Zaloguj się, aby obserwować  
kupczyk11

Serial "ZAGUBIENI' (Lost) - premiera na TVP i AXN [M]

1954 postów w tym temacie

Zgadzam sie nietkre seriale to porazka :/ ale dobrze że skończa Lost bo by ciagneli i stał by sie nudny juz tak jak np. Prison Break ... 4 sezon najgorszy i najnudniejszy to juz nie to co poprzednie 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z niecierpliwością czekam na LOST ;) Hehe tak to już ustawili, że przeleci cały sezon PB, a za jakiś czas LOST i tak na okrągło. Oby LOST nie poszedł śladami Prison Break''a i był w miarę sensowny w fabule, a nie jasny tylko dla scenarzystów i wizjonerów tegoż serialu. 5 sezonów styknie. Rozwiążą wszystkie problemy, potem do domu (ewentualnie TRAGEDIA - wszyscy zostają na wyspie :D ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2009 o 19:08, Sarturias napisał:

Z niecierpliwością czekam na LOST ;) Hehe tak to już ustawili, że przeleci cały sezon
PB, a za jakiś czas LOST i tak na okrągło. Oby LOST nie poszedł śladami Prison Break''a
i był w miarę sensowny w fabule, a nie jasny tylko dla scenarzystów i wizjonerów tegoż
serialu. 5 sezonów styknie. Rozwiążą wszystkie problemy, potem do domu (ewentualnie TRAGEDIA
- wszyscy zostają na wyspie :D ).


Jeśliby się na piątym skończyło to chińczycy by pewnie jeszcze dokręcili z 3 sezony :P Tak jak to było w przypadku Harrego Pottera.. nowa książka jeszcze nie wyszła, ale oni już tam mieli ciąg dalszy jego przygód.

____________

http://www.youtube.com/watch?v=DJlowv_sxOs xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2009 o 19:08, Sarturias napisał:

5 sezonów styknie. Rozwiążą wszystkie problemy, potem do domu (ewentualnie TRAGEDIA
- wszyscy zostają na wyspie :D ).

Już dawno twórcy potwierdzili że będzie 6 sezonów i koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2009 o 21:03, misiakpitra napisał:

wiadomo juz kiedy jest premiera 5 sezonu widzialem jakies zapowiedzi i zapowiada sie
ciakawie


21 stycznia jest premiera światowa. W polsce myślę że się pojawi dopiero parę miesięcy po zakończeniu sezonu w USA i Kanadzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2009 o 21:11, Gufs napisał:

> wiadomo juz kiedy jest premiera 5 sezonu widzialem jakies zapowiedzi i zapowiada
sie
> ciakawie

21 stycznia jest premiera światowa. W polsce myślę że się pojawi dopiero parę miesięcy
po zakończeniu sezonu w USA i Kanadzie

czyli jak co sezon bedziemy musieli czekac az niedouczeni amerykanie sobie obejrzą serial a potem nam to rzucą wynikałoby z tego że 5 sezon ogladac bedziemy jakos na jesieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.01.2009 o 21:15, misiakpitra napisał:

czyli jak co sezon bedziemy musieli czekac az niedouczeni amerykanie sobie obejrzą serial
a potem nam to rzucą wynikałoby z tego że 5 sezon ogladac bedziemy jakos na jesieni

Może i są niedouczeni, ale rzemiosła filmowego i organizacji całej branży to powinniśmy się od nich MY uczyć. Telewizja Polska też nie jest zbyt bogata więc musi poczekać aż ABC obniży opłatę za prawa emisji. Takie życie w postkomunistycznym kraju ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2009 o 21:11, Gufs napisał:

> wiadomo juz kiedy jest premiera 5 sezonu widzialem jakies zapowiedzi i zapowiada
sie
> ciakawie

21 stycznia jest premiera światowa. W polsce myślę że się pojawi dopiero parę miesięcy
po zakończeniu sezonu w USA i Kanadzie

Ooo to jednak kontynuacja jest. I to całkiem namacalna bo już za 6 dni i 2,5 godziny :) Podtrzymałeś mnie na duchu bo jak się dowiedziałem, że czwarty sezon Prison Break wraca dopiero na wiosnę to nie zapowiadało się ciekawie ;) Trochę te oba seriale już są naciągane, ale i tak miło mi się je ogląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2009 o 21:22, Gufs napisał:


> czyli jak co sezon bedziemy musieli czekac az niedouczeni amerykanie sobie obejrzą
serial
> a potem nam to rzucą wynikałoby z tego że 5 sezon ogladac bedziemy jakos na jesieni

>
Może i są niedouczeni, ale rzemiosła filmowego i organizacji całej branży to powinniśmy
się od nich MY uczyć. Telewizja Polska też nie jest zbyt bogata więc musi poczekać aż
ABC obniży opłatę za prawa emisji. Takie życie w postkomunistycznym kraju ;)

no tak filmy to robia przyzwoite a moze nawet wiecej niz przyzwoite ale to skandal zeby do polskiej telewizji serial z bardzo duzą ogladalnoscia trafial pol roku po premierze to jest chyba kpina TVP powinno cos z tym zrobic puszczaja wszystkie 15 milionow odcinkow mody na sukces a nie chca zarobic bna Zagubionych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2009 o 21:32, misiakpitra napisał:

no tak filmy to robia przyzwoite a moze nawet wiecej niz przyzwoite ale to skandal zeby
do polskiej telewizji serial z bardzo duzą ogladalnoscia trafial pol roku po premierze
to jest chyba kpina TVP powinno cos z tym zrobic puszczaja wszystkie 15 milionow odcinkow
mody na sukces a nie chca zarobic bna Zagubionych

Wcale nie skandal ;) W Polsce Zagubieni nie mają tak dużej wiernej rzeszy fanów żeby opłacało się kupować zaraz po emisji w stanach podczas gdy Ci najwierniejsi ściągają odcinki dzień po premierze. Wyjściem są platformy cyfrowe które czasem oferują w opcji VOD całkiem nowiutkie i jeszcze dość świeże odcinki popularnych amerykańskich seriali. Kiedyś 3 sezon Lostów tak na "n" można było oglądać... Tak słyszałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2009 o 21:47, Gufs napisał:

W Polsce Zagubieni nie mają tak dużej wiernej rzeszy fanów żeby
opłacało się kupować zaraz po emisji w stanach podczas gdy Ci najwierniejsi ściągają
odcinki dzień po premierze.


Ciężko nazwać fakt, że pierwszy odcinek obejrzało 5.5 mln widzów zbyt małą widownią... Owszem, w kolejnych sezonach liczba ta zmalała, ale nadal jest to spora liczba widzów. Myślę, że tu chodzi raczej o oszczędności i ostrożność tych stacji TV, które nie chcą lub boją się przepłacić (bo w gruncie rzeczy, w Polsce nigdy nie będzie ogromnej widownii, co innego USA które jest przecież ogromnym krajem). Tymbardziej, że w naszym kraju nadal jest sporo zacofanego kulturowo społeczeństwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2009 o 00:26, Sth`Devilish napisał:

Ciężko nazwać fakt, że pierwszy odcinek obejrzało 5.5 mln widzów zbyt małą widownią...
Owszem, w kolejnych sezonach liczba ta zmalała, ale nadal jest to spora liczba widzów.
Myślę, że tu chodzi raczej o oszczędności i ostrożność tych stacji TV, które nie chcą
lub boją się przepłacić (bo w gruncie rzeczy, w Polsce nigdy nie będzie ogromnej widownii,
co innego USA które jest przecież ogromnym krajem). Tymbardziej, że w naszym kraju nadal
jest sporo zacofanego kulturowo społeczeństwa...


Wiesz. właśnie o tą spadającą widownie mi chodziło. Tego całego Ojca Mateusza czy jak-mu-tam też oglądało z początku kilka milionów widzów. Wielu moich znajomych, którzy oglądali z zafascynowaniem pierwsze 2 sezony potem przestali oglądać, bo się zaczynało nudzić. Nawet nie chodzi tu o zacofane kulturowo społeczeństwo, w tym wypadku nie zgodzę się. Mamy dość konserwatywną kulturę jednak nie w negatywnym tego słowa znaczeniu. Gdy dorośnie obecne pokolenie nie będzie po tym śladu. Na pewno w Stanach ten serial znalazł odbiorców nie tylko w grupie wiekowej 10-30 lat (tak jak mi się wydaje że jest w Polsce) i z wyjątkami tylko dotarł do starszych. Trochę to wina komuny która niszczyła abstrakcyjne myślenie, które jest niezbędne do pojmowania całości fabuły zawartej w serialu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś kiedy Imperial ma zamiar wydać 4 sezon tego kultowego serialu? Czekam już dosyć długo, wysłałem mnóstwo maili, na które dostawałem wymijające odpowiedzi typu- " Nie wiemy, mamy Cię w tyłku, kup inne nasze filmy
Pozdrawiam, XYZ". Ma ktoś może jakieś informacje z pierwszej ręki?

Edit: Otrzymałem informację, że premiera 4 sezonu na DVD odbędzie się 18 marca 2009 roku. Wersji na Blu-Ray nie przewidziano :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2009 o 14:12, Budyn napisał:

Edit: Otrzymałem informację, że premiera 4 sezonu na DVD odbędzie się 18 marca 2009 roku.
Wersji na Blu-Ray nie przewidziano :P

Heh, Bluray musiałby kosztować chyba z 500-600 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2009 o 14:42, hans olo napisał:

> Edit: Otrzymałem informację, że premiera 4 sezonu na DVD odbędzie się 18 marca 2009
roku.
> Wersji na Blu-Ray nie przewidziano :P
Heh, Bluray musiałby kosztować chyba z 500-600 zł

Najprawdopodobniej. Jestem pewien, że cena 4 sezonu na DVD nie będzie niższa niż 189 zł. To już niemalże sprawdzona taktyka Imperiala, że pomimo ogromnego opóźnienia w stosunku do wersji angielskiej ( no rozumiem, tłumaczenie, ale ile można?) jest w stanie zaserwować nam cenę jak za produkt, który miał premierę wczoraj. Ot takie magle dystrybutorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę że oglądasz Axn.

Skoro interesujesz się horrorem czy mogłabyś pomóc ?
szczegóły na forum wklep w wyszukiwarkę Axn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wrażenia po wczorajszej premierze V sezonu na AXN ? :)
Straciłem wiarę w ten serial na początku IV serii, ale po wczorajszym odcinku powrócił mi smaczek na ten serial. Czekać na kolejny odcinek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować