Zaloguj się, aby obserwować  
Rayan77

Miasto gram.pl

606 postów w tym temacie

Zamiast Angusowa wyrósł nam kolejny tytan na pierwszym miejscu w rankingu.. ło matko, ten debian.pl ma dwa gigantyczne wieżowce itd. Pojawił się on chyba na święta, bo nie pamiętam go w rankingach żadnych wcześniejszych.. szybko wyrośli na metropolię jeśli tak.;] My też mamy calkiem niezłe staty, ja osobiście za każdym razem włączając neta klikam w poprawę środowiska;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, do Debiana nam daleko, ale jakoś będzie. Cóż, są naprawdę ogromni, niezłych nabijaczy mają widać. Największe jest oczywiście to miasto z forum myminicyty, ale co tam oni. Wy-gry-waj-my :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dorzuciłem od siebie kilka nowych miejsc pracy:) Cyber Szczecin nadal trzyma się mocno, chociaż katastrofa wisi w powietrzu... Ciężko będzie nam wrócić teraz do pierwszej dziesiątki;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2007 o 13:03, Nat-Sem napisał:

Ciężko będzie nam wrócić teraz do pierwszej dziesiątki;/

No właśnie, dlaczego teraz nie możemy się podnieść chociażby o kilka miejsc w górę, a gdy nasze miasto było dopiero co stworzone w mig wzbiliśmy sie do pierwszej 5?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2007 o 13:10, Igor FCBayern napisał:

No właśnie, dlaczego teraz nie możemy się podnieść chociażby o kilka miejsc w górę, a gdy nasze
miasto było dopiero co stworzone w mig wzbiliśmy sie do pierwszej 5?

Pewnie dlatego, że na początku wszyscy tylko populację zwiększali (co doprowadziło do wybuchu :P). Teraz większość z nas tylko poprawia statystyki, a to przecież ilość mieszkańców decyduje o miejscu w rankingu. Dlatego przydałoby się czasami trochę ludków ponabijać. Bo sami "reklamiarze" nie wystarczą, żeby poprawić się znacząco w rankingu. Ale oczywiście trzeba też na pozostałe statystyki uważać. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2007 o 13:10, Igor FCBayern napisał:

> Ciężko będzie nam wrócić teraz do pierwszej dziesiątki;/
No właśnie, dlaczego teraz nie możemy się podnieść chociażby o kilka miejsc w górę, a gdy nasze
miasto było dopiero co stworzone w mig wzbiliśmy sie do pierwszej 5?


Mi się wydaje, że przyczynił się do tego jeszcze inny czynnik, a mianowicie wzrost popularności tej strony wśród internautów... Trzeba zauważyć, że w momencie gdy byliśmy w dziesiątce, to z nikąd narobiło się miast i automatycznie przenajróżniejszych reklamiarzy, potem wybuch i spadek... Mi się tam nasze miasto podoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2007 o 13:12, matiz123 napisał:

Pewnie dlatego, że na początku wszyscy tylko populację zwiększali (co doprowadziło do wybuchu
:P). Teraz większość z nas tylko poprawia statystyki, a to przecież ilość mieszkańców decyduje
o miejscu w rankingu. Dlatego przydałoby się czasami trochę ludków ponabijać. Bo sami "reklamiarze"
nie wystarczą, żeby poprawić się znacząco w rankingu. Ale oczywiście trzeba też na pozostałe
statystyki uważać. :P

No to Wy sobie poprawiajcie statystyki, a ja nadal codziennie będę dodawać ludka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2007 o 13:12, matiz123 napisał:

Dlatego przydałoby się czasami trochę ludków ponabijać. Bo sami "reklamiarze"
nie wystarczą, żeby poprawić się znacząco w rankingu.


Ale z drugiej strony im wyższa pozycja w rankingu, tym więcej reklamiarzy. Musimy przede wszystkim dbać o staty, póki co jest nieźle, dopiero w drugiej kolejności nabijać ludków. Wczoraj i przedwczoraj trochę pracowałem nad parkami, bo miałem dostęp do neostrady, dziś niestety jestem u siebie w domu i kliknąłem tylko raz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.12.2007 o 13:25, Klimos napisał:

Ale z drugiej strony im wyższa pozycja w rankingu, tym więcej reklamiarzy. Musimy przede wszystkim
dbać o staty, póki co jest nieźle, dopiero w drugiej kolejności nabijać ludków.(...)


Pozycja w rankingu prawdopodobnie zależy od ludności. Staty mamy dobre, uważam że jeśli któryś stat będzie powyżej 5% z tych "złych" to wtedy trzeba będzie się nim zająć. Póki żaden zły stat nie wynosi 5% lub więcej proponuję nabijać tylko mieszkańców. A potem dużą porcję naprawiania reszty statów innymi linkami. To chyba dobre rozwiązanie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2007 o 13:38, konrad16061990 napisał:

Póki żaden zły stat nie wynosi 5% lub więcej proponuję nabijać tylko mieszkańców. A potem dużą porcję
naprawiania reszty statów innymi linkami. To chyba dobre rozwiązanie;)

Hmmm... Faktycznie, coś w tym jest. Tak więc od teraz klikam w mieszkańców, chyba że któryś "zły" współczynnik podskoczy ponad 5%.
BTW Niech Innos ma w opiece mieszkańców Cyber-Szczecina... To cud, że jeszcze tam żyją...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2007 o 16:19, Klimos napisał:

OK, Poznań udało się zostawić w tyle. Staty nadal całkiem przyzwoite, więc można dalej klikać
w ludność.

Cyber-szczecin sam się zniszczy, my tylko musimy nabijać ludzi. Potem olecko, które ma 66% zanieczyszczenia :P Następnie brynów z nie najlepszymi statami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować