gregorik

Dziewczyny czyli relacje damsko - męskie

27071 postów w tym temacie

Dnia 30.12.2008 o 15:16, mefiperes napisał:

"Hej, mała, mam 20000 postów na gram.pl, przejedziemy się?" :>


Przypominasz moje stare metody wyrywania "na spamera"? Hmm, a wiesz, że jeszcze tego nie przetestowałem? Ale wtedy było tylko 10 000 postów ;]

^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2008 o 15:44, Budo napisał:

> "Hej, mała, mam 20000 postów na gram.pl, przejedziemy się?" :>

Przypominasz moje stare metody wyrywania "na spamera"? Hmm, a wiesz, że jeszcze tego
nie przetestowałem? Ale wtedy było tylko 10 000 postów ;]

^^


Jak "na spamera" to możesz spróbować "ej mała mam XXX znajomych na nk, a wybrałem Ciebie" no i dodatkowo komplement w zestawie bo się poczuje doceniona ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.12.2008 o 17:20, Budo napisał:

Problem jest zasadniczy, nie mam konta na nk ;]


omg, ale ty jesteś mało trendi, nawet ja mam :P

Nekromantik -> ta, i herbata z rumem xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2008 o 17:24, Azrathel napisał:

omg, ale ty jesteś mało trendi, nawet ja mam :P


Wiesz, żarty żartami, ale w tyle mam trendy. NK to narzędzie szatana, jak czasem u kogoś popatrzę na znajomych z dawnych lat, to się cieszę, że nie mam tam konta. Z tymi z którymi warto kontakt utrzymuję, resztę olewam. W sumie od jakiegoś czasu się zastanawiam, czy by tego badziewia nie założyć (a nóż ktoś się ciekawy odezwie), ale kurde, odpycha mnie od tego bardziej, niż od wina z piwem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2008 o 15:44, Budo napisał:

Przypominasz moje stare metody wyrywania "na spamera"? Hmm, a wiesz, że jeszcze tego
nie przetestowałem? Ale wtedy było tylko 10 000 postów ;]


A fe- myślałam , że najgorszy tekst na podryw jaki słyszałam to: "ja Panią skądś znam... Chyba z telewizji"^^ Widzę, że sytuacja wśród młodzieży się znacznie pogorszyła :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.12.2008 o 17:37, Lillith napisał:

A fe- myślałam , że najgorszy tekst na podryw jaki słyszałam to: "ja Panią skądś znam...
Chyba z telewizji"


Lepszy jest: "Bolało jak spadłaś z nieba?" albo "Cześć, skąd jesteś? Z nieba?". No i można jeszcze zarzucic tekstem ala Johny Bravo: "Czeeeść maleńka Hi-Ha-Ho-Hu! jestem boski! Może skoczymy do mnie i napawamy się moją boskością?". xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rany- co za kwasy... Jako kobieta mogę powiedzieć tylko tyle- taki tekst działa idealnie jako środek wymiotny, innego zastosowania nie polecam, bo skutek i tak będzie taki sam :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Maało widziałaś- kiedyś Wodzasty wrzucał do kwasów najlepsze odzywki do dziewczyn- aktualnie nie mogę znaleźć, ale jak gdzieś wyszperam to się podzielę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2008 o 17:47, Lillith napisał:

Rany- co za kwasy... Jako kobieta mogę powiedzieć tylko tyle- taki tekst działa idealnie
jako środek wymiotny, innego zastosowania nie polecam, bo skutek i tak będzie taki sam
:-D


A :,,Cześć pamiętaj że dla mnie nie tylko jesteś człowiekiem ale także obiektem seksualnym co jest komplementem bo znaczy tyle że jesteś ładna, jeżeli ci to przeszkadza odejdź w naiwności bo z naturą nie wygrasz" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mój kolega (bogaty jest dosyć) kupuje u jubilera kolię i podchodzi do jakiejś pięknej dziewczyny z tekstem "czy to aby nie jest przypadkiem Twoja kolia?", po czym bierze ją i obraca w łóżku potem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2008 o 23:27, turbol napisał:

mój kolega (bogaty jest dosyć) kupuje u jubilera kolię i podchodzi do jakiejś pięknej
dziewczyny z tekstem "czy to aby nie jest przypadkiem Twoja kolia?", po czym bierze ją
i obraca w łóżku potem...


Nie dziewczyny tylko pustej szczoty- jest różnica :-P Ostro pojechałam i gdzie tu kobieca solidarność ktoś zapyta... Otóż dla takich nie mam litości- jeżeli kobieta sprzedaje się za "kawałek sreberka", to jest nic nie warta i tyle^^ Niestety dziewczyny (poza nielicznymi wyjątkami) nie szanują siebie,a skoro one się nie szanują, to po co ktoś inny miałby je szanować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2008 o 23:27, turbol napisał:

mój kolega (bogaty jest dosyć) kupuje u jubilera kolię i podchodzi do jakiejś pięknej
dziewczyny z tekstem "czy to aby nie jest przypadkiem Twoja kolia?", po czym bierze ją
i obraca w łóżku potem...

Mało tego, oprócz tego, co tu powiedziała towarzyszka gramowiczka Lilith, to jeśli gościu musi się zniżać do takich trików, by sobie znaleźć dziewczynę do miłego spędzenia czasu, to znaczy, że on sam niewiele jest wart...cała jego sia leży w kasie, a ta się kończy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2008 o 17:20, Budo napisał:

/.../

Problem jest zasadniczy, nie mam konta na nk ;]


Hmm, zawsze pozostaje "Ej laska, wiesz że mam ponad 500 znajomych na gronie?".
Jeśli już wymyślać teksty związane z tego typu serwisem :P

@Azra
Nie wiesz, że nie mówi się już "trendi" ? To jest passe. Teraz mówi się "jazzy", albo "si". Shame on You :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2008 o 00:35, Outlander-pro napisał:

> /.../
Nie wiesz, że nie mówi się już "trendi" ? To jest passe. Teraz mówi się "jazzy", albo
"si". Shame on You :/


Chyba już się nie mówi jazzy, ale flashy... choć flashy chyba też już się nie mówi...

Jedyny text jaki znam, to "Twoja stara przeszła Mario w lewo", ale to akurat straszny suchar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2008 o 23:55, Lillith napisał:

Nie dziewczyny tylko pustej szczoty- jest różnica :-P Ostro pojechałam i gdzie tu kobieca
solidarność ktoś zapyta... Otóż dla takich nie mam litości- jeżeli kobieta sprzedaje
się za "kawałek sreberka", to jest nic nie warta i tyle^^ Niestety dziewczyny (poza nielicznymi
wyjątkami) nie szanują siebie,a skoro one się nie szanują, to po co ktoś inny miałby
je szanować?

Przypomina mi się taki dowcip: „Łatwa – określenie kobiety podchodzącej do spraw seksu tak, jak mężczyzna” :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2008 o 00:59, CharName napisał:

Chyba już się nie mówi jazzy, ale flashy... choć flashy chyba też już się nie mówi...


Wg najnowszych wieści obecnie wchodzi wyrażenie "edgy" (wym. "edżi"). Tak mi się wydaje, chociaż nie jestem na bieżąco ;]

Dnia 31.12.2008 o 00:59, CharName napisał:

Jedyny text jaki znam, to "Twoja stara przeszła Mario w lewo", ale to akurat straszny
suchar.


Eee, to tekst na podryw? Nooo, srogi, nie powiem :P

Neisha---> jest w tym coś racji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się