Zaloguj się, aby obserwować  
Jar_Jar_Binks

Mafia 2 - Temat Ogólny [M]

2830 postów w tym temacie

Dnia 30.08.2009 o 17:44, MaccCry napisał:

>..................


To, że kupiłes konsolkę za 600zl to nie koniec wydatków. Do tego parta pamieci i jakieś inne bajery. I do tego wszystkiego gry w dniu premiery droższe o ponad 100% niz wersje pctowe.
A oprócz tych rzeczy jeszcze dobry telewizorek, najlepiej w full hd, conajmniej 32 cale.
Nie każdy w swoim pokoju ma takie cudeńko.
Owszem, w dużym pokoju u nas stoi LCD 32'' sony z hd ready ale nie da rady grać bo co chwila ktoś cos ogląda.
A więc kolejny wydatek ok 2tysięcy.

Ja swojego kompa kupilem za 2tyś 2 lata temu, ostatnio wymienilem grafe na 4850 i wszystko śmiga mi albo na maxie albo na high.
Rozdzialki wysokie mi nie potrzebne bo po prostu nie widze rożnicy to tez gram w 1280x1024.

To też z niecierpliwością czekam na debiut Mafii 2 aby znów zanurzyć się w świecie mafii tak jak kilka lat temu w pierwszą część.
Chyba sobie wezmę dzien wolnego na uczelni w dzien premiery;P

Moze kiedyś przekonam się do konsoli, ale zapewne prędko to nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2009 o 17:53, Citkowsky napisał:

> >..................

To, że kupiłes konsolkę za 600zl to nie koniec wydatków. Do tego parta pamieci i jakieś
inne bajery.

Dokładnie to kupiłem konsolę za 650 zł z padem, dyskiem 20 gb, artą pamięci i kablami (nawet VGA), więc do dziś nic nie musiałem do niego dokpowywac (nawet baterii bo były). Do tego kilka gier było w zestawie, w tym GTA4.

Dnia 30.08.2009 o 17:53, Citkowsky napisał:

I do tego wszystkiego gry w dniu premiery droższe o ponad 100% niz wersje
pctowe.

Niby tak, ale ja praktycznie nigdy nie kupuję zaraz po premierze, nawet gier na PC (raz na rok góra), więc to żaden argument, bo za jakiś czas ceny mniej więcej się wyrównują.

Dnia 30.08.2009 o 17:53, Citkowsky napisał:

A oprócz tych rzeczy jeszcze dobry telewizorek, najlepiej w full hd, conajmniej 32 cale.
Nie każdy w swoim pokoju ma takie cudeńko.

Ja nie mam, gram na monitorze lcd 19'' i jest ok. Sto razy lepiej niż na zwykłym tv.

Dnia 30.08.2009 o 17:53, Citkowsky napisał:

Owszem, w dużym pokoju u nas stoi LCD 32'' sony z hd ready ale nie da rady grać bo co
chwila ktoś cos ogląda.

Wiem, lepiej miec swój w pokoju tv, jak miałem kiedyś PS2 podpięte pod domowy tv, to grałem raz w tygodniu, bo zawsze tv był zajęty :/

Dnia 30.08.2009 o 17:53, Citkowsky napisał:

A więc kolejny wydatek ok 2tysięcy.

Na szczęście elektronika tanieje ;]

Dnia 30.08.2009 o 17:53, Citkowsky napisał:

Ja swojego kompa kupilem za 2tyś 2 lata temu, ostatnio wymienilem grafe na 4850 i wszystko
śmiga mi albo na maxie albo na high.

Która pewnie też kosztowała pół mojej konsoli albo i jeszcze więcej :P

Dnia 30.08.2009 o 17:53, Citkowsky napisał:

Rozdzialki wysokie mi nie potrzebne bo po prostu nie widze rożnicy to tez gram w 1280x1024.

Przecież dla Ciebie ważny jest każdy detal! Oo

Dnia 30.08.2009 o 17:53, Citkowsky napisał:

To też z niecierpliwością czekam na debiut Mafii 2 aby znów zanurzyć się w świecie mafii
tak jak kilka lat temu w pierwszą część.

Ja też, ale jeszcze nie wiem na czym będę grac.

Dnia 30.08.2009 o 17:53, Citkowsky napisał:

Chyba sobie wezmę dzien wolnego na uczelni w dzien premiery;P

A ja "zachoruję" na kilka dni :P

Dnia 30.08.2009 o 17:53, Citkowsky napisał:

Moze kiedyś przekonam się do konsoli, ale zapewne prędko to nie będzie.

Mi to zwisa czy przeknasz się do konsol czy nie, byle byś o nich głupot nie wypisywał ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2009 o 17:53, Citkowsky napisał:

> >..................

To, że kupiłes konsolkę za 600zl to nie koniec wydatków. Do tego parta pamieci i jakieś
inne bajery. I do tego wszystkiego gry w dniu premiery droższe o ponad 100% niz wersje
pctowe.

No bo to się zwraca. Gry na konsole sa drogie dlatego że wkładasz w czytnik i od razu grasz. Nie martwisz się o nic.

Dnia 30.08.2009 o 17:53, Citkowsky napisał:

A oprócz tych rzeczy jeszcze dobry telewizorek, najlepiej w full hd, conajmniej 32 cale.

Można monitor LCD kupić powiedzmy za 800zł. 22 cale starczy w zupełności.

Dnia 30.08.2009 o 17:53, Citkowsky napisał:

Nie każdy w swoim pokoju ma takie cudeńko.
Owszem, w dużym pokoju u nas stoi LCD 32'' sony z hd ready ale nie da rady grać bo co
chwila ktoś cos ogląda.
A więc kolejny wydatek ok 2tysięcy.

A widzisz. Bo duży Telewizor to zakup rodzinny. Sam takiego nie kupisz tylko cała rodzina.

Dnia 30.08.2009 o 17:53, Citkowsky napisał:

Ja swojego kompa kupilem za 2tyś 2 lata temu, ostatnio wymienilem grafe na 4850 i wszystko
śmiga mi albo na maxie albo na high.

Nie wątpię. Też dobrze ale ale karta którą masz również tania nie jest.

Dnia 30.08.2009 o 17:53, Citkowsky napisał:

Rozdzialki wysokie mi nie potrzebne bo po prostu nie widze rożnicy to tez gram w 1280x1024.

Dla mnie to też zbędne. Na konsoli mnie boli brak AA. Ale jak się siedzi 2 lub 3m od TV to raczej brak AA nie przeszkadza.

Dnia 30.08.2009 o 17:53, Citkowsky napisał:

To też z niecierpliwością czekam na debiut Mafii 2 aby znów zanurzyć się w świecie mafii
tak jak kilka lat temu w pierwszą część.
Chyba sobie wezmę dzien wolnego na uczelni w dzien premiery;P

Ja też czekam.

Dnia 30.08.2009 o 17:53, Citkowsky napisał:

Moze kiedyś przekonam się do konsoli, ale zapewne prędko to nie będzie.

Z takim sprzętem jak masz nie ma co. I jak tylko kartę wymieniłeś. Jakbyś miał kupować nowego PC a konsola to wtedy dylemat jest.

No ale mógłbyś nie wypisywać bzdur na temat czegoś o czym nie masz pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2009 o 18:07, MaccCry napisał:

> > >..................


Konsola używana mam rozumiec? Bo za 650zł nie kupisz nawet samej (chociaż promocje są) a tu jeszcze dysk i gry.

Hmm, nową grafę 2 lata temu wygralem tutaj na forum, po czym w listopadzie sprzedałem ją i dokładając jedynie 300zl zakupiłem radka 4850 wiec wydatek wydaje mi sie umiarkowany.


>...................Przecież dla Ciebie ważny jest każdy detal! Oo

Zgadza się, na pcie widzę ich wiecej i wysoka rozdziałka mi nie potrzebna.
Zresztą od monitora siedze na oko nie wiecej niz metr.
Siedząc przed TV raczej przy takiej odległości sie nie siedzi.

reasumując aby mieć caly zestaw do grania w xboxa to 1500zł conajmniej plus drogie gry. Swoją drogą swego czasu bodajrze w CDA było porównanie oplacalności konsoli i pieca. PC oczywiście wygrał bo można go wykorzystac do 100 innych rzeczy. Bo przeciez komp to nie tylko gry.


Cóż, do konsolki się nie przekonam. Drogie gry (a ja prawie zawsze kupuje odrazu pare dni po premierze, takie GTA chociazby).
Jeszcze takie pytanie z ciekawości:
Jest jakaś klawiatura co by można ją podłączyć do xboxa i np w gry grać? Bo jakbym kiedys chcial kupic to chcialbym wiedziec bo nie nawidze grania na padzie


I ok, juz nie bede pisal o konsolkach.
///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// /

skupmy się na Mafii 2 i jej wspaniałości;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem kilka gameplay''ów i sądzę, że ta gra tu murowany hit. Świetna grafika, animacje, dialogi, auta i oby tylko z optymalizacją dobrze było. Ogólnie jestem pod wrażeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że w mafii 2 znowu będziemy musieli płacić za przekroczenie prędkości lub przejechanie na czerwonym świetle no i to mi się podoba nie jak w gta :)
Oglądałem też wywiad w HYper pokazywali tam wędrówkę po mieście, noo dobrze wygląda to jak ludzie gadają ze sobą opierając się o auto lub jakiś dzieciak sprzedaję gazetę. Mapka będzie 2 razy większa od pierwszej mafi to tez plusik, takk tylko zdziwiłem się jak powiedzieli że Mafie 2 robią już 7 lat... w sumie to dobrze :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już stare.

Jednak nadal się fajnie patrzy. Nie mogę się doczekać. Chciałbym betę dostać. Przynajmniej na singla lub demo cokolwiek grywalnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2009 o 17:54, Slappy napisał:

Już stare.

Jednak nadal się fajnie patrzy. Nie mogę się doczekać. Chciałbym betę dostać. Przynajmniej
na singla lub demo cokolwiek grywalnego.

A będzie opcja Multi player?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2009 o 18:34, Slaverox napisał:

> Już stare.
>
> Jednak nadal się fajnie patrzy. Nie mogę się doczekać. Chciałbym betę dostać. Przynajmniej

> na singla lub demo cokolwiek grywalnego.
A będzie opcja Multi player?

Nie. Przynajmniej nic nie wiadomo o tym.

Właśnie kurcze źle napisałem. Chciałbym betę do singla. Bo bety zawsze są do multi. Ale w Mafię II chciałbym wcześniej pograć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2009 o 18:35, Slappy napisał:

> A będzie opcja Multi player?
Nie. Przynajmniej nic nie wiadomo o tym.

Właśnie kurcze źle napisałem. Chciałbym betę do singla. Bo bety zawsze są do multi. Ale
w Mafię II chciałbym wcześniej pograć.

Przynajmniej mam taką nadzieję i dobrze by było gdy by można by było grać w Mafię 2 przez neta, dobrze by było też gdyby PC''towiec mógłby dokopać konsolowcowi i na odwrót :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2009 o 18:35, Slappy napisał:

> > >>...........


O nie nie:) Ja nie chcę żadnej bety żeby apetytu nie tracić i żeby nie wiedzieć jak to konkretnie będzie wyglądało ostatecznie:) Z niecierpliwością wyczekuję nowych informacji i najlepiej jakiegoś preordera z wersją kolekcjonerską:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2009 o 15:06, Slaverox napisał:

Ja mam takie pytanie.
Jesteś za tym żeby Mafię 2 dało się grać przez neta?

Ja od razu, na starcie mówię... NIE! To nie będzie ta sama Mafia (ja wiem, że gry się rozwijają i MP to normalna, rzecz. Ale wyobraźcie sobie np. Max Payne`a w MP albo Hitmana...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wpadliby na jakiś genialny tryb dla multi to jestem za, ale przykładowo taką kooperację bardzo chętnie bym w tej grze widział. Oczywiście jeśli mieliby wrzucić jakieś denne deathmatche, capture the flag i inne, to niech lepiej twórcy tego nie robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2009 o 16:23, PAPISHON napisał:

> Ja mam takie pytanie.
> Jesteś za tym żeby Mafię 2 dało się grać przez neta?
Ja od razu, na starcie mówię... NIE! To nie będzie ta sama Mafia (ja wiem, że gry się
rozwijają i MP to normalna, rzecz. Ale wyobraźcie sobie np. Max Payne`a w MP albo Hitmana...)


Gralem w Mafię na necie, na jakichś fanowskich modyfikacjach i wcale źle nie było. Tak samo jak w GTA, nie rozumiem was. Multi taki jak w GTA powinien być i problemu nie widze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować