Zaloguj się, aby obserwować  
kupczyk11

Serial "ZAGUBIENI' (Lost) - premiera na TVP i AXN [M]

1954 postów w tym temacie

Dnia 18.12.2006 o 20:31, Azrathel napisał:

;)

Wiesz, nie twierdzę że są idealni, zresztą nikt nie jest ;) Po prostu w większości przypadków robili dobre wrażenie, a że mieli gorsze dni (zwłaszcza Boon), no cóż...

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2006 o 20:51, Paluch 222 napisał:

a że mieli gorsze dni (zwłaszcza Boon), no cóż...


zmiażdżyłeś mnie tym... xD

wiesz - mnie wyszło, że jestem Sawyerem - więc muszę być opryskliwy i niemiły. w zasadzie już taki jestem - to i starać sie nie muszę. ot, tak - samo wychodzi.

kurczę, widzę, że jak w telewizji nie ma Zagubionych, to straszna posucha w tym wątku - same offtopy lecą...
mam nadzieję, że Moderatorzy zrozumieją, w jakiej jesteśmy trudnej sytuacji (no może nie ja, bo 6 odcinków 3. serii już widziałem - ale też czekam na następne) i nie będą nas za nadto tępić... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2006 o 19:36, Galadin napisał:

Widzę że spodobał się Wam link ktory podalem ;)


John Locke60%
Boone60%
Jin55%
Sayid55%

to pierwsze cztery z chyba dziesięciu, dobrze, że to sami faceci ahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 16:07, balduran2 napisał:

A oto kilka obrazków z Zagubonych:
2 pokazuja wpadki filmowców
1 karykatury postaci i
1 screna z retrosepcji.


a dlaczego Libby nie ma aureoli przecierz ona tez zgineła - chyba ze coś przegapiłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2006 o 13:16, tosz napisał:

a dlaczego Libby nie ma aureoli przecierz ona tez zgineła - chyba ze coś przegapiłem


Pewnie obrazek zrobiono przed końcem 2 sezonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2006 o 18:18, Kurammi napisał:

To czemu Eko i Rose(?) ma aureole?


Mnie się wydaje, że Eco ma, bo jest księdzem, a Rose...może była zakonnicą? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Shannon i Boone mają aureole, ponieważ zginęli. Eko, ponieważ jest księżem, a Rose - wydaje mi się, że ona taka ogólnie "święta" jest, prawda? :)
Obrazek był najwidoczniej robiony przed końcem drugiego sezonu i dlatego Anna Lucia oraz Libby są "żywe".
BTW Albo coś przegapiłem, albo mam sklerozę; kto to jest Zeke? :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2006 o 21:19, Kurammi napisał:

Bym trochę podyskutował o tym "księdzu" Eko, ale wydaję mi się że zahacza to trochę o 3 sezon.


Jeśli uważasz, że może to być spoiler, to lepiej nie pisz tego tutaj, bo możesz niechcący zepsuć niektórym zabawę.
Nie krępuj się za to przed dyskusją na ten temat w tym topicu: http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=12599&u=17 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2007 o 21:21, syriusz.b napisał:

Dziś była premiera 3 serii na AXN oglądał ktoś?


Heh, ja :) Kolejny dobry odcinek. Choć trochę mało się wyjaśniło, ale za to dużo przybyło (tradycyjnie :D).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2007 o 21:21, syriusz.b napisał:

Dziś była premiera 3 serii na AXN oglądał ktoś?


Ja ogladałem :) I znowu masa nowych zagadek i prawie nic wyjaśnień :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2007 o 21:21, syriusz.b napisał:

Dziś była premiera 3 serii na AXN oglądał ktoś?


***Spojler***
Pewnie, że tak. :P
Jack jest uwieziony w akwarium dla rekinów i delfinów, Jack w klatce dla niedźwiedzi, a Kate była na kolacji z tym ich szefem, Benem bodajże. Były retrospekcje Jacka, a w nich były ukazane sprawy rozwodowe Jacka i jego konflikt z ojcem. Wracając do głównego wątku, "others" chyba chcą robić na lostowiczach jakieś badania, bo Kate miała wbitą w rękę igłę, taką jak np przy kroplówce, a ''Henry Gale'' powiedział jej, że następne dwa tygodnie będą bardzo nieprzyjemne (właśnie na tej kolacji :P).
***/Spojler***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, a nie miałem pojęcia że dzisiaj są Zagubieni. W ogóle nie oglądałem tego pierwszego odcinka z 3 serii, ponieważ obejrzałem sobie Sakzanego na śmierć. Jednak myślę że się załapie na powtórkę zagubionych o 23.45. Szkoda tylko że jutro musze wstać o 6.30, bo kończą się dzisiaj u mnie ferie, jednak czego się nie robi dla Zagubionych. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2007 o 21:34, Seqiu napisał:

Kurcze, a nie miałem pojęcia że dzisiaj są Zagubieni. W ogóle nie oglądałem tego pierwszego
odcinka z 3 serii, ponieważ obejrzałem sobie Sakzanego na śmierć. Jednak myślę że się załapie
na powtórkę zagubionych o 23.45. Szkoda tylko że jutro musze wstać o 6.30, bo kończą się dzisiaj
u mnie ferie, jednak czego się nie robi dla Zagubionych. ;)



a co Zagubieni 3 w AXN teraz lecą (nie mam tego kanału)... w TVP bedzie trzeba czekać do jesieni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.02.2007 o 21:46, Paoro napisał:

a co Zagubieni 3 w AXN teraz lecą (nie mam tego kanału)... w TVP bedzie trzeba czekać do jesieni...


Już się skończyło. Zagubieni byli o 20;05, tylko jeden odcinek niestety. Powtórka o 23;45, a następny odcinek za tydzień, w niedzielę. Jak dobrze, że mam AXN i nie muszę czekać aż w TVP będą emitować. :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko że nie ma tak jak w TVP było, a mianowicie jest tylko jeden odcinek tygodniowo. ;(
Najlepiej by było, aby Losci lecieli codziennie na AXN..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować