Zaloguj się, aby obserwować  
YOLOfddsfd

Nintendo DS oraz 3DS - temat ogólny [M]

5809 postów w tym temacie

Dnia 28.08.2008 o 13:12, Sebat1 napisał:

1. Jestem fanem Gwiezdnych Wojen i zastanawia mnie czym się właściwie różni LEGO Star
Wars II: The Original Trilogy od Lego Star Wars: The Complete Saga


Original Trilogy to części 4,5,6 w świecie klocków LEGO, zaś Complete Saga to wszystkie części, czyli 1,2,3,4,5,6 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.08.2008 o 15:26, syriusz.b napisał:

Original Trilogy to części 4,5,6 w świecie klocków LEGO, zaś Complete Saga to wszystkie
części, czyli 1,2,3,4,5,6 :)


Nie wiem czy dobrze rozumiem , Complete Saga to dwie gry w jednym pudełku , jedna o starej sadzie , a druga o nowej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja na razie planuję zakup DSa najlepiej chociaż z jedną grą na początek. Na oku mam Mario 64, Zeldę ofkorz, Pokemony, może AC

No i mam dwa pytanka:
Po pierwsze ile muszę sobie przygotować kasy około na początek jeśli chcę kupić Lite''a [duża różnica finansowa?] z jakąś grą [najlepiej czarnego, no ale to już nie wymóg]? Na razie mam odłożone 300zł
Po drugie - jestem wręcz fanatykiem różnych Zeld, uwielbiam wszystkie oprócz drugiej części na NESa, no i zobaczyłem DSowską Zeldę na YOUTUBE i się załamałem, jak dla mnie straciła dużo przez dziwne sterowanie. Pytanie do tych co znają stare Zeldy - da się w to grać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2008 o 18:46, Sebat1 napisał:

Nie wiem czy dobrze rozumiem , Complete Saga to dwie gry w jednym pudełku , jedna o starej
sadzie , a druga o nowej ?


Complete Saga z tego co kojarzę to jedna gra wydana z okazji jakiejś imprezy/rocznicy czy czegoś z uniwersum Star Wars. Generalnie jest to takie 2 w 1 i jakieś zmiany względem poprzednich wersji są. Ale od razu mówię, że to wszystko wyczytałem, na konsolach stacjonarnych, jak i na DSie w Complete Saga nie grałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie. Z glownej bazy wypadowej (czyli kantyny na Tatooine) masz w Complete Saga dostep do wszystkich epizodow (czesci filmowej sagi). Majac tylko ''The original trilogy'' masz dostep tylko do epizodow ze starej sagi. To tak jak np w Guild Warsie. Majac jedna tylko czesc masz dostep do ''x'' terenow. Dodajac jednak kolejna czesc nie masz, de facto, dwoch osobnych gier. Masz po prostu mozliwosc przemierzania starych i nowych obszarow.

I od razu mowie - jak nie jestes KOMPLETNYM fanem SW to nie ma co kupowac. Juz lepiej wziac Indiane Jonesa. Akurat sam tego drugiego skonczylem i teraz zabralem sie za ponowne przechodzenie poszczegolnych plansz, a SW nie skonczylem - jestem w polowie. A to byla moja pierwsza kupiona gra na NDSa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.08.2008 o 20:33, Piotrek K. napisał:

I od razu mowie - jak nie jestes KOMPLETNYM fanem SW to nie ma co kupowac. Juz lepiej
wziac Indiane Jonesa. Akurat sam tego drugiego skonczylem i teraz zabralem sie za ponowne
przechodzenie poszczegolnych plansz, a SW nie skonczylem - jestem w polowie. A to byla
moja pierwsza kupiona gra na NDSa...


Aha rozumiem , a wiesz czy gra przynajmniej w minimalnym stopniu przypomina wersje PeCetową ? Bo jeśli nie to chyba posłucham Twojej rady i nie kupie tej gry. Natomiast zakup LEGO Indiana Jones również chodzi mi po głowie , dzięki za dobrą rekomendacje , teraz jestem bardziej pewny że raczej zainwestuje w ten tytuł. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.08.2008 o 19:27, zbysheck napisał:

Po drugie - jestem wręcz fanatykiem różnych Zeld, uwielbiam wszystkie oprócz drugiej
części na NESa, no i zobaczyłem DSowską Zeldę na YOUTUBE i się załamałem, jak dla mnie
straciła dużo przez dziwne sterowanie. Pytanie do tych co znają stare Zeldy - da się
w to grać?


Ech, to zależy - dla mnie PH jako gra było b. dobre, jednak od PH jako Zeldy oczekiwałem czegoś więcej. Kupić na pewno warto , jeśli LoZ uwielbiasz (jak ja), jest tu sporo innowacji i ciekawych rozwiązań, dla których na pewno warto, jednak nie oczekuj od niej za dużo, myśląc o PH jako o kontynuatorce LoZ :) Dla mnie nadal Oracle of Ages/Seasons wymiatają, jeśli chodzi o handheldy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2008 o 11:34, Mr.M napisał:

Ech, to zależy - dla mnie PH jako gra było b. dobre, jednak od PH jako Zeldy oczekiwałem
czegoś więcej. Kupić na pewno warto , jeśli LoZ uwielbiasz (jak ja), jest tu sporo innowacji
i ciekawych rozwiązań, dla których na pewno warto, jednak nie oczekuj od niej za dużo,
myśląc o PH jako o kontynuatorce LoZ :)

No to chyba się skuszę przynajmniej ugryźć. Szkoda tylko że w Wind Wakera nie grałem

Dnia 31.08.2008 o 11:34, Mr.M napisał:

Dla mnie nadal Oracle of Ages/Seasons wymiatają, jeśli chodzi o handheldy ;-)

Teraz gram własnie w OoA ale co chwila się zacinam na świątyniach i nie tylko. Wersje z N64 były łatwiejsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2008 o 20:08, zbysheck napisał:

No to chyba się skuszę przynajmniej ugryźć. Szkoda tylko że w Wind Wakera nie grałem


^^ Ja też jeszcze nie, dopiero sie do kupna przymierzam :)

Dnia 31.08.2008 o 20:08, zbysheck napisał:

Teraz gram własnie w OoA ale co chwila się zacinam na świątyniach i nie tylko. Wersje
z N64 były łatwiejsze ;)


Heh, żeby mi nie zarzucono braku skromności, ale Oracle do mistrzostwa opanowałem (każdą część pozaliczałem po kilka razy na wszystkich Secrets), tylko mi do fulla kilka ringów zostało :) Jak coś, to pisz, gdzieś na sajcie są namiary na mnie :)


Ps. tak czy inaczej, PH kupić warto ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2008 o 18:01, Sebat1 napisał:

Grał już ktoś w DS-ową wersję Race Driver: GRID ? Wie ktoś jak ta gra się prezentuje
i czy wartą ją kupić ?

To już nie lepiej poczekać na nowego NFS''a? W GRIDzie są same wyścigi bez policji w porównaniu do NFS''ów. Drogie są gry dlatego zawsze się zastanawiam czy jest na tyle fajne aby kupić.U mnie w Media Markt jest NFS pro street za 99zł i to przeceniony o 50%:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2008 o 20:26, Mac Cry napisał:

Też jestem ciekawe GRIDA na DS.

Chyba kupię tą grę w ciemno , gra zebrała całkiem dobre oceny na portalach internetowych , więc chyba warto ją kupić.

Dnia 01.09.2008 o 20:26, Mac Cry napisał:

P.S.
Mógłbyś skontaktowac się ze mną na gg? Mam do Ciebie pewną sprawę.

Ok. skontaktuje się z Tobą jutro. Teraz już wiesz jak ''''często'''' zaglądam na swojego GS-a , a co dopiero na GS-y znajomych , nawet nie zauważyłem tego Twojego komentarza z czwartku. xD
Już chyba domyślam się o czym będzie rozmowa. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dwie gry z którymi wiązałem wielkie nadzieje , czyli Spore Creatures oraz Viva Pinata: Pocket Paradise niestety okazały się raczej przeciętnymi tytułami. Przeczytałem recenzje tych gier na gamespot.com i nie jestem zbyt zachwycony , z resztą oceny mówią wszystko 6,5/10 dla SC i 7,0/10 dla VP. A więc teraz już wiem że na pewno nie kupie tych gier.

Mam teraz tylko nadzieję że Star Wars: The Force Unleashed oraz Star Wars The Clone Wars: Jedi Alliance w wersjach na DS-a okażą się naprawdę porządnymi tytułami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja śledzę trochę VP i w IGN dali jej 8,5, zaś średnia wg. gamerankings wylicza średnią póki co 78%, akurat to gamespot w tym przypadku obniża ocenę, na gamefaq zaś średnia to aż 8,7/10. Z tego, co piszą na forum jest to całkiem udana konwersja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.09.2008 o 13:53, DragonLord napisał:

Ja śledzę trochę VP i w IGN dali jej 8,5, zaś średnia wg. gamerankings wylicza średnią
póki co 78%, akurat to gamespot w tym przypadku obniża ocenę, na gamefaq zaś średnia
to aż 8,7/10. Z tego, co piszą na forum jest to całkiem udana konwersja.


Dzięki za informacje , niestety jeszcze nie grałem w żadną z Pinat na dużej konsoli , wiec nie będę miał z czym to porównać , ale i tak zajrzę na podane przez Ciebie portale internetowe i jeszcze poczytam sobie trochę o tej grze. Może rzeczywiście nie jest to aż tak przeciętny tytuł i warto będzie kupić tą grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, czemu to tak ciągle jest. Po prostu wspaniała fabuła, świetna grywalność, lecz czas w którym przechodzi się grę to około 14 godzin. Mówię o grze The World Never Ends, kto nie grał w tą grę niech żałuję, bo wspaniała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2008 o 16:19, Piotrbov napisał:

Mówię o grze The World Never Ends,


A nie może The World Ends With You? :P Bo tytuły wyżej nie znam... ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować