Zaloguj się, aby obserwować  
radeon2

najlepsze Czasopismo dla graczy ??

573 postów w tym temacie

Dnia 19.08.2006 o 12:27, knopfler napisał:

Ja kupuję tylko CDA. Uważam że jest najlepsze i jeszcze cena niska jak na taką "grubą" gazetę.



Nie gazete tylko CZASOPISMO...smuggler Ciebie zabije...ja w przeszlosci tesz ten blad popelnilem o smuggler wyslal na mnie Krawego Rzeznika ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja szczerze mówiąc czytam tylko CDA, z innymi miałem bardzo niewielki kontakt, ale CDA mi zupełnie wystarcza - Pełne wersje gier: zdecydowanie najlepsze pod tym względem czasopismo (największy nakład - kasa na lepsze licencje) ostatnio Frater, wcześniej też gry nie najgorsze.

Recenzje: moim zdaniem ciekawe, a niektóre genialne (te "inne" :))

AR i Na luzie: Dawka humoru po graniu :P

Cały zespół redakcyjny: tworzy świetną ekipę, wiiec jak czytam GameWalkera, to zdarza sie płakać ze śmiechu ;D

NDSN: Bardzo pomocny dział, pamiętam jak kupowałem komputer, a potem słuchałem narzekań kolegów, którzy kupili swój mniej więcej w tym samym czasie co ja, podczas gdy mój szalał ile mógł.

Oceny gier: Moim zdaniem prawie (w tym przypadku nie robi wielkiej różniecy) idealne, jeśli grałem w jakąś z recenzowanych gier w 80-90% dałbym tą samą ocenę.

Przepraszam że ciut nie po kolei. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie najlepsze pismo o grach to PSX Extreme. Co prawda jest to czasopismo poświęcone grom konsolowym, ale polecam je również graczom pecetowym. Ja sam zacząłem kupywać Extrima jeszcze na długo przed zakupem PS2. Pismo to uświadomiło mi, że na konsolach jest wiele bardzo dobrych gier i to m.in. za sprawą recenzji w owym piśmie postanowiłem zakupić konsolę. A z pism poświęconych grom komputerowym polecam oczywiście CDA. Co prawda teksty w CDA nie dorównują tym z PSX Extreme, ale i tak CD-Action to bardzo fajne pismo. które czyta się bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2006 o 22:25, des1og napisał:

Według mnie najlepsze pismo o grach to PSX Extreme. Co prawda jest to czasopismo poświęcone
grom konsolowym, ale polecam je również graczom pecetowym. Ja sam zacząłem kupywać Extrima
jeszcze na długo przed zakupem PS2. Pismo to uświadomiło mi, że na konsolach jest wiele bardzo
dobrych gier i to m.in. za sprawą recenzji w owym piśmie postanowiłem zakupić konsolę. A z
pism poświęconych grom komputerowym polecam oczywiście CDA. Co prawda teksty w CDA nie dorównują
tym z PSX Extreme, ale i tak CD-Action to bardzo fajne pismo. które czyta się bardzo dobrze.


Prawda PSXExtreme jest najlepszy jeśli chodzi o Konsole. Jedną z zeczy żeczą która zadecydowała ze czytam PSXE a nie N+ było to że {tak przynajmiej odczułem} w PSXE niejadą po PC, po N+ odcułem że troszke po PC jadą i jako "gracz universlis" dla tego wybrałęm PSXE. A i tak ekipa PSXE jest świetna doskonałe teksty piszą i dobrą publicystyke mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2006 o 22:32, Sita napisał:

Prawda PSXExtreme jest najlepszy jeśli chodzi o Konsole. Jedną z zeczy żeczą która zadecydowała
ze czytam PSXE a nie N+ było to że {tak przynajmiej odczułem} w PSXE niejadą po PC, po N+ odcułem
że troszke po PC jadą i jako "gracz universlis" dla tego wybrałęm PSXE. A i tak ekipa PSXE
jest świetna doskonałe teksty piszą i dobrą publicystyke mają.


Ja też jakoś nie mogę przekonać się do N+, ale nie dlatego, że pismo to jedzie po pecetowcach, tylko dlatego, że po prostu teksty w Neo+ są według mnie cienkie. Natomiast recenzje w PSX Extreme pisane są świetnym językiem, który przykuwa uwagę czytelnika i sprawia, że od lektury jest się naprawdę ciężko oderwać. PSX''a czyta się tak jak dobrą książkę, prawie każdy numer staram się zaliczyć w całości, od deski do deski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2006 o 22:38, des1og napisał:

> Prawda PSXExtreme jest najlepszy jeśli chodzi o Konsole. Jedną z zeczy żeczą która zadecydowała

> ze czytam PSXE a nie N+ było to że {tak przynajmiej odczułem} w PSXE niejadą po PC, po
N+ odcułem
> że troszke po PC jadą i jako "gracz universlis" dla tego wybrałęm PSXE. A i tak ekipa
PSXE
> jest świetna doskonałe teksty piszą i dobrą publicystyke mają.

Ja też jakoś nie mogę przekonać się do N+, ale nie dlatego, że pismo to jedzie po pecetowcach,
tylko dlatego, że po prostu teksty w Neo+ są według mnie cienkie. Natomiast recenzje w PSX
Extreme pisane są świetnym językiem, który przykuwa uwagę czytelnika i sprawia, że od lektury
jest się naprawdę ciężko oderwać. PSX''a czyta się tak jak dobrą książkę, prawie każdy numer
staram się zaliczyć w całości, od deski do deski.


Święte słowa bracie. Żałuje że musze jeeżdzić do jakiegoś centrum chandlowego aby kupić PSXE bo na osiedlu i w okolicach niema gazetki, jest tylko N+.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest tak samo, na moim osiedlu mogę dostać Extrima tylko w jednym kiosku (a jest ich w okolicach mojego bloku bodaj 7). Powinni coś zrobić, żeby PSX Extreme był lepiej dostępny, nakład tego pisma jest zdecydowanie za mały. Najgorzej jest z Poradnikami Extreme, te mogę kupić chyba tylko w 5 kioskach w całym mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CDA i tylko CDA!Kiedyś kupowałem dodatkowo (jako lekturę uzupełniającą:) KŚGry,Clicka! i Playa,ale z perspektywy czasu żałuję wydanych na nie pieniędzy...One w ogóle nie powinny istnieć:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście CDA!!! Super receznje, zapowiedzi, zawartość na płycie (ale dvd...;]) i wogóle wszystko!!!
Od czasu do czasu kupuję jeszcze Click...też dobre tylko mało stron...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proste porównanie:
Play-12zł
Click!-7zł
CDA-15zł
tyle że w Playu jest 5x mniej stron 2x mniejsze DVD niż w CDA
Click! jest tani- mało ciekawych rzeczy, dobrych pełnych wersji(oprócz Falloutów w jednym numerze) a DVD też skromniutkie
Podsumowanie:
-CDA jest najdroższe ALE
-ma najwięcej i najlepsze(choć to akurat sprawa subiektywna) pełne wersje
-ma najlepszą zawartość DVD bezapelacyjnie(bo jak ktoś powie że 2 tapetki i screensaver jest lepszy od fulla trailerów kącików i bonusów to go wybrecham)
-Play ma najlepsze recenzje(IMO) ale w CDA są śmieszniejsze :D
-i właśnie na koniec- CDA to nie czasopismo o grach tylko dla graczy przez co każdy redaktor jest znany czytelnikowi także z upodobań i czytelnik czuje sie jak wśród znajomych
no chyba tyle
PS: Oczywiście jak komuś podoba sie inne pismo to nie mam zamiaru wmówić mu CDA jest lepsze ikupuj je a nie tamten shit
PPS: Niby jest jeszcze KŚG ale jest bardzo sztywne zero humoru tylko rzeczowe informacje.
CDA rules!!! :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja najczęściej kupuje Cd-Action, później niezły jest jeszcze Komputer świat gry i Cklick. Chociaż mogliby dać lepsze gry, ale od gazet za taką cenę nie można dużo oczekiwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2006 o 12:53, Novin 1995 napisał:

Najlepsze jest CDA, potem Click, a na końcu Play.

Błąd - najgorszy jest Click!, bo daje same strzelanki.


Sorry, to tak miało wyglądać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepszymi czasopismami o grach wszechczasów były IMO Gambler CD oraz Secret Service :)
Inne czasopisma, które jak do tej pory powstały, nawet się do tych dwóch nie umywają. A CD Action ... kupywałem przez około pół roku (mniej więcej) tuż po zaprzestaniu sprzedaży SSa i IMO ma ono zupełnie inny klimat, który mi całkowicie nie odpowiadał. Także ten tytuł jak dla mnie odpada. I obecnie nie kupuję juz żadnych czasopism o grach : / ... człowiek jest zmuszony żyć wspomnieniami ;)
No ale cóż ... są rzeczy bezcenne. Za wszystkie inne zapłacisz kartą Mastercard :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kupuję CDA regularnie już od 7 miesięcy. Wcześniej kupowałem wybiórczo: albo fajny pełniak, albo ciekawy temat numeru, albo ogólnie cierpiałem na brak informacji o grach i chciałem się dowiedzieć jak najwięcej. A CDA jest bogate w treść, humor, dodają fajne pełne wersje, sporo bonusów... kto czytał i oglądał, ten wie. A 15 zł za taki magazyn to naprawdę niedużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować