gregorik

Dziewczyny czyli relacje damsko - męskie

27071 postów w tym temacie

Dnia 19.04.2006 o 15:46, Arar napisał:

Taaa kanapa, piwko (dobra nieletni jestem więc cola) i meczyk. A tak serio sądze że wszyscy
tu zgromadzeni lubią święty spokój i częśc wolnego czasu z przyjaciółmi i to tyle.


Kanapa ? Piwo ? Cola ? Meczyk ?
Jednak cofam zdanie - troszkę się od siebie różnimy bo to nie sa moje ULUBIONE rzeczy, mimo iż je też lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2006 o 15:43, Eloe napisał:

nie wiem ile masz lat :)


W Wielkanoc skończyłem 14 :)

Dnia 19.04.2006 o 15:43, Eloe napisał:

co jest ciekawe, skoro nie miałes siły to chyba oznacza, że ,,to nie to"


Możliwe, że źle trafiłem no cóż "poszukuje (nadal) piękna i przyjaźni"

Dnia 19.04.2006 o 15:43, Eloe napisał:

tez miałam podobna sytuacje ostatnio, facet podobał mi się całe 4 lata liceum, wiedział
o tym i olewał mnie jawnie :), a teraz spotkałam go przypadkowo i zaprosił mnie na spotkanie,
miłe, ale zastanawiam się bo chyba podobnie jak Ty nie mam siły, nie mam siły na podobanie
się, na zachwycanie się jego facetowatością, czasem cos jak zapach wietrzeje :)


To nie tak, ja nie mam siły wracac do przeszłości.
Czyli z teraz sie role odwrócą? Ty olejesz tego faceta, a on za tobą bedzie biegał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2006 o 15:49, BaRt3k. napisał:

To ja sie wtrące.:)

Bardzo proszę...

Dnia 19.04.2006 o 15:49, BaRt3k. napisał:

Ja uważam że faceci nie są wszyscy tacy sami (serio).Nikt nie jest taki sam.

Świeta racja! Dobrze gada chłopak! Nie opierajmy się na stereotypach! :)

Dnia 19.04.2006 o 15:49, BaRt3k. napisał:

No wiesz.Imiona może zaczną sie mylić ale to nie wiem trzeba znać chyba z milion dziewczyn.Mi
sie imiona niue mylą jak narazie:)

Mylą się właśnie typ stereotypom... :) Mi się nie mylą mówie odrazu... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.04.2006 o 15:51, Vaxinar napisał:

Kanapa ? Piwo ? Cola ? Meczyk ?
Jednak cofam zdanie - troszkę się od siebie różnimy bo to nie sa moje ULUBIONE rzeczy, mimo
iż je też lubię.


Kurcze to jestem dziwniejszy, nie lubie meczy, nie lubie coli, nie lubie alkoholu. Lubie spokój i harmonie :) prawda że dużo do szczęścia mi trzeba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2006 o 15:54, Arar napisał:

Kurcze to jestem dziwniejszy, nie lubie meczy, nie lubie coli, nie lubie alkoholu. Lubie spokój
i harmonie :) prawda że dużo do szczęścia mi trzeba?


Piwo ujdzie, wódka precz.
Mecz jak Legia bądź Zagłębie wygrywa tudziesz Barcelona, Juventus czy Bayern Munchen to taaaaak. :]
Ale płeć piękna to podstawa - najlepsze co może być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm.
Ja meczy nie lubie (inny jestem nie? Wole inny sport :)),Lubię cole a alkohol lubie też ale w małych ilościach i załeży też jaki:). Spokój-cisza(to uwielbiam) harmonia tez sie gdzies znajdzie a najlepiej lubie to jak wszyscy są razem (nie dosłownie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2006 o 15:57, BaRt3k. napisał:

Ja meczy nie lubie (inny jestem nie?

Raczej nie, większość moich kumpli raczej też sportem się nie interesują, wolą uprawiać, a nie kibicować. :]

Dnia 19.04.2006 o 15:57, BaRt3k. napisał:

Wole inny sport :)),

Dobrze, rozumiem, wszyscy lubimy ten sport. :] Nie ma się czego wstydzić czy się ma 12 lat czy 80. :P

Dnia 19.04.2006 o 15:57, BaRt3k. napisał:

Lubię cole a alkohol lubie też ale w małych ilościach i załeży też jaki:). Spokój-cisza(to uwielbiam) harmonia tez sie > gdzies znajdzie a najlepiej lubie to jak wszyscy są razem (nie dosłownie)

Tutaj aby coś więcej skomentować trzeba by już wiek poznać. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no i proszę z rozmowy o wiośnie, zakochiwaniu się i poznawaniu chłopcy prostym ,,mykiem" przeszli na mecze, piwo, fotel :) a kilku jeszcze w tym wszystkim walczy o indywidualizm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2006 o 20:54, Eloe napisał:

no i proszę z rozmowy o wiośnie, zakochiwaniu się i poznawaniu chłopcy prostym ,,mykiem" przeszli
na mecze, piwo, fotel :) a kilku jeszcze w tym wszystkim walczy o indywidualizm :)


Wiesz, o wiośnie już bylo, troszkę to nudne, ciągle tej wiosny wypatrywać. Włącze tv - wiosna, włącze radio - wiosna, boję się otworzyć puszkę.
Przyjdzie to przyjdzie, nie to nie - trudno. A tak to zawsze może się dowiedzieć czegoś o Nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Budząca się do życia przyroda cieszy, ale nie na tyle, żeby móc zapomnieć o wszystkich smutkach, które ostatnio w dużych ilościach występują. Ale jeśli chociaż się pogarszać nie będzie, to do jakiejś spokojnej przystani będzie można zawinąć. Samopoczucie lepsze, ale serce wciąż zimowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2006 o 23:50, Vaxinar napisał:

Coś temat zmarł bez Eloe, a Ty Eloe coś się tak słabiutko odzywasz po ostrej wymianie zdań
w temacie Boga. :(

Jestem i staram się tu nawiązywać rozmowy ale jakoś nie ma nikt chęci chyba :(
W temacie Boga jest jakiś ruch co do jego poziomu to inna sprawa. A tak na margiesie to doszłam do wniosku, ze może ten temat umiera bo jest mało ciekawy, moze sprawy męsko-damskie juz nikogo nie interesują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2006 o 09:02, Eloe napisał:

moze sprawy męsko-damskie juz nikogo nie interesują.

Nie sugerujesz chyba, że ludzi interesują głównie spory teologiczne? Wiesz, może to jest tak, że piszący poszli w teren, bo ładna pogoda. I to nawet dobrze, bo może coś w tych sprawach ruszy się do przodu. Wtedy ktoś się odezwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2006 o 12:01, Treant napisał:

> moze sprawy męsko-damskie juz nikogo nie interesują.
Nie sugerujesz chyba, że ludzi interesują głównie spory teologiczne? Wiesz, może to jest tak,
że piszący poszli w teren, bo ładna pogoda. I to nawet dobrze, bo może coś w tych sprawach
ruszy się do przodu. Wtedy ktoś się odezwie

Zainteresowanie sporami teologicznymi świadczy o bardzo wysokim stopniu zainteresowania sprawami najistotniejszymi, a ten temat to proza życia czasem bardzo ciężka i przynosząca cieroienie :)
bardzo dobrze, że plenerujecie, ja wczoraj obciełam włosy i myślę, że faceci już nie patrzą się na mnie jak na kobietę ale jak na biedactwo :) chociaż moge się mylić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2006 o 12:17, Eloe napisał:

bardzo dobrze, że plenerujecie, ja wczoraj obciełam włosy i myślę, że faceci już nie patrzą
się na mnie jak na kobietę ale jak na biedactwo :) chociaż moge się mylić :)


Interesują nas sprawy damsko - męskie - nie bój nic. :)
Dlaczego ścięłaś włosy, najpiękniejsza kobieta jest z długimi do ramion, najpierw Soleila a teraz TY. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.04.2006 o 12:40, Vaxinar napisał:

Interesują nas sprawy damsko - męskie - nie bój nic. :)
Dlaczego ścięłaś włosy, najpiękniejsza kobieta jest z długimi do ramion, najpierw Soleila a
teraz TY. :(

bo chyba nie chcę być najpiękniejszą kobietą :) i chyba właśnie to mnie zaczęło denerwować,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2006 o 12:49, Eloe napisał:

bo chyba nie chcę być najpiękniejszą kobietą :) i chyba właśnie to mnie zaczęło denerwować,


Bycie piękna Cię denerwuje ? A to ciekawe. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2006 o 12:40, Vaxinar napisał:

Dlaczego ścięłaś włosy, najpiękniejsza kobieta jest z długimi do ramion, najpierw Soleila a teraz TY. :(


Niekoniecznie. Widziałem wiele pięknych kobiet z krótkimi i bardzo krótkimi włosami. Kwestia gustu i tego kto w czym się lepiej czuje. A jak się ktoś w krótkich włosach dobrze czuje to według mnie i dobrze wygląda. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.04.2006 o 13:14, Vaxinar napisał:

Bycie piękna Cię denerwuje ? A to ciekawe. :]

O właśnie widzisz uwielbiam byc ciekawa. Tak dla wyjaśnienia wiem, że włosy są bardzo ozdobnym elementem wyglądu kobiety a ja nie lubię ozdobności. Ze mna jest tak, że jak juz zaczynaja mi odrastać włosy na tyle, że można je spinać to zaczynam starać się, aby wyglądać coraz ładniej a tego nie lubię, nie lubię tych przeciągajacych się chwil przed lustrem i ciągłego niezadowolenia. Jak mam krótkir włosy to sprawa jest jasna są takie, nic sie nie da z tym zrobić i jest ok. Jednocześnie wolę jak mnie ktoś poznaje i słucha dlatego, że mam cos do powiedzenia a nie dlatego, że np. dzis ładnie wygladam więc poprzez likwidacje elementu upiekszającego :) znów moge być obiektem zaciekawienia
>HumanGhost
ładnie wyglądam w krótkich włosach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2006 o 21:51, Vilmar napisał:

Ehh, już nikt nie pamięta o Mice, Linie, Delvecchio, Ziarenku ;), Meghan i Viconii :(

Dnia 04.03.2006 o 21:51, Vilmar napisał:

PS. Jeśli pominąłem którąś z dawnych znajomych, to z góry przepraszam :P



Nalia, Elfir, Mirriam, Tyhe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się