gregorik

Dziewczyny czyli relacje damsko - męskie

27071 postów w tym temacie

Dnia 11.04.2006 o 22:50, Vaxinar napisał:

> 2) zakupy
O tym właśnie mówiłem - czego nie lubią faceci ?

heheh... oj tak ;)

"Kobiety nie wiedzą nigdy, czego właściwie mężczyźni nie znoszą."
Autor: Johann Wolfgang von Goethe

:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.04.2006 o 22:50, Vaxinar napisał:

To spoko, dobra książka dobra rzecz, ale na forum tez możesz nam towarzystwa dotrzymać.

a teraz będzie kiepsko bo chyba sie obijam w pracy np. poniedziałek i chyba to się w pracy nie podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2006 o 22:53, Eloe napisał:

a teraz będzie kiepsko bo chyba sie obijam w pracy np. poniedziałek i chyba to się w pracy
nie podoba :)


Aha no, ale w domku wieczorem - kto wie ? ;)
Tak w ogóle nie wyobrażam sobie W3 jak możesz lubić zakupy ? Lubisz chodzić z kobietą po sklepie i wszędzie włazić i być zalewanym pytaniami czy to Ci się podoba ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co się przejmujesz? Łatwiej znaleźć pracę niż odwzajemnioną miłość. Ja też czasami mam mniej zajęć w pracy, ale bywają dni tak nerwowe, że muszę też trochę pracować w domu. Ale dość o tym. Jak już przestaniesz olewać facetów, to jak im będziesz dawać do zrozumienia, że chcesz się im bliżej przyjrzeć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2006 o 22:56, Vaxinar napisał:

Aha no, ale w domku wieczorem - kto wie ? ;)
Tak w ogóle nie wyobrażam sobie W3 jak możesz lubić zakupy ? Lubisz chodzić z kobietą po sklepie
i wszędzie włazić i być zalewanym pytaniami czy to Ci się podoba ?


Mało że lubię być zalewany pytaniami... Sam jestem ponoć jeszcze gorszy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2006 o 22:59, W3 napisał:

Mało że lubię być zalewany pytaniami... Sam jestem ponoć jeszcze gorszy :P


To może Ty jesteś ideał mężczyzny - ideał dla kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2006 o 23:08, Vaxinar napisał:

> Mało że lubię być zalewany pytaniami... Sam jestem ponoć jeszcze gorszy :P

To może Ty jesteś ideał mężczyzny - ideał dla kobiety.


Lepiej nie pytaj o wady :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Jak już przestaniesz olewać facetów, to jak im będziesz dawać do zrozumienia, że chcesz

Dnia 11.04.2006 o 22:59, Treant napisał:

się im bliżej przyjrzeć?

jak spotkam kogoś kto mnie będzie ciekawił, bawił, rozmawiał ze mną to samo wyjdzie, nie chcę robic niczego siłą i tylko dlatego, że chcę mieć kogoś, jestem nastawiona bardzo pozytywnie, a miłośc odwzajemniona to piękna rzecz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2006 o 22:47, Eloe napisał:

2) zakupy 3) ksiązki,

Jak ja nie cierpię zakupów!
A wiosna mi bokiem wyłazi, bo przez tę smętną pogodę jestem zmęczona, zmarznięta i czuję się staro (głównie dlatego, że mam ochotę siedzieć i marudzić tylko) :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2006 o 00:57, minimysz napisał:

> 2) zakupy 3) ksiązki,
Jak ja nie cierpię zakupów!
A wiosna mi bokiem wyłazi, bo przez tę smętną pogodę jestem zmęczona, zmarznięta i czuję się
staro (głównie dlatego, że mam ochotę siedzieć i marudzić tylko) :(

No nie poznaje koleżanki. Powoli pojawia się slońce. Ja też zrobiłam się upierdliwa ale to chyba z powodu pracy. Robię się jak reszta Polaków.
Minimyszo ja tez nie lubie zakupów, ale nowe, fajne rzeczy potrafią ucieszyć :) gorzej, że im więcej się je apetyt rośnie a kasa maleje :)
Skoro masz ochote siedzieć to właśnie wyjdź gdzieś i zmiana to będzie i pokonasz własna niechęć. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Normalnie oczom swoim nie wierzę. Kobiety nie lubią zakupów! ;-)
To ja już lubie zakupy, łazić po sklepach i kupić sobie fane ciuchy. Ale żebyście Wy nie lubiły? Eeee to jakaś podpucha. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2006 o 08:56, HumanGhost napisał:

Normalnie oczom swoim nie wierzę. Kobiety nie lubią zakupów! ;-)
To ja już lubie zakupy, łazić po sklepach i kupić sobie fane ciuchy. Ale żebyście Wy nie lubiły?
Eeee to jakaś podpucha. ;-)


Nowe ciuchy to lubię ogólnie kupować, ale sama myśl, że trzeba łazić i gapić napawa mnie lękiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2006 o 10:11, Vaxinar napisał:

Nowe ciuchy to lubię ogólnie kupować, ale sama myśl, że trzeba łazić i gapić napawa mnie lękiem.

Ja mysle, ze wiekszosc facetow/chlopakow robi jak ja, wchodzi do sklepu, rzuca wzokiem, zauwaza cos, przymierza, kupuje... zakupy trwaja 10 minut ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2006 o 10:45, Araondoion napisał:

Ja mysle, ze wiekszosc facetow/chlopakow robi jak ja, wchodzi do sklepu, rzuca wzokiem, zauwaza cos, przymierza, kupuje... zakupy trwaja 10 minut ;)


Od jakiegoś czasu stałem się wybredny, Konkretnie od momentu kiedy przestałem wyciągać od rodziców kasę na zakupy. ;-)
Zakupy trwaja różnie. Niekiedy kupię trochę rzeczy w pół godziny a niekiedy nic w cztery godziny. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2006 o 10:52, HumanGhost napisał:

Od jakiegoś czasu stałem się wybredny, Konkretnie od momentu kiedy przestałem wyciągać od rodziców
kasę na zakupy. ;-)
Zakupy trwaja różnie. Niekiedy kupię trochę rzeczy w pół godziny a niekiedy nic w cztery godziny.
:-)

A racja... ja mam tak, ze poprostu czasem nic nie kupie, bo jak nic mi nie wpada w oko to trudno... ale wtedy wchodze do sklepu, patrze 5 minut i wychodze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2006 o 10:45, Araondoion napisał:

Ja mysle, ze wiekszosc facetow/chlopakow robi jak ja, wchodzi do sklepu, rzuca wzokiem, zauwaza
cos, przymierza, kupuje... zakupy trwaja 10 minut ;)


No pewnie, bo tak trzeba. Jak ja wchodzę to góa 3 sklepy, ale w jednym sklepie nie siedze 45 minut, ale około 2 minuty. :] Po 15 minutach góra jest po zakupach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są sklepy, w których mógłbym spędzić godziny np. księgarnie, ale w takim obuwniczym już po kwadransie czuję się zmęczony. Ale wydaje mi się, że jest to też związane z atmosferą tam panującą - miejsca pełne zgiełku szybko stają się uciążliwe.
P.S. Chyba nie sugerujecie, że najlepsze miejsce na poznanie fajnej dziewczyny to sklep z garderobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2006 o 11:54, Treant napisał:

P.S. Chyba nie sugerujecie, że najlepsze miejsce na poznanie fajnej dziewczyny to sklep z garderobą?


No, najlepiej tak - wchodzisz do przymierzalni jak jest jakaś dziewczyna i pytasz o godzine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2006 o 11:54, Treant napisał:

Są sklepy, w których mógłbym spędzić godziny np. księgarnie, ale w takim obuwniczym już po
kwadransie czuję się zmęczony. Ale wydaje mi się, że jest to też związane z atmosferą tam panującą
- miejsca pełne zgiełku szybko stają się uciążliwe.
P.S. Chyba nie sugerujecie, że najlepsze miejsce na poznanie fajnej dziewczyny to sklep z garderobą?

w ksiegarni tez troche potrafie przesiedziec ;) ale zwykle po prostu kupuje ksiazke ;p
hmm... w ksiegarni mozes podpatrzec jakas dziewczyne co oglada za ksiazki, a jesli czyta to w ogole ogromny plus, w sklepach z odzieza mozesz znalezc mniej wartosciowe dziewczyny ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się