Zaloguj się, aby obserwować  
Jar_Jar_Binks

Mafia 2 - Temat Ogólny [M]

2830 postów w tym temacie

Dnia 24.08.2009 o 10:36, jcl99 napisał:

- będzie możliwość okradania sklepów, niestety później mogą one nie być dostępne;

Szykuje się przechodzenie gry więcej niż jeden raz.

A ciekawe czy będą niedostępne przez jakiś czas czy na dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wypas;) Mam dobry humor po obejrzeniu tych trailerów;) Jestem pewny, że ta gra będzie prawdziwym hitem. Te trailery w tym mnie utwierdziły;) Grę napewno kupię i postawię obok premierówki Mafii 1;) Może jakaś kolekcjonerka? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2009 o 22:53, plada napisał:

Wiadomo coś, czy będzie edycja kolekcjonerska Mafii 2?


Narazie nic nie wiadomo;) Przyjdzie i na to czas;) Ale jeszcze pewnie trzeba poczekać z takimi informacjami do listopada/grudnia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2009 o 23:07, Citkowsky napisał:

Narazie nic nie wiadomo;) Przyjdzie i na to czas;) Ale jeszcze pewnie trzeba poczekać
z takimi informacjami do listopada/grudnia;)

Żywię głęboką nadzieję, że ów taka się ukaże ^^ Mogliby dać np. soundtrack z jedynki (marzenia :P) albo jakiś gadżecik do postawienia na biurko :) Lubię tego typu bajery.
Dzięki serdecznie za informacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2009 o 23:28, plada napisał:

> Narazie nic nie wiadomo;) Przyjdzie i na to czas;) Ale jeszcze pewnie trzeba poczekać

> z takimi informacjami do listopada/grudnia;)
Żywię głęboką nadzieję, że ów taka się ukaże ^^ Mogliby dać np. soundtrack z jedynki
(marzenia :P) albo jakiś gadżecik do postawienia na biurko :) Lubię tego typu bajery.
Dzięki serdecznie za informacje :)


Hihi, mam plytkę z pierwszej części Mafii;) Jazz CD się zwie;) Była na wyposażeniu edycji premierowej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie jest to soundtrack z gry, po prostu wrzucili kilka utworów jazzowych z epoki. A szkoda, bo w grze muzyka jest o wiele lepsza, zawiodłem się :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ściągnij sobie gameplay na dysk. Ja tak zrobiłem i nie wszystko idealnie w HD działa.
Co do samego gameplayu, to jest oczywiście przedni. Pytanie tylko, którą wersję wybrac... PC czy X360... Zobaczymy po premierze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2009 o 14:31, MaccCry napisał:

Ściągnij sobie gameplay na dysk. Ja tak zrobiłem i nie wszystko idealnie w HD działa.

Co do samego gameplayu, to jest oczywiście przedni. Pytanie tylko, którą wersję wybrac...
PC czy X360... Zobaczymy po premierze :)



oczywiście, że PC. Nie wyobrażam sobie grać w mafię na jakimś padzie z autocelowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2009 o 16:21, MaccCry napisał:

Widac, że w życiu nie grałeś na konsoli... Rzadko która gra akcji na konsole ma autocelowanie.



niestety ale konsoli nie posiadam. Nie wiem jak to teraz się gra na konsoli ale ciagle kojarzy mi sie to z siedzeniem na dywanie tudziez w fotelu w duzym pokoju i wpatrywanie sie w ekran telewizora co dla mnie jest nei do pomyślenia w przypadku grania.
ale czasy pewnie sie zmienily tylko ja pod tym wzgledem w tyle zostałem bo i specjalnie mnie to nie interesuje.
Dla mnie najlepszy graficznie obraz jest wyświetlany na pccie a, że jestem osobą zwracającą uwage na detale, grafika na konsolach nie podoba mi sie. jakaś taka kolorowa bardzo i dziwnie nie naturalna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To po jakiego piszesz takie bzdury jak się nie interesujesz konsolami i w ogóle na nich się nie znasz? Wszystko co napisałeś, to jakiś fake i ogólny stereotyp. Na wygodnym fotelu możesz grac w jakieś "niedzielne" gry, ale nie w te poważne. Ja sam nie umiałem wysiedziec na wygodnym fotelu grając w GTA4 na X360, musiałem się przesiąśc na "pecetowe" krzesło. Jasne, grafika jest zazwyczaj lepsza na PC, ale jakiego trzeba miec potwora, aby Ci wszystkie gry na max. detalach działały. Wydatek z rzędu paru albo i kilkau tysiaków. Ja konsolę kupiłem za 600 zł i mam teraz gdzieś takie coś jak wymagania sprzętowe, bo np. GTA4 działa mi bez problemu z piękną grafiką, co na moim sprzęcie, wartym (1,5 roku temu) prawie 2k, owa gra ledwie na średnich detalach działa. I w ogóle skąd Ci się wzięło, że grafika na konsolach jest dziwna i nienaturalna? W ostatnią konsolową grę grałeś chyba 20 lat temu na jakimś Atari w Super Mario Bros...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat te siedzenie na fotelu tudziez kanapie zaliczam jako głowny plus grania na konsoli. Co do grafiki to rowniez sie nie zgodze. Jedyna gra ktora odstaje graficznie in plus od konsoli to Crysis. Jak bedziesz miał okazje zagraj sobie w Killzone 2 a gwarantuje Ci opad szczeny, nie wspominajac o Gran Turismo 5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować