Zaloguj się, aby obserwować  
DartiReviMaster

Ile wytrzymacie bez komputera?

362 postów w tym temacie

Wytrzymałem około 9 miesięcy, sam nie wiem jak to zrobiłem :D A tak to wytrzymam spokojnie miesiąc, potem to już łapki swędzą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą włączyłem kompa, ponieważ w niedzielę wieczorem sformatowałem wszystkie dyski... Co jakiś czas będę robił sobie niewielką przerwę od kompa :P. Planowałem dłużej, ale ze względu na brak zajęcia poinstalowałem wszystko od nowa... Wytrzymałem 2 dni :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak jestem akurat w trakcie przechodenia jakiejś (dobrej!) gry, to ciężko i 2 dni wytrzymać bez kompa... Jak nie ma nic do roboty, to komp może dość długo stać nie włączany. Jeśli chodzi o neta, cóż... jak widać wytrzymuję, bo w domu netu nie mam, dostęp do niego mam najwyżej raz na tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio co miesiąc miałem problem ze starym komputerem, cały czas się psuł. I musiałem tak czekać dwa tygodnie, co dwa tygodnie. W dzień na dworze, wieczorem jakiś film, książka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2008 o 10:59, Arkads napisał:

W dzień na dworze, wieczorem jakiś film, książka.


No tak, zapomniałem o tym... Dajcie mi jakąś dobrą książkę (Sapkowski rulez:)), a komputer (nie ważne w co akurat gram) możecie sobie wziąść. Oczywiście, na czas przeczytania książki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak byłem młody-nie wiedziałem dobrze co to jest ten komputer.Jakoś bez niego żyłem-i było ok.Żyłem bez niego kilka lat i jakoś nie namawiałem rodziców by kupili komputer.Ale jakoś kupili,nawet nie wiem dlaczego.Teraz mam PC i laptopa.I teraz bez neta i gier wytrzymam max.no w zasadzie to nic.Bo jak się jeden popsuje,to jest drugi komp.A jak gdzieś jadę to biorę laptopa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak miałem remonty, albo coś się zepsuło, to spokojnie. Można odpocząć od komputera. A do tego nie miałem poczucia straconego czasu, i o wiele więcej zrobiłem niż siedząc przed komputerem. Polecam! ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przeżywam tczeci dzień bez kompa a przede mną jeszcze tydzień wieć muszę sie zająć czymś innym. Szczerze bez kompa też sie można obejść i o wiele więcej czasu masz na inne sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś to nie mogłem usiedzieć kilku minut bez kompa, jadłem przy PC, odrabiałem lekcje przy PC, oglądałem TV
siedząc przy PC. Jedyne po co odchodziłem, to do szkoły, i WC ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować