Zaloguj się, aby obserwować  
Jar_Jar_Binks

Mafia 2 - Temat Ogólny [M]

2830 postów w tym temacie

Dnia 28.05.2009 o 22:25, Executor napisał:

moondrek
[-24]

Posted 4-28-2009 1:36am
[quote]
Shadows and AA are shit . I dont buy it .

are shit?? No nieee niezły model.

Akurat na cienie i wygładzanie krawędzi to można narzekać w GTA IV. Ale w Mafii wygląda to bardzo ładnie. Na konsolach pewnie zrobią AA X4. Zaś na PC pewnie X6 albo jeszcze wyżej jak tam karty mają właściwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2009 o 12:20, Budep napisał:

Martwi mnie, że będzie regeneracja zdrowia. Bo co to za frajda, strzelą Cię, ukryjesz
się i nawalasza dalej z pełną energią?
Już te "prymitywne" apteczki byłyby lepsze..


zalezy czy chca zrobic casuala czy real mode. bo jesli te drugie, to mysle ze jak nierozwaznie sie wychylimy- to krotka seria thompsona pozbawia nas zycia. Poza tym mozliwe ze "regeneracja" gl. boh. bedzie bardzo wolna albo dopiero kiedy zabijemy wszystkich w danej lokacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trza przyznać że trailery to Oni potrafią robić. Widać ten przestępczy świat, ten klimat. Naprawdę gra zapowiada się świetnie. Nie wiem czemu tak późno ta data premiery :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2009 o 14:28, Infes napisał:

Trza przyznać że trailery to Oni potrafią robić. Widać ten przestępczy świat, ten klimat.
Naprawdę gra zapowiada się świetnie. Nie wiem czemu tak późno ta data premiery :(

Bo chcą być lepsi od Rockstara, które zrobiło na odpierdziel GTA 4 i co chwilę patche robili, Czesi wolą zrobić raz, a porządnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2009 o 13:52, Slaverox napisał:

> Trza przyznać że trailery to Oni potrafią robić. Widać ten przestępczy świat, ten
klimat.
> Naprawdę gra zapowiada się świetnie. Nie wiem czemu tak późno ta data premiery :(

Bo chcą być lepsi od Rockstara, które zrobiło na odpierdziel GTA 4 i co chwilę patche
robili, Czesi wolą zrobić raz, a porządnie.

Chcą być?? Oni już są a nie wysilali się zbytnio. I nie reklamują tak Mafii II ani poprzedniczki też nie reklamowali a jaka gra wyszła? Wspaniała dla mnie Mafia to absolutny ideał.

R* odniósł sukces bo zrobił silne kampanie reklamowe. GTA IV było tylko dobrą gra na konsolach. Na PC już tak nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2009 o 13:58, Slappy napisał:

> > Trza przyznać że trailery to Oni potrafią robić. Widać ten przestępczy świat,
ten
> klimat.
> > Naprawdę gra zapowiada się świetnie. Nie wiem czemu tak późno ta data premiery
:(
>
> Bo chcą być lepsi od Rockstara, które zrobiło na odpierdziel GTA 4 i co chwilę patche

> robili, Czesi wolą zrobić raz, a porządnie.
Chcą być?? Oni już są a nie wysilali się zbytnio. I nie reklamują tak Mafii II ani poprzedniczki
też nie reklamowali a jaka gra wyszła? Wspaniała dla mnie Mafia to absolutny ideał.

R* odniósł sukces bo zrobił silne kampanie reklamowe. GTA IV było tylko dobrą gra na
konsolach. Na PC już tak nie.

No to przecież mówię że Mafia jest "Lepszejsza".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

trailer taki sobie. Bardziej podobał mi się ten pierwszy. I kurcze najgorsze w tym jest to, że trzeba czekac na Mafie zapewne do 2010 roku;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2009 o 13:19, Crew_900 napisał:


Trailer IMO cieńki. Klimat nie zachwyca, to wszystko jest jakieś takie za nowoczesne. Do tego ten wybuch tego auta to jakaś parodia. Fajnie bynajmniej, że będzie zima i kierunkowskazy ;D

Już intro z Mafii jest lepsze od tych wszystkich trailerów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2009 o 10:51, Budep napisał:

Trailer IMO cieńki. Klimat nie zachwyca, to wszystko jest jakieś takie za nowoczesne.
Do tego ten wybuch tego auta to jakaś parodia. Fajnie bynajmniej, że będzie zima i kierunkowskazy
;D

Hmm, a dla mnie trailer bardzo klimatyczny - utrzymany w klimatach filmów o mafii. I taka zapewne będzie gra, mam do 2K zaufanie z stu procentach że nie nie zmarnuja potencjału jaki posiada ten tytuł i stworzą godną kontynuację legendy.
PS. Bynajmniej nie znaczy przynajmniej i nie można używać tych wyrazów zamiennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny trailery,kolejne dobrze wykonanie i co najważniejsze,klimat zachowany. Przecież ta gra to będzie jak film,mmm,coś pięknego. <3 Amazing Story ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no, ten juz mi się bardziej podoba. Ale bardziej czekam na filmik przedstawiający poruszanie się samochodami, cały ruch uliczny itp. Cała fabuła i tak jest super także wolałbym poznac jakies inne aspekty gry.
Czym by ta gra była z marnym sterowaniem samochodów? Dla mnie to podstawa obok duzego i zróżnicowanego miasta no i fabuły oczywiście;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli dwójka będzie tak genialna jak jedynka (a wiele na to wskazuje) to na pewno wyjdzie na prowadzenie z serią GTA. A przynajmniej mnie przeciągnie na swoją stronę w tej rywalizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować