Zaloguj się, aby obserwować  
kupczyk11

Serial "ZAGUBIENI' (Lost) - premiera na TVP i AXN [M]

1954 postów w tym temacie

Dnia 23.02.2010 o 15:37, BoloMaster napisał:

ja oglądam, wciąga jak zawsze:]
czekam na wyjaśnienie wielu tajemnic bo to w końcu ostatni sezon....

Polecam stronę
http://www.darlton.pl/
Dużo dużo ciekawych informacji jest na temat Lost ;P Jednak na gram jeszcze ktoś ogląda ten serial ;P Będzie z kim pogadać.Jutro nowy odcinek ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2010 o 15:37, BoloMaster napisał:

ja oglądam, wciąga jak zawsze:]
czekam na wyjaśnienie wielu tajemnic bo to w końcu ostatni sezon....


Cholera, nienawidzę ciebie i całego internetu :P Z wątpliwości sprawdzałem na wiki, czy to ostatni sezon, no i niechcący przeczytałem o tym co się stało w 5. serii... A niestety przez zrypane pory emisji na TVP 5. serie sobie odpuscilem poki co.

Chyba się zrobie na alkoholika przez to, żeby zapomnieć ;-) ARghhh *bije się w czoło*!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2010 o 17:46, Czempion9 napisał:

> ja oglądam, wciąga jak zawsze:]
> czekam na wyjaśnienie wielu tajemnic bo to w końcu ostatni sezon....
Polecam stronę
http://www.darlton.pl/
Dużo dużo ciekawych informacji jest na temat Lost ;P Jednak na gram jeszcze ktoś ogląda
ten serial ;P Będzie z kim pogadać.Jutro nowy odcinek ;D


Owszem a i ogląda ale jeśli jesteś na etapie ostatniego 6 sezonu i chcesz sobie trochę po spojlerować, bez obaw że ktoś przeczyta i będzie zły to wejdź na wątek o Lostach z premierą na świecie:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=12599&u=1402

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam telewizję n i wykupioną tamże na VoD-zie kolekcję nSeriale. I wiecie co? Odcinek pierwszy i drugi (6 sezonu) obejrzałem bez problemu. W opisie drugiego odcinka jak byk widniało "Na następny odcinek zapraszamy 16.02". Tego dnia trzeciego odcinka oczywiście nie ujrzałem, a z opisu poprzedniego zniknęła ta data. No ale dwa dni temu wrzucili nowy odcinek. Problem w tym, że czwarty. Chyba sobie nie pooglądam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może kilka teorii przed zakończeniem serialu?
Np. tą o umierających matkach, które rodzą dzieci. Ja sądzę, że dzieci pojawiające się na wyspie mogą być nowymi wcieleniami zmarłych. Wróg Jacoba boi się, że(nie czytać, jeśli nie oglądaliście 5 sezonu!)

Spoiler

wśród nich może być Jacob, którego zabił Ben

, więc sprawił, że matki umierają. A tamci porywali dzieci po to, by zmienić ich na swoich i ustrzec przed potworem.

A co do spojlerów w necie, polecam wam, byście nawet nie zerkali. Ja raz zerknąłem i dowiedziałem się zbyt wiele o LAX i o tym, kogo widział Hugo. najlepiej tylko oglądać sneak peak.

PS. Czy wiecie kiedy premiera w AXN? I czy będzie możliwość oglądania z napisami, tak jak Flash Forward?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2010 o 20:05, Czarek-k napisał:

Może kilka teorii przed zakończeniem serialu?
Np. tą o umierających matkach, które rodzą dzieci. Ja sądzę, że dzieci pojawiające się
na wyspie mogą być nowymi wcieleniami zmarłych. Wróg Jacoba boi się, że(nie czytać,
jeśli nie oglądaliście 5 sezonu!)

Spoiler

wśród nich może być Jacob, którego zabił Ben

,
więc sprawił, że matki umierają. A tamci porywali dzieci po to, by zmienić ich na swoich
i ustrzec przed potworem.


Ciekawe spostrzeżenie :P i faktycznie,

Spoiler

bo to alter ego Jacoba faktycznie boi się go, w 6 sezonie jest taki moment ze w dżungli spotyka młodego Jacoba - blond włosy, tak jak Aron,

więc kto wie, może masz rację.

Dnia 01.03.2010 o 20:05, Czarek-k napisał:

PS. Czy wiecie kiedy premiera w AXN? I czy będzie możliwość oglądania z napisami, tak
jak Flash Forward?


offtopik: Co do Flash Forward świetny serial już wiem co będę oglądał jak się skończą Losty ;P bo kończą się już podobno w kwietniu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy nie wie ktoś czasem o kontynuacji gry "Lost: Via Domus"? Przeszedłem ją już dość dawno temu, ale nadal nic nie wiem o kolejnej części. Nie mogę się też doczekać wyjaśnienia zagadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2010 o 22:38, BoloMaster napisał:

obecnie powtarzana jest 5 seria. 6 sezonu spodziewałbym się w okolicach kwietnia/maja

Uuf, dzięki, już myślałem, że przegapiłem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś czytałem kiedyś, że w edycji Lost 5 na blue ray(amerykańskiej) była dodana scena z Alpertem, który obserwował z daleka scena detonacji bomby w Łabędziu. Czy znalazł ktoś może w internecie opublikowaną tę scenę?
PS. ^ sezon Lost na AXN od 18 kwietnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj na AXN miała być premiera, ale w spisie jest napisane, że o 22.00 leci jakaś "Mamuśka". Ktoś wie, czy będzie dzisiaj, bo jakoś nie widzi mi się przegapić pierwszy odcinek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2010 o 16:06, conan8 napisał:

Dzisiaj na AXN miała być premiera, ale w spisie jest napisane, że o 22.00 leci jakaś
"Mamuśka". Ktoś wie, czy będzie dzisiaj, bo jakoś nie widzi mi się przegapić pierwszy
odcinek...

Nie będzie.
Z powodu żałoby na 22 Kwietnia jest przesunięte :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż..przynajmniej wszystko jest jasne. Prince_Miki- coś te twoje życzenia się spóźniły- serial już się kończy i jest mega-popularny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.04.2010 o 17:40, vale4694 napisał:

Nie będzie.
Z powodu żałoby na 22 Kwietnia jest przesunięte :/



HEJ!
To 22 kwietnie o której godzinie będzie premiera zagubionych?
I czy wiesz może o której będzie powtórka tego odcinka?
pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2010 o 19:09, Nieznajomosc napisał:

To 22 kwietnie o której godzinie będzie premiera zagubionych?
I czy wiesz może o której będzie powtórka tego odcinka?
pozdrawiam

Dokładniej to w niedzielę 25. A jeśli chodzi o godzinę to pewnie tak jak miało być 18. czyli dwa odcinki o 22. Zresztą możesz sprawdzić na axn.pl, tam powinno być.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować