Zaloguj się, aby obserwować  
loytar

Neverwinter Nights 2: Maska Zdrajcy (temat ogólny)

402 postów w tym temacie

Ciekawe jest to, że Maskę kupiłem za 30 zł na parę dni przed wejściem reedycji, więc po kupieniu oddzielnie reedycji podstawki i dodatku, zaoszczędziłem 10 złotych w porównaniu do Złotej Kolekcji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Mam do Was kilka pytań:
1. Czy jest jakiś sposób aby utrzymać przez cały czas stan energii na poziomie 70-90? I nie mam tu na myśli o częste "pożeranie" dusz, bo to tylko bohatera coraz bardzie uzależnia.
2. Jeśli odp. na pyt. nr. 1 brzmi "nie" to czy jest szansa aby przejść grę nie będąc żadnym stadium choroby?
3. Czy ciężko jest przejść grę będąc w którymkolwiek stadium choroby?
Z góry dzięki.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy to ciężko zajrzeć do instrukcji? Z czasem poznasz nowe, lepsze umiejętności zapewniające ci lepsze efekty. Nie przeszkadzały mi be minusy do ataków aż tak bardzo, trochę ci postać osłabią, ale to tylko chwilowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2008 o 19:56, Karharot napisał:

Jeśli bardzo Cię denerwuje to że cały czas musisz dbać o swój poziom energii to w tym
poście:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=30657&pid=312
opisałem jak można wyłączyć ten element gry.

A jak się otwiera konsolę w Masce? Chciałabym zagrać drugi raz w ten dodatek, ale już na spokojnie, bo denerwowanie się i poszukiwanie duchów do pożarcia lub takich na , których można zastosować wieczny spoczynek, nie pozwoliło mi na pełne delektowanie się grą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2008 o 08:20, Don Zorro napisał:

Jeśli łaska: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=30657&pid=324

zebara
Kody są dla słabeuszy. Co za satysfakcja przejść grę z kodami?


Może już przeszła grę bez kodów i teraz chce przejść ją jeszcze raz ale z kodami. Nie widzę w tym nic złego, sam często tak robię.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak byś przeczytał mojego posta, to nie pisałbyś o kodach dla słabeuszy. Podstawkę przeszłam 2 razy, dodatek 1 raz. teraz poprostu chcę przejść Maskę na luzie, bez przejmowania się głodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Jestem w rozgrywce na Górze Thay. A teraz mam do Was pytania:
Kiedy zaczyna się 3 AKT? Ile godzin grania (tak "na oko") pozostało?
Z góry dzięki za odpowiedź.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2008 o 15:40, junior17 napisał:

Witam!
Jestem w rozgrywce na Górze Thay. A teraz mam do Was pytania:
Kiedy zaczyna się 3 AKT? Ile godzin grania (tak "na oko") pozostało?
Z góry dzięki za odpowiedź.
Pozdrawiam


Trudno powiedzieć... jak będziesz bez przerwy grał to skończysz za około 3 góra 4 dni. Dawno już grałem w NWN2 i głowy nie dam ale mi to zajęło łącznie około 10-15 godzin(z paroma questami pobocznymi).

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam nastepujacy problem: Gdy pokonam czlowieka bez twarzy bez wzgledu na to jak tego dokonam ani czy go zabije czy tez wezwe czerwona pania gdy wchodze w portal ktory pojawia sie po zwyciestwie gra rozpoczyna ladowanie i staje tak na oko na 90% jednoczesnie niema mozliwosci by poszla dalej. W poradniku do gry bylo napisane ze wejscie w portal jest jednoznaczne z koncem gry ale skoro cos sie laduje to musi byc jakis ciag dalszy. BYlbym zobowiazany gdyby ktos udostepnil mi saveya dzieki ktoremu moglbym z tego miejsca przejsc przez portal i zobaczyc jakis jak mniemam filmik koncowy czy cos. Ewentualnie prosilbym o napisanie mi co tez tam sie dzieje po przejsciu przez portal z gory dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam małą prośbę: już raz przeszedłem grę teraz przechodziłem grę znowu ale dziś reinstalowałem Windowsa i zapomniałem zrobić kopii tych saveów i przepadły. Niedawno była taka prośba w temacie z NWN2 podstawki i ja mam właściwie taką samą ale dotyczy zapisu z dodatku. Czy mógłby mi ktoś wysłać lub wstawić na RS do ściągnięcia save z walki z Akachim kiedy charakter postaci jest zły tak by móc go pożreć, bo akurat teraz tą drogą przechodziłem grę ale niestety nie mam już save- ów. Jeśli ktoś ma takie to bym prosił o przesłanie. Może być np. też przez Skype (adres na gramsajcie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wątek trochę zamarł a ponieważ mam pewne rozterki z grą więc zabawię się w GOŚCIA Z MOCĄ i wskrzeszę go.
Gram wojem z podstawki (część ekwipunku starego) na długi miecz (+4) i obecnie znajduję się przed świątynią boga śmierci - do załatwienia mam dwóch nocnych piechurów. Problem polega na tym, że mają oni dużą redukcję na obrażenia fiz. i magiczne. Mój miecz +4 nawet z atutami niewiele im robi i problem polega na tym, że chciałem poczekać z ulepszaniem miecza esencjami aby zrobić to trochę później (mam 1 ognia, 1powietrza i 2 wody).
Mam Ganna i Safiyę.
Możecie coś sensownego poradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować