Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rozmowy...

46 postów w tym temacie

heh, no i miło się czytało, aż zacytuję: "Po co komu Need for Speed, nie lepiej się w realu pościgać? Po co komu Pro Evolution Soccer, nie lepiej w prawdziwą piłkę pograć? Po co komu GTA, nie lepiej wziąć gnata i samemu pół miasta wystrzelać? ;)" bo już niedługo i pojawi się zgraja ludzi na ulicy cytująca Twoje słowa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajną siostrę masz, Zaitsev :) Zgadam się co do meczu, każdy trzeźwo myślący człowiek wie że gdyby nie Ebi i Boruc to nasza reprezentacja nie błyszczałaby, co najwyżej próbowałaby pokonać drużyny pokroju Buruburustan Kawanawardze.
Linux vs. Winda? Dobre porównanie, ale czy Mac jest "debil-friendly" to nie wiem gdyż jako jedyny system który nie widziałem. Tyle słyszałem o tym 4chanie a nie miałem okazji sprawdzić co to. To coś pokroju puls.pl (ironia mode off)?
Online w Xboksie - jeden z kilku powodów dla którego nie mam tej konsoli. Możenie tyle skąpiradło ze mnie co słucham głosu rozsądku.
Guitar Hero - nie wiem czemu gitarzyści się tego czepiają ale to tak samo jakby porównywać np.Modern Warfare do współczesnej walki. Jedno jest zabawą, drugie boleśnie prawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak... Domosław se gada z Zaitsevem, a o konkursie to nic nie napisze... a do końca tygodnia miało być (ale bliżej początku niż końca) :D:D
A rozmowy fajne, przy czym uszę się całkowicie zidentyfikować z Zaitsevem odnośnie piłki nożnej. Nie interesuję się nią zupełnie, na telewizor wczoraj podczas meczu ani razu nie spojrzałem, a wynik znałem tylko dlatego, że ludzie na ircu go wywrzaskiwali :D:D
Co innego siatka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ni śmieszne, ni smutne.
Zero dialogu rzeczowego. Raz jeden szpanuje biernością, raz drugi. Obojętność jest taka trendi obecne, że wkradła się nawet w rozmówki :/

PS: Widział ktoś Chamba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do piłki zgodzę się z Zaitsevem. To że jestem Polakiem nie znaczy wcale, że mam oglądać mecze naszej reprezentacji. W ogóle się tym nie interesuje. Cieszę się tylko kiedy wygrywają, ale nie należę do grupy która mówi, że takie mecze "ogląda się".

Co się zaś tyczy marności Windowsów. W tej chwili mam XPeka zainstalowanego już ponad rok i jakoś chodzi. Właśnie, jakoś. Kiedy widzę u znajomych system na makach i jak to wszystko ładnie i sprawnie działa po uruchomieniu systemu, sam chciałbym Winde zmienić na coś innego. Bo chociaż jestem w tej chwili z mojego XP zadowolony, to czasem denerwuje mnie ile jeszcze muszę czekać aż się program uruchomi, albo kiedy w końcu ten windows po uruchomieniu przestanie mi na dysku rzeźbić. Ale XP to jeszcze nic, porównując Viste i Leoparda (jakoś tak się nazywa) różnica w szybkości działania jest jednak duża.
Poza tym jakoś ta opinia o marności windowsa z czegoś się przecież wzięła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech żal.pl tyle powiem. Wasze rozmowy są takie nudne :/ że aż sam się siebie zapytam. I czemu "się to czyta". Bo co? Bo to "fajne"? Chyba raczysz sobie kpić. :)
Tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Linuxy nie są przecież szybsze, nawet często są wolniejsze ;)
Ostatnio testowałem (suse, ubuntu, gos, aurox) i... wróciłem do windowsa xp.
Cała awaryjność systemu wzieła się jeszcze z czasów 95... XP jest cholernie stabilny.
Co więcej, linuxy ze zbliżonym okienkowym rozbudowywaniem co do Windowsa jest równie stabilny co on.
Skala 1:1, zresztą, polecam wszystkim openSuse czy wesołą Mandrive. Lekkie zabawy z systemem i miałem poważne problemy ze stabilnością.
Świadomy* użytkownik jest `bezpieczny` na Windowsie, w sensie, nic mu się nie pojawi bez jego woli w systemie.
Od ponad dwóch lat nie miałem nawet spyware na winXP a testuje regularnie. Pewnie, linux jest bezpieczniejszy, nic nie ma praw w systemie i ogólnie jest fajnie, tylko czy szary użytkownik tego potrzebuje - za cene gier? Nie.

*używający foxa/opere, firewall, bez odpalania każdego execa wyskakującego z znikąd.

PS: Zajmij się konserwacją systemu, mój XP wstaje w 20s, dyskiem miel przez ok 2-4s po starcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aż dziwie się że dialog przetrzymał mnie do samego końca. Niektórzy nie zrozumieli widzę ostatniego zdania Zaitseva... Ale nie szkodzi, jeżeli następna rozmowa będzie na równie dobrym poziomie z chęcią poczytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2007 o 23:40, Selv napisał:

Co więcej, linuxy ze zbliżonym okienkowym rozbudowywaniem co do Windowsa jest równie stabilny
co on.


Ale czy szybszy? Porównując Vistę z jej Aero i openSUSE 10.2 z berylem to ten drugi był jednak szybszy. Chociaż akurat SUSE należy chyba do tych dłużej uruchamiających się dystrybucji.
Natomiast popatchowany XP rzeczywiście jest stabilny, na to nie narzekam, choć przed SP1 to bywało u mnie różnie.
Zgadzam się też, że Linuxy nie są jeszcze na tyle przyjemne, aby zwykły użytkownik sobie z nimi poradził, chociaż bez grzebania w systemie zepsuć się raczej nic nie może.

>za cene gier? Nie.

Akurat brak gier na inne systemy to nie wina tych systemów i monopolu MS, chociaż i na nie może zapewne znaleźć fajne gry. Może kiedyś będzie więcej.

Dnia 18.11.2007 o 23:40, Selv napisał:

PS: Zajmij się konserwacją systemu, mój XP wstaje w 20s, dyskiem miel przez ok 2-4s po starcie


Wiesz, nie chce mi się. Już łatwiej by mi było chyba zrobić format i programy instalować w razie potrzeby ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Linux jest szybszy na słabszych konfiguracjach - tutaj się zgodzę, tylko, że rozmawiamy już o naprawdę słabostkach z 128 ram na pokładzie ;)
Osobiście to nowsze linuchy w trybie graficznym chodzą tak samo jak vista (zakładając posiadanie 1gb ram).
Powiedz, czy szary użytkownik naprawdę wnika/ ma w ogóle po co wnikać czy gry są (docelowo) tylko pod winde bo MS zły, czy bo może ktoś miał zły dzień a może dostał w łapę zbyt mało? Jest jak jest i wnikać w to nie ma po co - nic się samemu nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2007 o 01:16, SwenG napisał:

Ok, widzę, że jeszcze nikt się o to wprost nie spytał. Gdzie jest ten link do tego komiksu
? :D

Nie damy - Ubisoft wysyła pozwy za publikowanie linków do niego :)
Co jest w tym najlepsze? Nie żartuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozkręcacie się z rozmowy na rozmowę... Ta jak dla mnie była najlepsza od reaktywacji... Szczególnie tekst o siostrze i GTA. Ludzie nie bierzcie tego do serca...

Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiamy siostrę Zaitseva!

A tak na poważnie: ja wczoaj meczu nie oglądałem. Owszem, krzyczałem głośne "GOOL!!" gdy Smolarek strzelał te gole. Przed ekranem monitora, na którym widniał Starcraft :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować