Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

WoW uratował dwójkę dzieci?

177 postów w tym temacie

Dnia 07.12.2007 o 14:26, tomas92 napisał:

Ciekawe co by zrobił starszy gracz, który miałby ze sobą np. scyzoryk ;)

Zabiłby 2,5 metrowego łosia ważącego ok. pół tony scyzorykiem, to pewne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2007 o 14:26, tomas92 napisał:

Ciekawe co by zrobił starszy gracz, który miałby ze sobą np. scyzoryk ;)


"Przez moment widziałby siebie szarżującego na łosia ze scyzorykiem w ręce..." (w oryginale ta wypowiedź dotyczyła idei polowania na samicę dzika z młodymi... dobrze, że nie wszyscy harcerze maja mózg przeżarty przez gry), potem byłby martwy lub mocno sponiewierany.

12 lat, brak strachu przed śmiercią, zimna krew - nie każdy ma te atuty, które razem dają tak podziwiane efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie, u nich łosie nie są czymś niespotykanym :) W Skandynawii wystarczy przejść się polną drogą i możemy zostać zaatakowani przez takie bydle ;) Tak samo jak u mnie, na Podhalu jest z baranami. Tylko, że my straszymy barany, a później przed nimi uciekamy, taka mała różnica ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I to jest właśnie pokolenie ,,zniszczone i spaczone grami komputerowymi".
Gratulację dla wszystkich Profesorów, którzy tak sądzą.
Wniosek:
Warto być spaczonym. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, jak widać i granie jest do czegoś(pożytecznego) przydatne w życiu...

PS - i mamy kolejną reklamę WoW''a... - "Graj w WoW, może dzięki temu kogoś uratujesz!!!" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest przykład że gry przydają się, tak się zachował dzieciak grający w WoW w spotkaniu z łosiem
Ciekawe jak zachowa się dzieciak grający w gry typu Pustynna Burza, w spotkaniu z Irakijczykiem xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe według mnie to jest troszkę śmieszne, ale fakt, dziecko jest bardzo odważne, kiedyś byłem przekonania że gry nie uczą ale jednak się myliłem. Powiem że dziecko mądrze się zachowało. Brawo !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tia z paszczy łosia :P A potem co będzie ? Dzieciak rozwali łomem drzwi w palącym się budynku i powie : " Tak sie to robi w Half-Life " ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować