? :( Brakuje mi starych dobrych pościgów policyjnych ( NFS 1 - 4 ), zapór z radiowozów ( a zwlascza zapór betonowych z NFS4 ), długich, kilku częściowych tras ( NFS 1 ), zwariowanych tras ( NFS 1-4 [zwlaszcza NFS 4 ]), niedzielnych kierowców z NFS 1-4, kabin samochodów ( NFS 1-5 ), fizyki jazdy ( NFS 5 ), kupowania czesci/samochodów oraz ich upgrade ( NFS 5 ), muzyki ( NFS 1,2 ), zniszczeń ( NFS 4 ), rozjeżdżania pieszych ( oups, nie ta gra ), masy samochodów/tras do ściągnięcia z internetu ( NFS 3,4 ).

Imo wszystkie te nowe NFS''y od undergrounda 1 poczynając a na carbonie kończąc całkowicie zrujnowały ten tytuł :( ( z wyjątkiem MW w którego mi sie nawet fajnie grało )

Co do ProStreet to imo jest to już całkiem inna gra.Twórcy odchodząc od nielegalnych wyścigów powinni też zmienić nazwę gry ( to tak jakby z Worms''ów zrobic grę edukacyjną o hodowaniu robaków :> ) Jeszcze trochę i z nfs''a zrobi sie TOCA, a tego typu gier mam juz dość :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować