Zaloguj się, aby obserwować  
Jar_Jar_Binks

Mafia 2 - Temat Ogólny [M]

2830 postów w tym temacie

Hmm, czy ja mam sklerozę czy to błąd w CDA? Napisali, że premiera gry Mafia 2 została przesunięta na jesień tego roku a z tego co pamiętam to właśnie ten okres miał pierwotnie być datą premiery tej gry ale z racji jakiejś obsuwy w pracach, premiera została przełożona na początek 2010 roku. To jak to w końcu jest? Kiedy ma zadebiutować ta gra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowy, oficjalny gameplay Mafii 2

http://ve3d.ign.com/videos/52264/PC/Mafia-II/Gameplay/Fifteen-Minute-Commentated-Gameplay-Movie

Osobiście jestem pod wrażeniem, lepiej wypadł ten gameplay od poprzedniego. Nie ma specjalnej rewolucji względem pierwszej części co mnie bardzo cieszy. Po prostu nowa historia, bohaterzy i nowa technologia. Na szczęści klimat został i z tego jestem zadowolony. Filmiki po prostu rozwalają. Wybaczam producentom przeniesienie premiery, jeśli gra będzie tak jak ten gameplay, to już wiem jaka będzie gra roku 2010 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2009 o 17:28, MaccCry napisał:

Nowy, oficjalny gameplay Mafii 2

http://ve3d.ign.com/videos/52264/PC/Mafia-II/Gameplay/Fifteen-Minute-Commentated-Gameplay-Movie

Osobiście jestem pod wrażeniem, lepiej wypadł ten gameplay od poprzedniego. Nie ma specjalnej
rewolucji względem pierwszej części co mnie bardzo cieszy. Po prostu nowa historia, bohaterzy
i nowa technologia. Na szczęści klimat został i z tego jestem zadowolony. Filmiki po
prostu rozwalają. Wybaczam producentom przeniesienie premiery, jeśli gra będzie tak jak
ten gameplay, to już wiem jaka będzie gra roku 2010 :)



Gameplay wlaśnei mi się ładuje ale ciekawi mnie pod spodem napis z datą wydania gry: 30 grudnia 2009. czyżby się coś zmienilo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie ściągnołem ten filmik na dysk, muszę później kumplowi pokazac :P A co do daty premiery, raczej buka szczelili, bo przecież niedawno wszyscy buczeli, że premiera przełożona na 2010.

P.S.
Szkoda, że cenzura jest w filmiku :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem właśnie tego gameplaya i widzę że o jakość gry można być spokojny, filmik niezły opad szczeny mi zafundował :-) Po Rainbow Vegas chyba drugi najlepiej wyglądający mechanizmy krycie za przeszkodami. Zniszczalne otoczenie prezentuje się jeszcze lepiej. Oby jeszcze tylko gra za krótka nie była...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie oglądam filmiki z Mafii, słucham tej muzyki, przypominam czasy, kiedy to przechodziłem (3 razy) i mówię - Mafia 2 nie będzie tak dobra. Na to nie ma kompletnie szans. Klimat z Mafii i fabuła jest nie do powtórzenia. Mafia pozostanie jedyna i dwójka to nie będzie to samo, na pewno tak nie zachwyci, ale dobra być może.

Mówcie co chcecie, ale klimatu z takich gier jak Mafia, Gothic, Morrowind powtórzyć się nie da :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To Morrowind miał jakiś klimat? :P

Co do tematu, ja wierzę, że uda im się zrobic grę równie dobrą co Mafia. Nie identyczną, bo to głupie by było. Ale durni, zaślepieni fanboye (ja jestem wielkim fanem pierwszej Mafii, ale swój rozum mam) będą wymyślac oczywiście, że to nie to samo co jedynka. To nie może byc to samo, jeśli wiecie co mam na myśli. No, chyba że dwójka będzie niewypałem, w co wątpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2009 o 23:23, Budep napisał:

Tak sobie oglądam filmiki z Mafii, słucham tej muzyki, przypominam czasy, kiedy to przechodziłem
(3 razy) i mówię - Mafia 2 nie będzie tak dobra. Na to nie ma kompletnie szans. Klimat
z Mafii i fabuła jest nie do powtórzenia. Mafia pozostanie jedyna i dwójka to nie będzie
to samo, na pewno tak nie zachwyci, ale dobra być może.

Mówcie co chcecie, ale klimatu z takich gier jak Mafia, Gothic, Morrowind powtórzyć się
nie da :)



może i nie będzie tak samo dobra ale liczę, że utrzyma poziom i będzie jedną z lepszych gier w swoim gatunku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2009 o 08:36, Slaverox napisał:

> +- luty 2010.
Ja słyszałem że ma być w jesień tego roku. Czyżby przesunęli premierę :/?


luty 2010 ( światowa data premiery )

:<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2009 o 08:36, Slaverox napisał:

> +- luty 2010.
Ja słyszałem że ma być w jesień tego roku. Czyżby przesunęli premierę :/?



o tym wiadomo już od dawna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2009 o 12:01, kedzior141 napisał:

najlepsze jest to, że ta gra jest tworzona przede wszystkim na pc. :) Liczę na porządną
optymalizację. No i już zacieram rączki.


Amen za to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2009 o 12:01, kedzior141 napisał:

najlepsze jest to, że ta gra jest tworzona przede wszystkim na pc. :) Liczę na porządną
optymalizację. No i już zacieram rączki.

- kod gry zostanie - przynajmniej według zapewnień twórców - wspaniale zoptymalizowany.

Ja mam nadzieję że na zapewnieniach się nie skończy. Mafia 2 i Hitman 5 to kontynuacje, na które najbardziej oczekuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowe info:
- w grze wystąpią achievmenty;
- jeden z nich, zwany "Flying Driver", możemy zdobyć poprzez kilkusekundowy lot samochodem, a pomogą nam w tym różnego rodzaju rampy, dzięki temu otrzymamy 15 punktów;
- w radiu usłyszymy ponad 100 utworów z lat 40. i 50;
- poza zwykłymi ciosami będzie możliwość wyprowadzania kombosów.
- gra zapewni nam od 20 do 25 godzin rozgrywki;
- będzie DLC, co będzie przedstawiało - nie wiadomo;
- arsenał broni będzie realistyczny, nie ujrzymy mafioza biegającego z wyrzutnią rakiet lub railgunem;
- będzie opcja powiększenia mapy, dzięki temu ujrzymy wszystkie restauracje i sklepy w Empire Bay;
- 2K Czech nadal eksperymentuje z systemem zdrowia, ten znany nam z serii Call of Duty czy też Gears of War nie jest tym ostatecznym;
- opcja zapisu będzie dostępna tylko w wyznaczonych miejscach, lecz wystąpią również checkpointy;
- do niektórych misji trzeba będzie założyć stosowną odzież;
- będzie możliwość okradania sklepów, niestety później mogą one nie być dostępne;
- podczas wykonywania misji będzie można usłyszeć wskazówki od pucybuta, barmana a nawet w radiu;
- w grze nie ujrzymy ekranów ładowania, wyjątkiem jest tylko śmieć bohatera oraz restart misji;
- za walkę wręcz będą odpowiadały cztery przyciski, a każdy jest odpowiedzialny za co innego, pierwszy - uderzenie pięścią, drugi - kopnięcie, trzeci - blok, czwarty - unik;
- w nowym wydaniu czasopisma GameStar ujrzymy kilka nowych screenów.

Szkoda, że tylko 20-25 godzin ;P Przydało by się o 40 więcej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować