Zaloguj się, aby obserwować  
Jar_Jar_Binks

Mafia 2 - Temat Ogólny [M]

2830 postów w tym temacie

Dnia 21.09.2009 o 20:02, Citkowsky napisał:

Gralem w Mafię na necie, na jakichś fanowskich modyfikacjach i wcale źle nie było. Tak
samo jak w GTA, nie rozumiem was. Multi taki jak w GTA powinien być i problemu nie widze.

A możesz dać link gdzie można ściągnąć tą modyfikację do gry przez neta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2009 o 11:49, Slaverox napisał:

> Gralem w Mafię na necie, na jakichś fanowskich modyfikacjach i wcale źle nie było.
Tak
> samo jak w GTA, nie rozumiem was. Multi taki jak w GTA powinien być i problemu nie
widze.
A możesz dać link gdzie można ściągnąć tą modyfikację do gry przez neta?



trzeba by mocno poszukać. Grałem w to multi ze 3 lata temu także nie wiem jak to jest teraz, może nawet rozwineli to i jest jeszcze lepiej. Musisz sobie poszukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2009 o 12:34, barth89 napisał:

Jak myślicie, w jakiej części przyszłego roku Mafia 2 ujrzy światło dzienne? :P Bliżej
stycznia, czy czerwca? :)



gdzieś około marca/kwietnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2009 o 09:57, Crew_900 napisał:

Z upływem lat w grze zmienia się wszystko, na przykład mieszkanie :

Chodzi ci o projekt mieszkania, czy po prostu że po dojściu do jakiegoś momentu gry zmienia się wnętrze mieszkania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2009 o 18:42, magnetyzer napisał:

Najprawdopodobniej Mafia II ukaże się 26 stycznia, oby, to była prawda, już zacieram
rączki.
Info z MafiaTown
http://www.mafiatown.gram.pl/


Byłoby kozacko nie ukrywam. Trzeba poczekać na jakieś potwierdzenie ale już zacieram rączki:) Oby EK była jakaś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i kolejny filmik przekonuje mnie że ta gra będzie świetna. Jedynie co na razie mi się nie podoba to model jazdy samochodem. Wg mnie zmienili go na gorsze. Model jazdy w części pierwszej Mafii był bardzo dobry i nie ma sensu zmieniać coś co jest dobre. Druga rzecz która mi się nie podoba to wybór samochodu w garażu. Trochę głupio to wygląda, tak jak w samochodówkach. Mam nadzieję że jednak będzie tak jak w części pierwszej że w później wraz z postępem w grze będziemy mieli duży parking dla samochodów i będziemy mogli sobie podjeść i wsiąść do byle jakiego samochodu, a nie "sztucznie" wybierać w garażu.
Znowu ogromnym plusem w grze będzie miasto, i ten niepowtarzalny klimat.
Oby do premiery!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2009 o 12:27, MaccCry napisał:


OMG! Zatkało mnie. Miasto wygląda lepiej niż w GTA4, a walka na pięści prawie jak w FNR4
:) Dla mnie to już gra 2010 roku ;)



No a postacie normalnie się ruszają , nie musi być cutscenek, np. przy tym jak ta babka do niego się dobiera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz czekać tylko na dokładną datę premiery plus jakieś wymagania sprzętowe bo gra kopie GTA 4 z tego co widać więc i wymagania pewnie małe nie będą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować