gregorik

Dziewczyny czyli relacje damsko - męskie

27071 postów w tym temacie

Ostatnio zauważyłem że dziewczyna którą mam na oku zachowuje sie jakoś dziwnie:
-Nie gadamy ze sobą a wcześniej gadalismy
-Nie odpisuje na SMS a odpisywała
Kto się zna na dziewczynach proszę o odpowiedz czemu sie tak zachowuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2007 o 21:11, sebol97 napisał:

Ostatnio zauważyłem że dziewczyna którą mam na oku zachowuje sie jakoś dziwnie:
-Nie gadamy ze sobą a wcześniej gadalismy
-Nie odpisuje na SMS a odpisywała
Kto się zna na dziewczynach proszę o odpowiedz czemu sie tak zachowuje


Być może się spłoszyła ? Może jej coś powiedziałeś bądź przestraszyła się,że się zakocha(sz) ? Opcji jest wiele...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

spłoszyła się, miała kaprys, znudziłeś się jej, znalazła lepszego, nie ma czasu, foch, przypadek... sporo opcji jest. nie ma co się załamywać ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak to jeden mądry user napisał, "kobiety są jak matematyka, trzeba je wykorzystywać, nie rozumieć" (może nie dosłownie, ale o to chodzi :P). nie żebym się z tym zgadzał w 100% (vide wykorzystanie), ale mniej więcej się to sprawdza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2007 o 21:30, Lumbago napisał:

Kiedyś powiedziałem koleżance, że nie rozumiem kobiet. Odpowiedziała - Ja też. xD


no, to jest to. one same siebie nie rozumieją. można je rozkminiać, ale nie zrozumieć ^^

@sebol97
powiem że mój staż jest długi jak na wiek, owocny i intensywny w treści.
znaczy dużo rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2007 o 21:02, LUIGI93 napisał:


Co ty homoseksualistę grasz, że kobiety totalnie olewasz?
:PP


haha bardzo śmieszne , wiedziałem że trafi się jeden który wyskoczy zaraz z "Giej!!!!1111oneoneonestojedenaście2!" Odpowiem ci tak po prostu nie potrzebuję innych ludzi by czuć się dobrze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2007 o 21:30, Lumbago napisał:

Kiedyś powiedziałem koleżance, że nie rozumiem kobiet. Odpowiedziała - Ja też. xD


To jest właśnie najlepsze xD...my ich nie rozumiemy...a co najnajgorsze one same siebie nie rozumieją :D.Może to czynni kobiety takie pociągające ;).Podzielam też zdanie pizmak''a666...można Je rozkminić ^^.

@pizmak666

Dnia 27.11.2007 o 21:30, Lumbago napisał:

powiem że mój staż jest długi jak na wiek, owocny i intensywny w treści.
znaczy dużo rozumiem


Ta odpowiedź wygląda jakbyś nie chciał odpowiedzieć na te pytanie xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2007 o 21:46, Nertis napisał:

@pizmak666
> powiem że mój staż jest długi jak na wiek, owocny i intensywny w treści.
> znaczy dużo rozumiem
Ta odpowiedź wygląda jakbyś nie chciał odpowiedzieć na te pytanie xD.

miło że się zgadzamy. no i trochę to tak wygląda, że nie chcę mówić, że kogoś teraz mam, bo po co to komu. przeżyłem sporo dziewczyn co nie oznacza że jestem zmienny w uczuciach, a wręcz przeciwnie, to One mnie rzucały. sporo wiem na ten temat, bo sporo o tym myśle. w gim spędzałem większość czasu z dziewczynami, więc już je w jakiś 10% rozkminiłem. a uwierzcie, to dużo!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2007 o 21:54, pizmak666 napisał:

miło że się zgadzamy. no i trochę to tak wygląda, że nie chcę mówić, że kogoś teraz mam, bo
po co to komu. przeżyłem sporo dziewczyn co nie oznacza że jestem zmienny w uczuciach, a wręcz
przeciwnie, to One mnie rzucały. sporo wiem na ten temat, bo sporo o tym myśle. w gim spędzałem
większość czasu z dziewczynami, więc już je w jakiś 10% rozkminiłem. a uwierzcie, to dużo!!!
:D


Chyba się zgadzamy ;)...ja tam chyba takiego doświadczenia jak ty nie mam ,ale jako takie mam ;)...i co najlepsze to mnie też dziewczyny rzucały ,a nie ja je :P...troszkę to bolesne ,ale da się ścierpieć :P.
Hmm...ja może dziewczyny rozkminiłem w 1-3 %...dla mnie to dużo xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2007 o 22:17, Nertis napisał:

;)...i co najlepsze to mnie też dziewczyny rzucały ,a nie ja je :P...troszkę to bolesne ,ale
da się ścierpieć :P.

no właśnie. pytanie czy lepiej być rzuconym i wyjść na dupę ale stałego w uczuciach i dbającego o innych, czy rzucić kogoś i wyjść na drania nieczułego, ale rozsądnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2007 o 21:40, Ziomuś SmS napisał:

haha bardzo śmieszne , wiedziałem że trafi się jeden który wyskoczy zaraz z "Giej!!!!1111oneoneonestojedenaście2!"
Odpowiem ci tak po prostu nie potrzebuję innych ludzi by czuć się dobrze :P


a ja ci mówię, że jeszcze zmienisz zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie da się rozkminić kobiet. To są najbardziej nieprzewidywalne stworzenia na ziemi i w przeciwieństwie do nas nie myślą drugą głową. Mężczyźni są prostolinijni myślą benkiem i chociaż można się wypierać to niezaprzeczalna prawda i dlatego nas łatwo rozgryźć, a kobiety nie da rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2007 o 22:20, pizmak666 napisał:

no właśnie. pytanie czy lepiej być rzuconym i wyjść na dupę ale stałego w uczuciach i dbającego
o innych, czy rzucić kogoś i wyjść na drania nieczułego, ale rozsądnego...


Ja tam wolę być tym drugim :P

@LUIGI93 hehe jakoś się na to nie zanosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2007 o 19:15, Ziomuś SmS napisał:

Lol jaki tekst ,ej no ja też dawno nie dostałem prezentu kup mi jakiś ???


LoOoL? A niby po czym wywnioskowałeś że tak powiedziała? Czy ja tak napisałem? Rozmawialiśmy o swoich rodzinach i zeszło na święta i jakie te święta były.. A były nieciekawe.. :/ Te i nie tylko te zresztą.. Zarówno moje jak i niestety u Niej.. no i właśnie powiedziała że dawno nie dostała prezentu jakiegoś.. Nic nie napisałem że: dawno nie dostałem prezentu kup mi jakiś.. :q A powiedziała wręcz przeciwnie.. żebym Jej czasem czegoś nie kupował.. Ale Ona taka już jest.. nie chce pomocy i.. nieważne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się