Zaloguj się, aby obserwować  
kupczyk11

Serial "ZAGUBIENI' (Lost) - premiera na TVP i AXN [M]

1954 postów w tym temacie

Dnia 11.02.2007 o 21:55, Luke Shadow napisał:


> a co Zagubieni 3 w AXN teraz lecą (nie mam tego kanału)... w TVP bedzie trzeba czekać
do jesieni...

Już się skończyło. Zagubieni byli o 20;05, tylko jeden odcinek niestety. Powtórka o 23;45,
a następny odcinek za tydzień, w niedzielę. Jak dobrze, że mam AXN i nie muszę czekać aż w
TVP będą emitować. :):)



JA tam jestem juz na 6 odcinku 3 sezonu ;) co prawda wyszedł juz 7 ale jeszcze nie oglądałem i też nie musze czekać do premiery w TVP ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie martwcie się jutro też będzie powtórka o 21. Dziś na AXN mówili, że zacznie się o 21 a zaczoł się o 20 i ja też połowe ominełem. Ja obojrze dokładnie jutro o 21.
Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chwileczkę, czyli na AXN... już wczoraj o 20.00 była premiera lostów w poslce, zaczynających się do 7 odcinka ? Nie rozumiem... ;) Może mi ktoś to wyjaśnić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2007 o 00:02, Seqiu napisał:

Chwileczkę, czyli na AXN... już wczoraj o 20.00 była premiera lostów w poslce, zaczynających
się do 7 odcinka ? Nie rozumiem... ;) Może mi ktoś to wyjaśnić ?


Wczoraj na AXN była premiera trzeciego sezonu, czyli pierwszy odcinek (3x01), dzisiaj powtórka.

Natomiast siódmy (3x07) odcinek był na ABC (amerykańska stacja).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj obejzalem pierwszy odcinek i nieźle mnie zaskoczyl początek.SPAM:To ich osiedle w srodku dżungli robi wrażenie tak samo jak te wszystkie bunkry klatki itp itp:KONIEC SPAMU Szkoda tylko ze na AXN leci tylko jeden odcinek na tydzień.

BTW:Ile 3 seria ma odcinków?Ile będzie sezonów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Dnia 12.02.2007 o 14:02, Sycylius napisał:

BTW:Ile 3 seria ma odcinków?Ile będzie sezonów?


Sezonów to nie mam pojęcia, a odcinków pewnie tak jak poprzednie 24. Aha - jak się nie mylę to chodziło Ci o słowo SPOILER a nie SPAM :)? Czy tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2007 o 14:02, Sycylius napisał:

BTW:Ile 3 seria ma odcinków?Ile będzie sezonów?

sezonów prawdopodobnie 4 lub 5 ze wskazaniem na 4, odcinków 22+przypominajki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2007 o 14:12, Lucas016 napisał:

> BTW:Ile 3 seria ma odcinków?Ile będzie sezonów?
sezonów prawdopodobnie 4 lub 5 ze wskazaniem na 4, odcinków 22+przypominajki:)


Mówili że ma byc 5 sezonów. 3 już na dobre zagościł w tv AXN. Jak to dobrze ze mam ten program.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2007 o 14:07, mathewmw napisał:

jak się nie mylę
to chodziło Ci o słowo SPOILER a nie SPAM :)? Czy tak?



Upsss...ale gafa...ale pisalem to przed wyjsciem do szkoly czyli wielkim stresem x] wiec sie nie dziw:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To teraz wszystko rozumiem, niestety nie miałem wczoraj okazji obejrzeć powrórki pierwszego odcinka na AXN, ponieważ skończyły mi się ferię i musiałem...iść spać, bo trzeba było wstać o 6.00. Mam nadzieje że pierwszy odcinek był naprawdę dobry, ponieważ dzisiaj zamierzam sobie go obejrzeć o 21.00, z tego co wiem o tej właśnie porze jest powtórka. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem wczoraj pierwszy odcinek trzciej serii i jestem szczerze zawiedziony. Z ciekawego serialu przeradza się to w Modę na Sukces, która nie ma zakończenia. Taka formuła serialu jak teraz może trwać w nieskończoność. Co chwila można dodawać nowe wątki nie wyjaśniając do końca poprzednich. Spodziewałem się czegoś lepszego. Ale oglądałem trzecią serię ze świadomością, że jeszcze będzie kolejna i pewnie jeszcze kolejna i ta trzecia i tak niczego nie wyjaśni. Strata czasu. Zbyt rozwlekle jest to przeprowadzone. Bohaterowie już stają się nieznośni, przerysowani i widać, ze grają, bo za bardzo się wczuwają. Serial stracił moim zdaniem bardzo dużo od pierwszej serii. To już nie jest to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2007 o 07:40, HumanGhost napisał:

Obejrzałem wczoraj pierwszy odcinek trzciej serii i jestem szczerze zawiedziony. Z ciekawego
serialu przeradza się to w Modę na Sukces, która nie ma zakończenia. Taka formuła serialu jak
teraz może trwać w nieskończoność. Co chwila można dodawać nowe wątki nie wyjaśniając do końca
poprzednich. Spodziewałem się czegoś lepszego. Ale oglądałem trzecią serię ze świadomością,
że jeszcze będzie kolejna i pewnie jeszcze kolejna i ta trzecia i tak niczego nie wyjaśni.
Strata czasu. Zbyt rozwlekle jest to przeprowadzone. Bohaterowie już stają się nieznośni, przerysowani
i widać, ze grają, bo za bardzo się wczuwają. Serial stracił moim zdaniem bardzo dużo od pierwszej
serii. To już nie jest to samo.

mając w planie 5 sezonów mószą jakoś rozwlekać akcję , 3 sezon jest środkowym miejmy nadzieję że teraz będzie z górki i wszystko będzie się po mału wyjaśniać . I tak mam przeczucie że wszystkiego się nie dowiemy , że coś zostanie niedopowiedziane . Generalnie serial mi się podoba zarówni 1 jak i 2 sezon , a początek 1 odcinka 3 sezonu jest powalający

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem "rozwlekanie akcji", ale tutaj zostało to zrobione do granic absurdu. Dowiadujemy się o wszystkim co dotyczy bohaterów, nawet ich profili psychologicznych. A to chyba nie jest serial tylko dla studentów psychologii.
Pierwszy odcinek trzeciej serii, na początku jest fajny. Ale potem atmosfera przygasa.
Tak czy siak serial nie ciągnie mnie do siebie tak jak kiedyś. Zaczyna być nudny, bo bohaterów znam już na tyle, że mogę przewidywac ich zachowanie w konkretnej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co do profili psychologicznych to dobry chwyt bo pokazane jest jak w podobnych stytuacjach bohaterowie zachowywali się w normalnym świecie
a to że znasz już bohaterów to nie byłbym taki pewny na twoim miejscu od 3 sezonu czekają nas same niespodzianki - oczywiście nie napiszę jakie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj w przychodni lekarskiej w Bydgoszczy przeżyłem ogromny szok! Wchodzę sobie do tego budynku cały zestresowany i w miejscu gdzie powinien być zegar zobaczyłem... logo DHARMA tylko, że zamiast tego węża/łabędzia był ten chiński znaczek Ying Yang czy jakoś tak... W tym momencie stanąłem na środku holu jak wryty i stałem tak przez ok. 10 sekund z otwartą gębą. A jak z gabinetu wyszedł do mnie lekarz w białym fartuchu i powiedział do mnie "proszę" to miałem mieszane uczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2007 o 12:26, legenda27 napisał:

Czy ktoś wie kiedy będzie powtórka 1 serii? Znajomi mi polecili i chciałbym obejrzeć.

Raczej na TVP nigdy nie będzie, nie ma wyjścia, musisz kupić na DVD, ale 1 serię polecam. Najlepsza dotychczas, chociaż 3 po 5 odcinku bardzo się rozkręca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, nie dziwię się. Kolega mój ma w domu zamontowany ciekawy system. Ma komputer, podobny do tego z Lost, i program, który odlicza 108 minut, na plakietkowym zegarze na ścianie. W wyznaczonym czasie [kiedy włączy się alarm] ma wpisać kod. Jeśli nie wpisze, wywala prąd. Chciałbym też mieć taki bajer. A co do logo Dharma, to u nas w szkole, jest taki 8 kątny korytarz, i jakby patrzeć z góry, widnieje ewidentne logo Dharma, ze wszystkimi kreseczkami. Na środku tego loga jest marmurowe koło, sprawiające wrażenie, że jest to logo stacji Perła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2007 o 12:33, Budyn napisał:

> Czy ktoś wie kiedy będzie powtórka 1 serii? Znajomi mi polecili i chciałbym obejrzeć.

Raczej na TVP nigdy nie będzie, nie ma wyjścia, musisz kupić na DVD, ale 1 serię polecam. Najlepsza
dotychczas, chociaż 3 po 5 odcinku bardzo się rozkręca.


A na AXN nie będzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować