Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tydzień z grą Need for Speed: ProStreet - dzień drugi

17 postów w tym temacie

Hakken

Wczoraj rozpoczęliśmy opowiadanie wam o historii NFS. Jako, ze jest to jedna z najdłuższych serii gier nie wystarczyło tylko jednego artykułu by je wszystkie pokazać. Dlatego właśnie dziś kontynuujemy ten temat i tak jak wczoraj prezentujemy Wam filmy byście na własne oczy mogli zobaczyć jak ten tytuł się zmieniał.

Przeczytaj cały tekst "Tydzień z grą Need for Speed: ProStreet - dzień drugi" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obie lekce historii N4S bardzo fajne. Dla mnie najlepszym jest Underground.Zgadzam sie w kwestii Carbona i MW. chociaż ja obie części potraktowałbym dużo ostrzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No no na razie zapowiada się bardzo fajnie, mam nadzieję, że w tą grę będzie można grać długie lata :) Ale to tylko moje nadzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I kolejny tekst za mną :) Trochę dużo zebrało się tych NFS''ów. Podobno NFS''y wydane w roku nieparzystym są na swój sposób innowacyjne, ciekawe jak będzie tym razem... i za rok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, chyba zacznę przechodzić wszystkie NFS jakie mam. Od najstarszego do najnowszego :D

Tekścik bardzo fajny, no i przydało się trochę historii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda świetnie. Nareszcie nowe podejście do N4S, bo ciągłe uganianie się po mieście z policja jest denerwujące i nuudne.
Samochody świetnie wyglądają, jak narazie najlepiej z całej serii. Brakuje jednak sensownego widoku zza kierownicy lub przynajmniej jak dotychczas ze środka maski. Występują problemy z ati2900, np. (bez wgrania patcha od amd) nie widać samochodów po przekroczeniu ok. 35 km/h tylko ich cienie i światła.
Wyścigi są dość proste, przyjemne, tylko dość krótkie, brakuje możliwości wykorzystania pełnych możliwości samochodów, za to prowadzenie wymaga bardziej technicznego podejścia. Dziwi mnie trochę tytuł gierki, bo Prostreet nie uświadczymy ulic, ani mista, tylko zamknięte tory (podobnie jak w Toca).
Mnóstwo ludzi na różnych forach negatywnie reaguje na tę część N4S, ja uważam, że przesadzają, chyba za bardzo chcieli następny Underground, ale wszelka weryfikacja zacznie się jak zasiądę osobiście za gierką, a na razie pozostaje tylko zachwycanie się filmikami z gameplaya.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy zetknięcie z serią miałem wtedy gdy zagrałem w NFS Porshe jakieś hmmm...6-7 temu xD
Już wtedy spodobała mi się ta gra, potem następną częścią w jaką zagrałem był Underground i wtedy była to najlepsza samochodówka w jaką grałem, genialna gra wtedy to była dla mnie która baardzo mnie wciągneła. Później NFS: Most Wanted który był ostatnią grą z serii w jaką grałem i znowu super, istotna zmiana w porównaniu z Underground to to że jest dzień nareszcie, jakaś fabułą ale może być i moim zdaniem był to otatni dobry NFS bo później w Carbon nie grałem bo był to dla mnie troche taki "odgrzewany kotlet" i nie spodobał mi się :)
Zastanawiam się narazie nad kupnem Pro Street, może kupie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Generalnie zgadzam się z ocenami choć np hp2 albo carbona pojechałbym znacznie ostrzej. Pierwszego za zręcznościowy model jazdy a carbona za całokształt. To chyba najnędzniejsza część nfs. Grafika jak w kreskówce, samochody zachowują się dziwacznie, przeciwnicy są głupi jak diabli ale oszukują (cudowne corvette''y to szczyt wszystkiego!!! :/), tory głupie, autosculpt jest tak makabrycznie ograniczony, że po chwili odechciewa się zabawy. Gra wygląda jakby była wczesną betą a nie wersją, którą można sprzedawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pagani Zonda F? Ciekawe gdzie. Nie pomyliło się wam z TDU? Przeszedłem to kilka razy i na tą furę nie trafiłem. Na koenigsega trafiłem, ale tylko w serii prób o ile się nie mylę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kupię nowego NFS na PS3 myślę, że będzie fajny....A pamiętam jak całymi dniami grałem w Underground to była moja pierwsza gra na PC ah...Te wyścigi z kolegami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować