Zaloguj się, aby obserwować  
DartiReviMaster

Ile wytrzymacie bez komputera?

362 postów w tym temacie

mialem okres w ta jesien (1.5 miesiaca) ze sfajczyla mi sie plyta glowna. Mialem tylko starego zepsutego lapka co dzialal max godzinke na dzien.

Tak absolutnie bez kompa to 2 tygodnie - wyjezdzam co rok nad morze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak: jak mam dostęp do komputera siedzę przed nim cały dzień :P, jak nie mam to trochę się nudzę ale wytrzymać mogę :P. Dodam, że kiedyś wytrzymałem ponad 2 tygodnie ale to było tylko raz xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja siedzę przed kompem przede wszystkim dlatego, że nia mam nic do roboty. Jeśli jednak znajdzie się jakieś zajęcie, to nie ciągnie mnie do komputera, a nawet o nim nie myślę. Chyba że mam super gierkę :D A bez PC wytrzymałem raz prawie miesiąc, gdy byłem w Niemczech pomagać cioci w remoncie nowego domu. Komputer mieli w starym, a tam przez ten czas byłem ze dwa razy, a do tego nawet go nie włączyłem. W sumie nie tęskniłem za nim, bo miałem co robić. Jedynie gdy się nudziłem myślałem sobie: "ciekawe co na tym forum się dzieje" :P lub oczywiście bym w coś pograł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam bez problemu wytrzymam bez kompa nawet długo ale jeżeli jestem gdzieś na wyjeździe albo jak się nie nudzę oglądając modę na sukces:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

napewno nie trzęse sie jak nie mam dostępu do komputera ale raz dziennie jakos tak zawsze siadam, głównie przez internet - fora(człowiek się zastanawia czy ktos nie napisał odpowiedzi) i muzykę, czasem jutjub

generalnie mam swoje inne pasje i mógłbym nawet już nigdy nie siadać do komputera jeśli tylko miałbym odpowiedni powód...

bo życie jest piękne - trzeba tylko być zdecydowanym aby to odkryć

a poza tym trzeba pamiętać ze life is brutal :D paradoks. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bez kompa to jeszcze jakoś da rade... (mam w zanadrzu PS2 :D) ale bez neta to ledwo kilka godzin wytrzymuję, szczególnie, jak się coś w TP popsuje i mi odłączają - normalnie szału dostaje, nawet jak go w danej chwilii nie potrzebuje ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś pisze, że miał zepsutego kompa i się cieszy, że wytrzymał, to nie wiem co powiedzieć... ja jakbym miał zepsutego kompa to też bym wytrzymał. Ale jak jest komp działający, to nie wytrzymam ani dnia... no, jak jest szkoła to zawsze coś do przeczytania, coś tam uczę się i jakoś żyję. Ale w wolne dni po prostu nie da rady... Zawsze muszę zasiąść do kompa, żeby pograć, czy poserfować po necie... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak dzisiaj przesiedzialem 9 godzin przed kompeł włącznie do teraz i sobie myślałem jakby mi przyszło teraz odejść od kompa to może bym godzine wytrzymał :P ale jutro będzie cięzko bo szkoła oj ciężkie będzie rozstanie :( :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2008 o 20:03, Dekerinho6 napisał:

Tak dzisiaj przesiedzialem 9 godzin przed kompeł włącznie do teraz i sobie myślałem jakby
mi przyszło teraz odejść od kompa to może bym godzine wytrzymał :P ale jutro będzie cięzko
bo szkoła oj ciężkie będzie rozstanie :( :P


A mi niedawno minęła 10 godzina przy kompie... :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2008 o 20:07, Hageusz napisał:

> Tak dzisiaj przesiedzialem 9 godzin przed kompeł włącznie do teraz i sobie myślałem
jakby
> mi przyszło teraz odejść od kompa to może bym godzine wytrzymał :P ale jutro będzie
cięzko
> bo szkoła oj ciężkie będzie rozstanie :( :P

A mi niedawno minęła 10 godzina przy kompie... :-D

no to ja będe miał 10 godzin za jakieś 25 minut ale wiem jedno będzie ciężko odejśc od kompa :(...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam spokojnie miesiąc albo i dwa bez kompa wytrzymuje. Chociaż jak sie przyssam to czasem nawet i 12h na dobe potrafie posiedziec, a przynajmniej kiedys tak bylo jak jeszcze w HoMM III grałem. Teraz paradoksalnie jak sie nudzę to sobie ide do kompa, po czym stwierdzam, ze poszedl bym na dwor. Ale przy takiej pogodzie to sobie moge chciec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować