Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

The Settlers: Narodziny Imperium - okiem Masterminda

56 postów w tym temacie

Dnia 22.11.2007 o 19:33, Kamil.i.Maciek napisał:

Nom zgadzam się :) A jak ktoś ma ochotę pograć w coś trochę innego to Narodziny Imperium są
świetne, bo prawdę pisząc ile można grać w tego samego klona? :D


Gra jest fajna ( przynajmniej takie jest demko ), ale mogliby jej z powodzeniem dać inny tytuł i mało kto by się zorientował że jest to konktunuacja settlersów. Jak słusznie zauważyłeś, to jest "coś innego"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A moim zdaniem bardzo fajnie, że seria Settlers jest dalej kontynuowana nawet w trochę innej postaci, właśnie dzięki tej inności możemy doznać coś nowego i zaskakującego, przeżyć zupełnie nową przygodę.

Myślę, że na pewno warto pograć sobie w nowe Settlersy, tym bardziej, że są w nich wspaniali bohaterowie o bardzo oryginalnych charakterach dzięki którym nawet załatwienie takich spaw jak handel z sąsiadem, odkrywanie starych ruin budynku i odnajdowywanie w nich skarbu jest bardzo ciekawym zajęciem, ponieważ właśnie Ci bohaterowie urozmaicają nam te zadania swoim towarzystwem, osobowością, poczuciem humoru oraz zamiłowaniem do śpiewu.

Przeszedłem całą kampanie Narodzin Imperium i dobrze sobie radzę we wszystkich częściach Settlers no to miałem trochę ciężkiej jazdy i ekstremalnych akcji - nie jest ta gra taka łatwa, zresztą jak każda część Settlersów, zawsze są chwile, że jest nam trudno wybrnąć z niektórych sytuacji - I to jest właśnie takie fajne i ekscytujące :)

PS: Warunki pogodowe w Narodzinach Imperium są niesamowite - zobaczcie jak na screenach fajnie zamarza jezioro :] A ta klimatyczna muzyka - rozkosz dla ucha ^^

Pozdrawiam,
SUPER_SMOKI138 :)

20071122230203

20071122230340

20071122230526

20071122230857

20071122231045

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2007 o 23:11, Kamil.i.Maciek napisał:

A moim zdaniem bardzo fajnie, że seria Settlers jest dalej kontynuowana nawet w trochę innej
postaci

Ehhh, ja jestem chyba staromodny i wolałbym dostać odgrzanego kotleta z ładniejszą grafiką, nowymi misjami i nacjami. Ale trzeba przyznać, że w Narodziny Imperium fajnie się gra. Chyba nawet zrobię sobie prezent na gwiazdkę :))

Dnia 22.11.2007 o 23:11, Kamil.i.Maciek napisał:

Warunki pogodowe w Narodzinach Imperium są niesamowite

Właśnie grając w demko zobaczyłem jak pada śnieg i pokrywa caly świat. Fajna sprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra nie powinna nazywać się The Settlers, do części 2, 3, i 4 dużo jej brakuje. Gra straciła swój klimat. Na szczęście wypuścili The Settlers 2 10 rocznica co ich troszkę ratuje, a według mnie wszystkie części i ich dodatki po części 4 to porażka. Dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra nie była tak piękna od czasu pierwszej części!...Choć już w piątce seria zaczynała się odradzać to jednak teraz najnowsza część najbardziej oddaje klimat jedynki, a wszystkie te słowa krytyki mówiące, że to już nie to samo pochodzą chyba od graczy, którzy nie mieli szcześcia grać w pierwszą cześć gry i nie wiedzą jak ona na początku wyglądała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę wsiąść pod uwagę że recenzja jest zrobiona przez cdprojekt a wydawcą jest cenega :) Poza tym nie grałem jeszcze w settlersów 6 ale zapowiadają się świetnie, może ktoś podać datę premiery, 22 czy 30?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytał różne opinie na temat tej części Osadników, jedne pochlebne inne nie. Mnie ciekawi dlaczego Ubisoft prawa do dystrybucji tej części dała firmie Cenega, a nie CDP, przecież to CDP było dystrybutorem wszystkich poprzednich części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2007 o 11:58, Azuredragon napisał:

Czytał różne opinie na temat tej części Osadników, jedne pochlebne inne nie. Mnie ciekawi dlaczego
Ubisoft prawa do dystrybucji tej części dała firmie Cenega, a nie CDP, przecież to CDP było
dystrybutorem wszystkich poprzednich części.


Pewnie Ubi straciło cierpliwość do CDP, za kolejne pie.....nie kolejnych gier, wraz z kolejnymi przesunięciami terminów wydania ich gier. I bardzo dobrze. Niech CDP straci kolejne gry to może się opamięta. A jak nie. To papa CDP... :) Z kolejnych dupereli to Wiedźmina nie przetrwają....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Krzysiu... jeżeli narzekasz na CDP to ok... ale jeżeli przy okazji wychwalasz Cenegę, to znaczy że niewiele wiesz o tych firmach, o ich polityce i ogólnie o życiu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy to CDP, czy Cenega, i tak zdarzają się żenujące lokalizacje i wpadki.

Nowym Settlersom jest bliżej to wspominanych juz tu Knights and Merchants niż do Settlers 1 czy 2. Mamy tu prawie identyczny z K&M system prowadzenia walk (z tym, że tu jest mniej jednostek i walk te są gorsze).
Uproszczeniom jestem przeciwny. Po prostu. W K&M by wyprodukować żołnierza trzeba było mieć dla niego zbroję i broń. Trzeba było zrobić całą infrastrukturę by cel ten osiągnąć, a w SVI: cztery budynki i po sprawie - możemy spamować wojskiem tak długo jak mamy żelazo. To, że walka jest strasznie chaotyczna to już zupełnie inna sprawa - jest po prostu nieudana.

Po przygodzie z demem stwierdzam, że wolę zagrać w K&M niz w najnowszych settlersów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2007 o 11:04, d3l8 napisał:

Proszę wsiąść pod uwagę że recenzja jest zrobiona przez cdprojekt a wydawcą jest cenega :)

Autorem nie jest "cdprojekt" a "Mastermind". Mastermind zaś nie jest pracownikiem ani CDP ani Cenegi. Do tego nie wiem, co Twoje "wzięcie pod uwagę" miałoby oznaczać? Teorię spiskową? Zły punkt zaczepienia, bo recenzja jest pozytywna. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2007 o 11:04, d3l8 napisał:

Proszę wsiąść pod uwagę że recenzja jest zrobiona przez cdprojekt a wydawcą jest cenega :)
Poza tym nie grałem jeszcze w settlersów 6 ale zapowiadają się świetnie, może ktoś podać datę
premiery, 22 czy 30?


Premiera odbędzie się 30 grudnia :) A pod spodem zamieszczam najbardziej aktualne pudełka tej gry z podsumowaniem recenzji gry-online.

20071124163353

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2007 o 16:50, Kamil.i.Maciek napisał:

Premiera odbędzie się 30 grudnia :) A pod spodem zamieszczam najbardziej aktualne pudełka tej
gry z podsumowaniem recenzji gry-online.

O masz, ale sobie laurkę wyekstrahowali na pudło... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2007 o 11:04, d3l8 napisał:

Proszę wsiąść pod uwagę że recenzja jest zrobiona przez cdprojekt a wydawcą jest cenega :)
Poza tym nie grałem jeszcze w settlersów 6 ale zapowiadają się świetnie, może ktoś podać datę
premiery, 22 czy 30?


Przepraszam, pomyliłem się, premiera oczywiście ma być 30 listopada, przed świętami, a nie dopiero w grudniu ;) sorry za poprzedni błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2007 o 16:55, Lucas the Great napisał:

O masz, ale sobie laurkę wyekstrahowali na pudło... :D


Jak Ci się podoba laurka z okładki The Settlers Narodziny Imperium, to przesyłam Ci laurkę nr2 :)

20071124173937

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować