Zaloguj się, aby obserwować  
Elthanin

Darmowe gry MMORPG czyli Tibia vs Gulid Wars

138 postów w tym temacie

Mój kumpel w to gra i ja się go pytam po co ??? To on mi odpowiada żeby sprzedać konto na Allegro... Albo drugi kupuje Prenium Account za 90zł.... Toż to w GW wszystko jest odblokowane za cenę samej gry, a nie że trzeba dokupywać super kont za 100zł ... GW RUlEZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Tibia to nie posiada część RPG. Dla mnie to zwykła zręcznościówka. Gra się tylko dla cyferek (lvl,mlvl,skile). Lepszy jest ten co poświęca na grę więcej czasu - to jest najgłupsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2006 o 11:26, L33T napisał:

> hehehe widze, ze nie graliscie w Project Entropia :), ta gra nie dosc, ze jest darmowa,
to
> jeszcze mozna na niej zarobic. Kazde 10 PEDow (Project Entropia Dolars) to 1 USD ! :)
A gra
> jest do sciagniecia za darmo i nie trzeba zadnego abonamentu placic. Posiada wewnetrzna
aukcje(cos
> jak Allegro) i nie ma w niej questow jako takich. To nie gra, to wirtualny swiat :)
taa i przy okazji jest znana jako gra w której jest najwięcej hacków i to nie do kont gry ale
prawdziwych bankowych


Nie teraz, kiedy mozna zabezpieczyc sie specjalna karta. A malo kto wyplaca pieniadze oficjalnie, bo Mindark pobiera prowizje. Lepiej sprzedawac PEDy innym graczom, srednia stawka to 25/30 pln za 100 PEDow, wiec chyba warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2006 o 15:33, Astmatyk napisał:

> > hehehe widze, ze nie graliscie w Project Entropia :), ta gra nie dosc, ze jest darmowa,

> to
> > jeszcze mozna na niej zarobic. Kazde 10 PEDow (Project Entropia Dolars) to 1 USD
! :)
> A gra
> > jest do sciagniecia za darmo i nie trzeba zadnego abonamentu placic. Posiada wewnetrzna

> aukcje(cos
> > jak Allegro) i nie ma w niej questow jako takich. To nie gra, to wirtualny swiat
:)
> taa i przy okazji jest znana jako gra w której jest najwięcej hacków i to nie do kont
gry ale
> prawdziwych bankowych

Nie teraz, kiedy mozna zabezpieczyc sie specjalna karta. A malo kto wyplaca pieniadze oficjalnie,
bo Mindark pobiera prowizje. Lepiej sprzedawac PEDy innym graczom, srednia stawka to 25/30
pln za 100 PEDow, wiec chyba warto?

Dunno ale dla chcącego nic trudnego, lepiej nie mieszac konta wirtualnego z własnym bankowym ale rób jak chcesz. Giera swoją drogą spoko ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2006 o 12:52, Latniak napisał:

> Ech... Jaki wy w Tibi widzicie klimat? A itemy? Takie jak w innej grze. Skoro Tibi brakuje

> fabuły, i wogule wszystkiego to ta gra jest chyba tylko dla maniaków. Ale z tą fabułą
macie
> racje. Ta gra to zero

A czy ja napisałem że ja tam widze klimat ?? Napisałem że to może być coś co wciąga innych.
Ja Tibii nie ruszałem od listopada dwa lata temu :)

No nie dziwię Ci się :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdy gra w to co mu się wydaje lepsze i w to co mu odpowiada. Ja grałbym w GW gdybym wysłupał nań kasę. A tak gram w Tbie i jestem bardzo zadowolony, choć PACCa nnie mam... Gra się wspaniale, a tym, którzy widzą w Tibii jedynie fatalną grafikę, serdexcznie współczuje, bo ja gry nie oceniam na podstawie grafiki. Szkda że Gothic nie jest MMORPGiem... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2006 o 11:22, szerszeń45 napisał:

Szkda że Gothic nie jest MMORPGiem... :)

Ale podobno ma być MMORPG Gothic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2006 o 13:33, Don Lizak napisał:

Moim zdaniem Tibia to nie posiada część RPG. Dla mnie to zwykła zręcznościówka. Gra się tylko
dla cyferek (lvl,mlvl,skile). Lepszy jest ten co poświęca na grę więcej czasu - to jest najgłupsze.


a w GW nie gra sie dla cyferek? i w GW najwyzszy lvl to 20... n/c w tibi przynajmniej mozna byc kims lepszym niz inni poniewaz koles z najwyzszym lvl ma lvl 290 i ciągle expi a w GW co..? zrobisz 20 lvl i..? pograsz jeszcze tydzien i ci sie znudzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2006 o 15:30, Luke Shadow napisał:

LOL, porownywac te gry to tak jakby porownywac Maluch Racer i Need for Speed Carbon. Oczywiscie,
ze GW wygrywa niezaprzeczalnie pod kazdym wzgledem.


Zwlaszcza w tym, ze GW to nie MMORPG :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2006 o 15:43, WWJ napisał:

a w GW nie gra sie dla cyferek? i w GW najwyzszy lvl to 20... n/c w tibi przynajmniej mozna
byc kims lepszym niz inni poniewaz koles z najwyzszym lvl ma lvl 290 i ciągle expi a w GW co..?
zrobisz 20 lvl i..? pograsz jeszcze tydzien i ci sie znudzi..

GW jest grą, gdzie od 20 levelu cała zabawa dopiero się zaczyna, misiaczku. ^___^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zwykle RPG tudzien COOP-RPG. MMORPG musi miec wiecej jak te 20 osob online ;] GW systemem gry bardziej ma do diablo niz np Ultimy czy Wowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MMORPG - Multiplayer Massive Role Playing Game.

GW jest Multiplayer, jest Massive, jest Role Playing Game. Dla mnie to normalny mmorpg.Hardcore''owcy wprowadzili reszte podzialow :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2006 o 16:36, Lailonn napisał:

Zwykle RPG tudzien COOP-RPG. MMORPG musi miec wiecej jak te 20 osob online ;]


No proszę. Mamy nową definicję gier MMORPG :D (Wejdź do miasta to będziesz miał nawet 21! wojowniczych księżniczek )

IMO - Guild Wars jest mmorpg''iem. Świat żyje, gospodarka jest cały czas otwarta, ludzie mogą ze sobą rozmawiać gdzie chcą i kiedy chcą...

Zgadzam się z Lukiem - chociaż co do Massive... No cóż - to racze pozostanie nierozwiązana zagadka ^_^.

Zauważyłem, że dla wielu ludzi gra online''owa opierana na instance''ach (Dungeons & Dragons, Guild Wars) przestaje być mmorpgi''em. Staje się zwykłą rzeźnią i głupią multiplayerówką. Ale czy taki World of Warcraft nie posiada Instances...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować