Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pokolenie PlayStation dobrze radzi sobie na wojnie

39 postów w tym temacie

Dnia 28.11.2007 o 22:16, mefiperes napisał:

W rzeczywistości rany się same nie goją. :-)

Jak to nie? ;> Goją się goją, tylko trochę czasu to zabiera :D.
No i nie wszystkie oczywiście ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm skoro żołnierze wychowani na crashach, tekkenie i FF tak dobrze sobie radzą , co ciekawe co bedzie jak do akcji wkroczą weterani np. Full Spectrum Warriora, Operation :Flashpointa, ArmA,America''s Army itp. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak "pokolenie Wii" pójdzie do wojska, to będą dostawać zamiast karabinów patyki i miecze :-). Czyżby tak szybko miały się sprawdzić słowa A. Einsteina: "Nie wiem jak będzie wyglądać III Wojna Światowa, ale IV będzie się toczyć na patyki i kamienie"? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bueheheh..... Fotka oddaje pełnię tematu. :>

Chwila, a czy ktokolwiek powiedział tym żołnierzom, że w realnym życiu nie ma memory cardów i save''a? Może tutaj tkwi tajemnica ich odwagi...
Pewnie tak, każdemu się zdarza zapomnieć.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będą sobie tak doskonale radzić do czasu, aż zobaczą jak ich kumpel leży na ziemii z kulką w głowie... Wtedy ''wakeup'' i goodmorning Vietnam! This is war ^^

Potem płacz itd. itp ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2007 o 22:44, Marrbacca napisał:

> W rzeczywistości rany się same nie goją. :-)
Jak to nie? ;> Goją się goją, tylko trochę czasu to zabiera :D.
No i nie wszystkie oczywiście ;P


"Do wesela się zagoi". :D Cóz, gdyby rzeczywistość była jak CoD 4, człowiek co kilka sekund mógłby zostać trafiony kulą. ;)

Bartold-1991-> Niestety w ofercie jest tylko otwieracz, i to tępy. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

< Chwila, a czy ktokolwiek powiedział tym żołnierzom, że w realnym życiu nie ma memory cardów i save''a? Może tutaj tkwi tajemnica ich odwagi.. >

Dobry tekst :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie... "pokolenie PlayStation" to termin określający tych dwudziestoparelatków, którzy mieli okazję jako dzieci/młodzież grać na PS w dniu jej premiery. Jak czytam posty w stylu, "PS uczy" to mi się nie dobrze robi. :/ Chodzi tutaj o fakt, że ci ludzie, wychowani w nowoczesnym świecie, mając za zabawki elektroniczne gażdżety, mieli nikłe szanse na fizyczne i psychiczne wytrzymanie aspektów konfliktu zbrojnego. Mimo wszystko dobrze wiedzieć, że ci ludzi dobrze się sprawują. BTW, w zasadzie to ja też chyba jestem w tym pokoleniu. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować