Zaloguj się, aby obserwować  
kupczyk11

Serial "ZAGUBIENI' (Lost) - premiera na TVP i AXN [M]

1954 postów w tym temacie

Dnia 01.12.2006 o 22:34, Galadin napisał:

Bardzo zaciekawił mnie ten post i to, dlaczego został usunięty. Ktoś specjalnie chciał zdradzić
sekrety całego serialu? (a może serial opiera się po części na wydarzeniach autentycznych?
;p lol)

Może to być rzeczywisty zarys scenariusza, moze to być żart scenarzysty (albo raczej kpina :D) ale lepiej porzućmy wersję ostatnią ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dżizas ale zakończenie drugiej serii było lipne. Szkoda i brak słów. Następnym razem chyba poczekam aż będzie ostatni odcinek, wtedy obejrzę skrót całej serii no i odcinek finałowy i takie to będzie oglądanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2006 o 22:46, hans olo napisał:

Może to być rzeczywisty zarys scenariusza, moze to być żart scenarzysty (albo raczej kpina
:D) ale lepiej porzućmy wersję ostatnią ;).


Gdyby to była kpina, nikt nie usuwałby postu. Było zawsze dużo teorii na temat wyspy, ale nigdy nikt nie usuwał tego co ktoś sugerował. Aż do teraz. ;) Sądzę, że jakaś osoba z "otoczenia" serialu, nie mogła się powstrzymać. Albo ktoś jest taki sprytny i powiązał trochę historii i fikcji z serialem. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2006 o 22:51, Mastexx100 napisał:

Dżizas ale zakończenie drugiej serii było lipne. Szkoda i brak słów. Następnym razem chyba
poczekam aż będzie ostatni odcinek, wtedy obejrzę skrót całej serii no i odcinek finałowy i
takie to będzie oglądanie.


Nie rozumiem, dlaczego tyle ludzi uważa, że 2 sezon skończył się nieciekawie. Tyle akcji z Lockiem, Eco, Desmondem, Tamtymi, Michaelem, "Henrym" i tymi poszukiwaczami anomali - ostatni odcinek był jednym z tych najbardziej wciągających.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2006 o 23:01, Galadin napisał:

Nie rozumiem, dlaczego tyle ludzi uważa, że 2 sezon skończył się nieciekawie. Tyle akcji z
Lockiem, Eco, Desmondem, Tamtymi, Michaelem, "Henrym" i tymi poszukiwaczami anomali - ostatni
odcinek był jednym z tych najbardziej wciągających.

Może dlatego że streścili wszystko i jak ktoś rzadko oglądał to po prostu nie musiał się przejmować że coś przegapił. A odcinek finałowy pozostawił pewien "niesmak".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mogło być lepiej jeżeli chodzi o zakończenie ale i tak mi się bardziej podobało to zakończenie niż zakończenie pierwszego sezonu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.12.2006 o 21:33, Blackgoat napisał:

Ta kobieta, to jeśli się nie mylę, ukochana Desmonda. A ci naukowcy wykryli anomalie elektromagnetyczną
wywołaną na wyspie.


Jeśli tak to pozostaje jeszcze jedno pytanie...
A mianowicie co ta ukochana Desmonda ma wspólnego z molem elektromagnetycznyn występującym na wyspie ? Ktoś coś może wie, bądź się domyśla ? Bo mi nic nie przychodzi do głowy.
Bo przecież to co powiedział ten jeden koleś w bunkrze podczas rozmowy telefonicznej, a mianowicie:
- Znaleźliśmy...
Nie dotyczyło raczej desmonda, tylko pola elektromagnetycznego bądź wyspy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2006 o 20:08, Seqiu napisał:

Jeśli tak to pozostaje jeszcze jedno pytanie...
A mianowicie co ta ukochana Desmonda ma wspólnego z molem elektromagnetycznyn występującym
na wyspie ? Ktoś coś może wie, bądź się domyśla ? Bo mi nic nie przychodzi do głowy.
Bo przecież to co powiedział ten jeden koleś w bunkrze podczas rozmowy telefonicznej, a mianowicie:
- Znaleźliśmy...
Nie dotyczyło raczej desmonda, tylko pola elektromagnetycznego bądź wyspy. ;)


Mnie się wydaje, że jej ojciec jest w to zamieszany, ten koleś co rozmawiał z Desmondem w samochodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sądze ze na łodzi syn Michela mu wszystko opowie(o ile mu pamięci nie wykasowali xD) i wrócą aby pomóc przyjaciołom sądze ze Michel zrozómie ze zrobił straszną rzecz i bedzie próbował naprawic swój błąd.Nie moge sie doczekac 3 serii.Ktos wie kiedy będzie emitowana na aiexenie(sorka ale niewiem jak sie to pisze;P)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2006 o 12:09, Sycylius napisał:

Sądze ze na łodzi syn Michela mu wszystko opowie(o ile mu pamięci nie wykasowali xD) i wrócą
aby pomóc przyjaciołom sądze ze Michel zrozómie ze zrobił straszną rzecz i bedzie próbował
naprawic swój błąd.Nie moge sie doczekac 3 serii.Ktos wie kiedy będzie emitowana na aiexenie(sorka
ale niewiem jak sie to pisze;P)?

na AXN trzeci sezon juz w lutym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może czy będą puszczać wszystkie odcinki jednego dnia z pierwszej serii i drugiej Lostów na kanale ANX ? Chciałbym sobie to wszystko jeszcze raz na spokojnie obejrzeć. ;)
Bardzo mi na tym zależy, zwłaszcza dlatego że nie oglądałem pierwszej serii Lostów. Tzn zacząłem oglądać Zagubionych od 20 odcinka pierwszej serii. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewno będzie coś takiego, pewnie jeszcze przed 3 sezonem. Ja tylko dodam, że wg mnie o wiele lepiej serial ogląda się w wersji z napisami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2006 o 21:29, sz94 napisał:

A czy będzie może seria trzecia na TVP bo nie mam dostępu do kablówki a tym bardziej do AXN

Będzie, ale na pewno nie wcześniej niż pół roku. ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2006 o 19:05, Seqiu napisał:

Wie ktoś może czy będą puszczać wszystkie odcinki jednego dnia z pierwszej serii i drugiej
Lostów na kanale ANX ? Chciałbym sobie to wszystko jeszcze raz na spokojnie obejrzeć. ;)


1 sezon aktualnie jest emitowany (od 1 grudnia) w AXN, codziennie po 1 odcinku, dzisiaj 5 odcinek 23:25
można domniemywać że 2 sezon zacznie się 1 stycznia i skończy 24 stycznia, jakieś 2 tygodnie później będzie 3 sezon. Czy będą 2 dniowe maratony (tak było latem) tego nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2006 o 14:02, sz94 napisał:

A co powiecie o moim poście czy jest moźliwe źe ojciec ukochanej Des''a jest w to zamieszany?


pisałem o tym jakiś czas temu.
Produkty z nazwą jego firmy (nazwiskiem) pojawiały się kilkukrotnie. Np. test ciążowy Sun, reklama w której udział brał zespół Charliego i jeszcze kilka innych (nie pamiętam) no i oczywiście organizacja regat w których brał udział Des. Widmore to bogaty facet, a Dharma musiała mieć fundusze.

Może Penelopa wpadła na jakiś trop, stąd jej poszukiwania Desmonda, powiedziała przecież że jak ma się pieniądze można znaleźć każdego.
Staruszek za wszelką cenę chciał się pozbyć Desmonda (kazał mu zniknąć), więc przy okazji regat mógł to zrobić wysyłając go na wyspę z której nigdy nie wróci)
Dodam tylko, (to raczej nie spoiler), że cała ta sprawa została póki co, pominięta w pierwszych 6 odcinkach 3 sezonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 18:55, black day napisał:

Jetem fanem od 1 odcinka i niemoge się doczekać 3 części.


Jak większość fanów. ;) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować